Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: O sa fie ceva bun ?
Da
53.33%
8 53.33%
Nu
46.67%
7 46.67%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Jetix devine Disney Channel

#1
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#2
Daca ar scoate Lazy town ..si ar inlocui chestia asta cu Viata cu louie ...as fi mandra de jetix ...insa ..cum a zis si fleety.dyphie ..era mult mai frumos jetix inainte de Jimmy Cool si chestia cu Lazy Town..
Ma intreb daca vor baga vreodata anime 39...*dreaming*
Oricum deabia astept sa apara chestiile disney :X i love disney ..:X
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#3
Oh nu doresc sa inlocuiasca Jetixul cu Disney, o sa bage doar seriale dublate o.O a caror vocii imi dau dureri de cap. Tin minte ca acum vreo trei ani si jumatate, inainte sa raman fara Jetix, erau difuzate cartoonuri precum Pitter Pan si Denis pericol public pana la 8 dimineata, inainte sa plec la scoala.
Apoi vizinam impreuna cu tata Viata cu Louie, la care radeam cu lacrimi, insa di ncate tin eu minte nu erau atat de violente ca si actualele.
Imi e dor de vechiul Jetix, ganditi-va ca de acum inainte o sa puna pe el doar seriale si filme gen Highschool Musical sau seriale ca si Hanna Montana o.O

#4
Eu sincer cred ca o sa fie o schimbare benefica. Desenele de acum sunt stupide. Doar cateva merita vazute, fara sa mai spunem ca da aceeasi serie, incaodata si incaodata si tot asa la nesfarsit... urasc asta.
Sper din suflet sa fie o schimbare majora caci desenele vechi erau de 10000000 de ori mai tari ca cele de acum. Si plus de asta, cele nedublate in romana sunt mult mai ajutatoare. Foarta multa lume a invatat engleza de la desene , fara sa mai vorbim de vocile stupide ce le au romanii in dublari. Serios acum. Asta-i strict parerea mea.

Mult succes in schimbare si chiar am incredere ca va fi mai frumos apoi.

#5
In sfarseala...adik pe bune Lazy town...hai frate...nik copiilor nu le mai place21
E prea stupid...cand eram mic adorma jetix...pe atunci park se numea fox kids...dar cel putin nu avea tot felul de tampenii...adik Jimmy cool...imi vine sa vars....e aja o porcarie...nik nu meritya un loc pe ecran
Sau prostit cu toate tampeniile alea...care nu merita doi bani...
Ce era si ce e acum...dak trebuie sa votez ...ias da 10...fostului fox kids...si nik 1 ...noului jetix
Abia ajtept schimbareaSmile
inca ma amuz cu parintii cadn ne gandim la viata cu lui...si ii zic mereu lu atta ca nu ii merge remblerul(masina lui...)...
Sau mama ne pune sa facem 5 ture21...sau 3 cate il punea...pe Louie nu mai jtiu

App...all stiti ce sa intamplat cu Animexul de nu mai mere?
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#6
@ Ella -daca esti pe RDS nu iti va mai merge pt ca l-au scos din grila de programe

Revenind...nu stiu cat de bine va fi.Cel putin daca nu erau dublate as fi putut supravietui :\ Nu mi-ar fi pasat prea mult dat fiind faptul ca mai rau decat e acum nu cred ca ar putea fi. o,o Sa vedem cand se va face schimbarea si sa vedem totodata si ce seriale de [cacao] mai baga [de fapt tre'doar sa dai google pt disney channel,ar trebui sa aibe si ei o lista pe-acolo or smthg]
LOLNOPE



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai bun d.a. Jetix Magica Bloom 9 8.493 07-09-2011, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Piersicuta
  Cel mai prost d.a. Jetix Magica Bloom 50 40.009 03-09-2011, 04:23 PM
Ultimul răspuns: Elyy
  Top 3 Jetix ( Nu desene!!) Chaos Anime 25 24.770 13-12-2009, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Luzer


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)