Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

In bratele iubiri(Sasu-Saku)

#1
mz soro:)) sa fac o corectare...scz al de gresala...In bratele iubirii(Sasu-Saku)
Disclaimer:Nu detinem nici un personaj(inafara de cele create de noi) ce apartin lui Masashi Kishimoto din anime-ul/manga-ul Naruto si nu facem profit de pe urma acestor personaje/intamplari.

asa acum primul capitol:

Intr-un apartament aflata in Constanta o fata cu parul lung si roz lasat gratios sa cada pe umeri se pregatea sa mearga la facultatea de medicina. Aceasta fata se numea Sakura; era o fata frumoasa si educata, parinti ei erau mandri de ce crescusera. Rozalia era modesta, desi era foarte frumoasa nu dadea mare importanta acestui fapt. Nu era prefacuta, ii placea ca lumea sa o vada asa cum e. Avea o situatie materiala destul de buna; isi adora viata asa cum era
pentru ca ea iubea atat de mult viata simtea ca destinul ei este sa salveze si alte vieti...
Sakura avea un reno-clio rosu primit la varsta de 18 ani de la parinti ei.
Isi lua cheile si geanta si pleca. In scurt timp ajunse in curtea facultati. Isi parca masina si se indrepta catre intrare.
De dupa colt aparu' un baiat brunet cu ochi negri ca cea mai intunecata noapte. Sakura nu il observa si se lovi de el...
-Imi pare rau! spuse fata.
-Nu iti cere scuze, a fosta vina mea! ii raspunse baiatul.
Brunetul se ridica si ii intinse mana rozaliei.
-Nu am fost atent ,scuze! numele meu este Sasuke Uchiha.
-Eu ma numesc Haruno Sakura, incantata!
-Haruno, Haruno...cred ca am mai auzit numele tau undeva! aaa da mi-am amintit, ti-am vazut numele pe foaia cu distributia salilor. Esti cu mine in clasa.
Cei doi au mai discutat dupa care au plecat impreuna in clasa. In clasa Sakura sa intalnit cu vechea ei prietena Hinata si cu iubitul ei ,Naruto.
-Hinata! de cand nu te-am mai vazut!
-Sakura!? nu imi vine sa cred ca esti tu! Cat timp a trecut?
-Pai cinci ani. Arati minunat!
-La fel si tu! Greu de crezut ca au trecut atatia ani, si totusi iar suntem impreuna...
Naruto si Sasuke stateau privindule pe cele doua fete care se bucurau ca sau revazut. Dupa putin timp a venit si profesorul. Sakura a gasit un loc langa Sasuke. Acesta se bucura de compania rozaliei. In spatele lor in banca a treia erau Hinata si Naruto.
Cei patru au inceput sa vorbeasca si sa chicoteasca. Din fericre pentru ei profesorul nu a observat. Orele treceau repede... Sakura i-a cunoscut mai bine pe Sasuke si Naruto. In sfarsit sa sunat; Hinata iesise cu Naruto.
-Hei asteptati-ma! unde va duceiti? intreba rozalia.
-Acasa! au raspuns cei doi.
-Ooo nici gand, nu ne-am vazut de mult asa ca azi va scot in oras, fac cinste!
-Merg sa il anunt si pe Sasuke! spuse rozalia.
Brunetul isi strangea cartile care inca erau imprastiate pe banca.
-Sasuke, vi cu mine, Hinata si Naruto in oras?
-Sigur mi-ar face placere!
Cei doi au mers la parter unde erau asteptati de Hinata si blond.
-Haideti, mergem cu masina mea! spuse rozalia.
Sasuke se aseza in fata langa Sakura iar cei doi indragostiti in spate. Drumul a fost scurt asa ca nu au vorbit foarte mult in masina.
