Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Infinite

#1
[Imagine: 20110116_infinite_04.jpg]

Oh come on, ii stiti voi. Tipii aia super cute care cantau melodia "Be Mine" si care au revenit in forta cu "BEFOOOOORE THE DAWN". Cei care au castigat la Mnet M!Countdown cu "Be Mine". N-am vazut niciun topic despre ei so, here it goes XD. Cum i-ati descoperit? Ce melodii va plac? Membrii preferati? Come on, go on and spazz about them +w+.

Ca melodie preferata, aleg clar "BTD". E geniala, mai ales coregrafia. Scorpion dance m-a dat pe spate. I was like "O.O is that humanly possible?". Si sunt cam singura trupa care se sincronizeaza aproape perfect +w+. I can't wait another performance XD.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#2
Hm, mă bucur c-ai făcut un topic şi pentru ei...
I-am descoperit pe Youtube, când eram la începutul călătoriei, adică, eram la început cu k-popul. Prima melodie pe care am ascultat-o de la ei a fost ' Come Back Again '
Nu mi-a plăcut din prima, am tot ascultat-o şi tot aşa. Am uitat de ei, până au scos melodia 'Before The Dawn' de care m-am îndrăgostit.
M-au flatat şi prin faptul că sunt cea mai bună trupă când vine vorba de dans. Sunt foarte, foarte sincronizaţi.
Melodiile preferate ar fi: ' Come Back Again', 'BTD', 'Nothing's Over', 'She's back' ÅŸi 'Be mine'.
Membrul...preferat... Îl aleg pe DongWoo. E tare bun :]]. Asta nu înseamnă că ceilalţi nu-mi plac...
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Uite cum imi trezesti tu particica de Inspirite din mine.
Chiar imi plac oamenii astia.Am vazut putin din Sesame Player Season 2 si am ras de m-am prapadit. Sunt adorkable xD.
Aish,am fost so proud cand au castigat.M-am bucurat nespus pentru ei.Chiar meritau asta.
Hmm..prima melodia care am ascultat-o a fost "Be Mine" *lol,fix atunci aparuse*.Stiam de ei mai demult dar nu m-am strofocat prea tare 21.
Ah sa nu uit de faptul ca sunt cam cea mai sincronizata trupa O_O.They are amazing <3.

#4
Din momentul in care i-am vazut m-am indragostit. Spre deosebire de alte trupe ce isi fac pt prima oara debutul, ei au lovit atat de tare incat multi ii adora, inclusiv eu. Din cate trupe sunt, care mai de care, mai vechi, ei ocupa un loc foarte sus in topul meu. Intrece multi artisti. Am citit despre ei, am auzit ca sunt foarte talentati, si asteptam cu nerabdare debutul lor, si nu regret. M-au cucerit. Sincronizati, fara greseli, cu o charisma excelenta, voci de aur, talente de talente. Lee Sungyeol m-a cucerit, chiar daca nu are versuri in melodii, sau daca are doua cuvinte de zis, eu tot il ador. E super cute, si asa de timid, dar imi place. Uneori poate fi chiar diavolul in persoana. Insa, e singura trupa in care ador toti membrii 22 adica >> infatisare + voce + dans + alte talente/caracteristici. Cu fiecare comeback, music video, melodie, m-au cucerit, nu am putut sa nu ii urmaresc. Ei sunt cei mai tari.

Melodii preferate: Toate sunt magnifice, dar cea pe care eu o ador enorm e "Can U Smile" - ambele versiuni. E absolut magnifica.

Asa ca trupa merita vazuta, merita ascultata, merita aplaudata. Ma bucur enorm pt ei ca au castigat de doua ori la MB, fiindca au muncit mult, fara intrerupere.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)