Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Katy Perry

#11
O cantareata destul de buna. Imi place cum canta.
Are melodii cute si mi se pare simpatica.

Si mie mi se pare draguta melodia " hot'n cold ". Este o melodie buna. Videoclipul este amuzant, imi place ideea.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#12
Imi place o melodie cantata de ea in colaborare cu 30H!3 si se numeste Starstruk , nu mi se pare chiar atat de rau. Dar oricum, ea a devenit cunoscuta dupa ce s-a lansat cu melodia I kissed a girl , unele versuri ale acestei melodi ma amuza. Oricum, prima mea impresie despre ea ar fi fost ca e pe invers sau cel putin bi.
Oricum sunt alte celebritati cu situati si mai nasoale decat ea, deci nu e chiar atat de ras , dupa mine, dar mereu e loc de mai bine. [ nu am facut intentionat aceasta rima : )) ]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#13
Katy Perry mi s-a parut intotdeauna cam aiurita si ciudatica, iar atunci cand prezenta MTV Awards era foarte amuzanta. 21 Prima melodie pe care am auzit-o a fost "I Kissed A Girl". Nu pot spune ca e rea, dar a inceput sa ma enerveze pt ca o auzeam foarte des. "Hot N' Cold" mi-a placut mai mult, videoclipul era, intr-un fel, amuzant si dragut. Dupa asta, nu m-a mai impresionat cu nimic. 106
[Imagine: sig_reinoir.png]

#14
Nu sunt un mare fan al ei, dar pot spune ca este o cantareata talentata, are voce draguta, iar melodiile ei sunt chiar pe placul meu. Imi plac la nebunie ochii ei, sunt foarte frumosi. Ce i-as fura:]] Prima melodie ascultata a fost I kissed a girl, o melodie cu versuri incantatoare si amuzante. Inca mai ascult aceasta melodie, deoarece este una dintre preferatele mele. Deasemenea imi mai place si Waking up in Vegas, Hot n Cold, If we ever meet again, cantata cu Justin Timbaland si multe altele. Videoclipurile sunt la fel de dragute ca si melodiile, in special cel de la Hot n Cold. I mean, a fost chiar foarte amuzant, iar acele rochii chiar mi s-au parut incredibile. Ce as purta si eu una xD Singurele rochii care imi plac de pe acest pamant o_o
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#15
Nu o ascult foarte des, insa trebuie sa recunosc ca e destul de draguta si imi plac unele melodii ale ei. Fiecare videoclip e diferit si as putea spune original, iar ei i se potrivesc foarte bine, poate unui alt cantaret i-ar sta ciudat. Imi plac: Firework, I Kissed A Girl, Teenage Dream, California Gurls, Hot n cold, ET.
[Imagine: 318099_large.jpg]

Un blog cu si despre carti: http://bookobsess.blogspot.com/ V-asteptam cu drag!Smile Abia facem primii pasi.

#16
Hmmm..ce pot sa zic ???
Imi place foarte mult de ea ,atat ca artista cat si ca femeie...are un corp extraordinar,foarte frumoasa....canta placut,eu zic...fiecare melodie are ceva sa exprime...un mesaj ...nu ca 'unele ' melodii de care numai uhh..la ..ooo...sunt de capu' lor...
Ea se reinventeaza mereu...cand urca pe scena: are in alte tinute,mereu face alti pasi de dans,mereu face cate ceva pentru a atrage publicul..nu degeaba a castigat atatea premii ...bravo ei..o admir...asta da cantareata :si frumoasa si desteapta...mai rar gasesti asa .
Concluzia : Imi place de ea !!!Canta extraordinar...

#17
Trebuie sa recunosc: e talentata, are o voce extraordinara si un stil original dar nu pot sa zic ca imi place in toatalitate.
Melodia I Kissed A Girl nu mi-a placut niciodata si chiar ma enerva faptul ca oriunde mergeam dadeam de ea. Nu-mi place mesajul melodiei, versurile sunt asa de...gaah..(nu gasesc cuvantul potrivit).
Hot'n Cold chiar mi-a placut dar fiind difuzata asa de mult si de des m-am plictisit repede de ea.
Altele nu prea m-au atras cu 3 exceptii: Firework si ET.
Firework, spre deosebire de altele, are un mesaj bun. Nu stiu ce ma atrage la ET...anyway, cred ca e cea mai buna melodie a ei de pana acum O.O.
[Imagine: robin-1.jpg]

#18
Oh Katy Perry, cat ador melodiile ei, mai ales ET sau Hot'N'Cold, sunt pur si simplu geniala, originalitatea ei nu are limite, este o cantareata fara margini. Chiar daca in trecut nu a prea fost asa de colorata, infloreste pe zice trece, iar muzica ei ne da pe spate pe zi ce trece. Are o voce atat de...cum sa zic eu..magica, mie una asa mi se pare, o ador ^^.
Cea mai slabuta melodie a ei mi se pare a fi Ur so G*y, nu prea ma impresionat, bine inafar de videoclip care a fost genial21.
In concluzie Katy Perry este o piesa rara de colectie.
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)