Intr-un final au ajuns in centrul orasului si au inceput sa se plimbe. Hinata si Sakura au luat-o in fata iar baieti au ramas ultimi. Cele doua sau oprit in fata unui magazin cu bijuteri, Sakura a vazut in vitrina un lantisor de aur foarte frumos. Sasuke a observat-o pe Sakura cand se uita la lantisor. Cand cele doua au plecat de langa vitrina brunetul a intrat in acel magazin si a cumparat lantisorul.
Naruto a mers mai departe cu fetele.
-Unde este Sasuke? intreba rozalia.
-Nu stiu, adineauri era langa mine! spuse Naruto.
-Sunt aici! striga din spatele lor Sasuke.
La spate tinea o mica cutiuta roz. Se indrepta catre Sakura.
-Asta este pentru tine! brunetul ii intinse cutiuta.
Cand Sakura se uita ce e inauntru nu ii venea sa creada.
-Pentru ce este asta?
-Pai am vazut cat de mult ti-a placut lantisorul.
-De ce ai dat bani degeaba?
-Dar cine zice ca iam dat degeaba? Esti o fata speciala, il meriti!
Sakura nu mai spuse nimic, ii venea greu sa creada ca cineva este atat de dragut, nu numai la exterior dar si in interior.
Cei patru au continuat sa se plimbe dupa care sau oprit la o cafenea. Au mai discutat, sau apropiat mai mult si sau cunoscut mai bine.
Sakura se simtea atat de bine in preajma lor, dar mai ales in preajma brunetului.
-Noi cred ca plecam, am putian treaba! spuse Hinata dorind sa ii lase pe cei doi singuri.
-Vreti sa va duc eu? intreba rozalia.
-Nu multumesc! Bye, bye!
Sakura si Sasuke au ramas singuri in cafenea, brunetul putin rosu in obraji a intrebat-o pe fata daca ii da numarul ei de telefon. Au mai stat sa discute timp in care cei doi au inceput sa se apropie unul de altul din ce in ce mai mult. Inima Sakurei simtea ceva pentru brunet, dar oare el simte ceva pentru ea?
Din micile lor discuti au aflat ca stau in acelasi bloc, si mai important usile apartamentelor erau fata in fata. Sau hotarat sa mearga acasa. Brunetul sa oferit sa conduca el cea ce si facu.
Ajunsi la bloc brunetul a invitat-o pe rozalie sa bea ceva. Find tarziu rozalia a refuzat politicos invitatia. Putin dezamagit Sasuke se multumi cu un sarut pe obraz din partea rozaliei. Isi spusera noapte buna si intrara in apartamente.
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#2
OK oameni buni capitolul doi facut de mineh ji corectat de Eli-chan^^'




Dimineata sosi foarte repede iar rozalia se scula cu chiu cu vai din pat...nu avea ce face trebuia sa se duca la facultate pentru a devenii un doctor priceput si poate ca si celebru.Se duse la toaleta si isi facu' un dus ; se imbraca cu o pereche de blugi negri stramti pe picior si un tricou alb cu decolteu cei punea in evidenta sanii perfecti si in picioare se incalta cu o pereche balerinii tot albi. Se indrepta spre bucatarie unde isi pregatii micul de jun. Dupa ce termina si de mancat se hotari sa ii dea un telefon lui Sasuke deoarece era inca devreme si mai aveau doua ore pana la ore.
-Da...cine e ?intre acesta cu un glas somnoros.Se pare ca inca nu se trezise chiar si dupa ce isi facuse dusul de dimineata.
-Salut,Sasu!Ma intrebam daca nu ai vrea sa ne plimbam prin oras daca tot mai aveam doua ore pana la scoala...deci ce spui?
-Okay,okay...tocmai imi terminam micul de jun ...vin eu la tine in cinci minute.Okay?
-Bine...dar de ce pari asa somoros?
-Nu miam baut inca cafeaua.Spuse el incpand sa rada.
-Sa nu mai ciocani,okay?Este deschis.
-Bine,bine..vin imediat.
