Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La bere

#1
Cum spune si titlu aceste iesiri vor fi in general la bere, cel mai probabil pe Lipscani in Bucuresti.

Eu si @Soda iesim destul de des la bere si dupa intalnirea mai mare pe care am avuto cand @Lia a fost aici am zis sa mai chemam si alti oameni cand mai iesim. O sa posteze unul dintre noi aici cand stabilim ceva, cel mai probabil cu o zi inainte sau ceva de genu. Pentru contact gasiti messul meu in profil care e tot timpu deschis pe telefon.

Daca vreti sa initiaiti voi o astfel de escapada cu atat mai bine. Ocazia de bere e oricand bine venita

Daca nu sunteti din bucuresti dar veniti cu o ocazie speciala si aveti chef de o iesire postati si aranjam ceva.
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#2
It's a bit far off, but if I leave on the 24th of March, I'm flying in on the 22nd so should have about a day to spare in between connections 4.

Acum stiu de unde sa iau metroul de la Aly 24, deci poate rezolvam ceva 4
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#3
Vii pe 22 inseamna ca stai si pe 22 seara si 23 seara? Da, da, da???

Cine-i Soda? O.o

#4
Pe 24 am avion la vreo 6 dimineata deci cred ca va trebui sa stau noaptea aia in aeroport 108

Soda e Mircea 21
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
O.O eu acuma am aflat... credeam ca e un prieten al lui majin *face/palm* el era user pe zup. LOL.

#6
Am venit.
V-am vazut.
Mi-a ajuns. Nu de alta, da-s sarac momentan de-s pe punctul de a face foamea.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#7
Pe la aproximativ 6.30, Majin si cu mine ne intalnim la mecul de la metrou la unirea si iesim prin oras. Ne gandeam ca poate vrea cineva sa ni se alature.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)