Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebari si raspunsuri din Naruto

(02-06-2011, 03:32 PM)Hanna2300 A scris: Am si eu o intrebare.Dece v-a incerca Sasuke pe Sakura sa o omoare?Adica mai mereu o proteja.Au disparut sentimentele fata de ea?Eram atat de fericita in sezonul naruto ca vor forma un cuplu dar acum nu prea cred ca se va intampla asta.

Cand o proteja? Cel care o proteja cu adevarat era Naruto, Sasuke doar il imita, ca sa nu devina mai bun ca el. Si da, o sa incerce sa o omoare, si ca de obicei apare Naruto.[posturi unite]
(03-04-2012, 06:12 PM)Royal__blood A scris: bun....am si eu o intrebare intrebatoare 21 Mentionez mai intai ca eu am facut o pauza in vizionarea animeului si am incurcat se pare niste date.

sa vedem: cum se face ca Sasuke prima oara cand se intalneste cu Naruto in Shippuden si foloseste sharingan, ca sa-l vada pe noua cozi afirma (ma rog ceva de genu) " cine ar fi crezut ca in tine salasluieste o asa putere"??.... I mean s-au luptat in prima serie si o parte din chakra lui kyuubi iesise la iveala , in plus toti satenii stiau ca Naruto este un jinchuuriki ,numai Sasuke nu? what did I miss? 22 deci, cand mai exact a aflat Sasuke ca spiritul vulpii se afla sigilat in Naruto?

Edit: interesant, inseamna ca asa este. dupa cum spuneam, am facut o pauza si chiar daca am mai revazut eu cateva episoade, chestia asta chiar ma intriga 4 thank u

Copii nu stiau ca Naruto il are pe Kyuubi in el. A fost ceva interzis. Nimeni n-avea voie sa vorbeasca despre asta. Cand Naruto era mic copii il evitau pentru ca asa le spuneau parintii. Nimeni nu stie, n-ai vazut ca nici Sakura nu stia?

Da, ai dreptat "o parte din chakra lui Kyuubi." Dar Sasuke n-avea de unde sa stie cine e 9 cozi pana n-a ajuns la Orochimaru.
[posturi unite]
(11-04-2011, 07:06 PM)kidas mistery A scris: am si eu o intrebare. am citit pe un site ca sasuke se va intoarce de partea binelui dupa ce Haku(baiatul ala de semana mai mult cu o fata si care lupta pt Zabuza parca asa il chema)este reinviat de Orochimaru si cica ii tine lu sasuke o morala si il face sa se intoarca in Konoha dar nu pentru a o distruge ci pt a locui acolo este adevarat?

Fals.
[Imagine: universul1.jpg]

Vin si eu cu o intrebare.
De-abia am terminat de vazut episoadele respective, dar am o maaare nelamurire.
Inainte ca Orochimaru sa fie omorat, a trimis-o pe Guren sa aiba grija de Yuukimaru care avea puterea sa-l controleze pe Trei Cozi. Iar Kabuto zicea ceva de genul ca "face parte din planul de reincarnare al lui Orochimaru".
Stiu ca a mentionat, dar nu mai tin minte care a fost legatura lui Orochimaru cu Trei Cozi. De ce avea nevoie de el?
Anyone 4?
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.594 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.338 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)