-Poate iti fac o cafea pana ajungi, ce zici , "Domnule Somnorici" ?
-Suna bine.
Dupa cinci minute aparu' si sasuke inca foarte somnoros.
-Neatza'!spuse el scarpinanduse la ochi in speranta de a se trezi
-Cred ca s-a facut deja pranz. spuse sakura incepand sa rada
-Nu si pentru mine...deci miai facut acea faimoasa cafea?
-Da,sper sa-mi spui cum ti se pare.
Cei doi au baut fiecare cate-o cafea ,au mai vorbit s-au uitat la TV si dupa o ora jumatate au decis sa plece la facultate.
In clasa se pare ca Naruto si Hinata se simteau bine...poate prea bine.Cei doi fiind singuri in sala de curs se sarutau pasional...vazand asta Sakura il trase pe sasuke de umar din clasa.
-De ce ai facut asta?o intreba brunetul
-Lasa-i singuri ca nu mori!
-Si daca vine alcineva?
-Or termina pana atunci....hai sa ne mai plimbam prin curte.
Cei doi se plimbara prin curtea facultatii pana ce se sunase.Orele trecura foarte repede iar a doua zi fiind sambata Sasuke o invita pe rozalie in oras.Se pare ca vroia sa pregateasca ceva,dar oare ce?

scz k am postat putin mai posteaza ji surorile mele:D...poate mai postez maine:D....ja' ji mz
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#3
Dimineata isi facu aparitia, marea stralucea in lumina soarelui. Sakura era deja treaza. Statea pe balcon lasand adierea blanda a vantului sa ii ravaseasca parul roz; care cadea pe umeri.
Dupa inca cinci minute, fata intra in casa si merse sa isi faca un dus. Apa calda se lovea de pielea ei fina dandui un sentiment placut rozaliei. Isi acoperi corpul perfect cu halatul, dupa care isi usca parul. Se indrepta catre dulap de unde isi lua o pereche de blugi si un tricou mulat pe corp. Isi lega parul intr-o coada lasan doua suvite sa ii cada pe chipul angelic.
Dar oare ce face Sasuke?
Brunetul era inca in pat. Dar nu dormea; se uita la o poza facuta cu o zi in urma cu el si Sakura. Dandu-si seama cat e de tarziu si probabil Sakura era deja gata, se dadu jos din pat. Isi facu toaleta de dimineata dupa care isi lua din dulap un tricou albastru si o pereche de blugi.
Isi lua cheile de la masina si de la apartament si pleca. Batu la usa rozaliei care lua micul dejun.
-Vin imediat! spuse fata.
Cand deschise usa Sasuke se inrosii putin la fata. Daca nu o cunosteai pe Sakura ai fi zis ca e un fotomodel renumit.
-Mai asteapta un minut sa strang masa! spuse rozalia.
-Merg sa scot masina din parcare; ne intalnim in fata scari! raspunse Sasuke.
-Bine vin in 2 minute!
In fata scari era un Bmw m6 negru decapotabil.
Sakura era impresionata de masina brunetului, dar fara alte comentari a urcat si au plecat prin centru.
Sau plimbat in sus si in jos. Intr-un final sau oprit la o gelaterie...
-Sakura am o surpriza pentru tine!
-Pentru mine?...Oare ce poate fi? gandea rozalia.
Brunetul isi baga mana in buzunar de unde a scos doua bilete la concertul din seara acea.
-WOW! Tu chiar ai mai gasit bilete la concertul Blaxy Girl? intreba uimita si totodata fericita fata.
-Da, sunt ultimele doua din oras! spuse Sasuke. Unul este al tau, asta daca vrei sa mergi cu mine!
-Glumesti? Esti foarte dragut! Blaxy Girl e trupa mea preferata!
Sasuke ii dadu biletul. Sakura se apropie de el sarutandu-l pe obraz. Acesta rosii intorcand capul. Nu vroia ca rozalia sa vada ca rosise.
Dupa un timp cei doi sau ridicat si eu plecat sa se plimbe mai departe.
Brunetul o tot privea pe rozalie, simtea ceva pentru ea. Oare era reciproc?
Din prima clipa in care privirile celor doi sau intalnit Sasuke a simtit ceva special.
Dupa ce sau mai pimbat cei doi au hotarat sa mearga sa se pregateasca pentru concert.
Sasuke ii deschise politicos portiera Sakurei. Dupa ce fata ii multumi acestia au plecat.
Drumul a durat 15 minute. Cei doi nu au prea avut timp de discutie. Cand au ajuns la usile apartamentelor Sasuke se apropie usor de rozalie.
Buzele lor sau unit intr-un sarut pasional. Sakura nu se impotrivi, ba mai mult ii raspunse la sarut. Brunetul ii explora rozaliei fiecare paricica a guri ei. Sasuke rupse sarutul cu un zambet de 'bad boy' pe fata. Isi lua la revedre stiind ca se vor vedea in curand si intra in apartament.
Sakura abia daca mai nimerea sa deschida usa. Se simtise atat de bine in bratele lui. Simtise atata placere in sarutul lui...
Soro scz ca am pus cap fara u..dar nush unde ai disparut:((..mie dor de u:)):
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#4
Seara se lasase din ce in ce mai mult. Sakura se imbracase cu o fusta de blugi si un maieu care se leaga in jurul gatului. Era in fata oglinzi aranjadusi parul. Uneori isi atingea cu un deget buzele; inca simtea parfumul brunetului.
In celalalt apartament Sasuke se imbraca. Isi lua un tricou negru si o pereche de blugi cu cateva taieturi. Se tot gandea la Sakura. Vroia mai mult decat un sarut, o vroia pe ea, vroia sa fie langa el, sa se joace cu parul ei si sa o sarute.
Dupa aproximativ 10 minute cei doi sau intalnit in fata scari. Sasuke se apropie de ea, o saruta scurt lasand-o sa vrea mai mult. Rozalia rosii. Ii prinse cu mana tricou si il trase spre ea unindu-si buzele intr-un sarut pasional si lung.
Limba lui Sasuke se plimba in acel loc umed.Dupa un timp, cei doi au urcat in masina brunetului indreptandu-se spre concert. Blaxy girls au incins atmosfera cu melodia 'Hey Hey'. Fanii cantau impreuna cu ele.Urmatoarele melodi au fost: 'Sar', 'Daaa', 'Nu suporti' si ultima melodie a fost 'Respir incet'. Sakura adora toate melodiile cantate de ele. Sasuke se oferi sa o ridice pe umeri ca sa vada mai departe. Rozalia era usoara ca un fulg, dar nu a stat foarte mult pe umeri brunetului deoarece fustita ei incepea sa se ridice. Sasuke ii mai fura cate un sarut cand nu era atenta la el. Concertul a fost un succes total. Cei doi sau apropiat foarte mult unul de celalalt. Dar inca existau indoieli.
Dupa putin timp cei doi au plecat acasa...
Sakura deschise usa de la apartament...
-Multumesc pentru aceasta zi minunata! spuse rozalia.
-Nu trebuie sa imi multumesti! raspunse brunetul.
-Nu vrei sa mai stai cu mine putin? Pana la urma stau singura!
-Daca nu te deranjez... accept invitatia!
Cei doi au intrat in apartamentul rozaliei. Sau asezat pe canapea discutand diferite subiecte.
Sasuke se apropie de rozalie sarutand-o pasional. O lua in brate si a dus-o la pat. Fata stia ce vrea sa faca Sasuke; incepuse sa simta teama.
Brunetul ii saruta gatul coborand pana la sani. Pe fata Sakurei se putea citi teama dar si placerea. Nu vroia sa o recunoasca dar ii placea chiar foarte mult.
Sasuke ii vazu expresia Sakurei si se opri...
-Imi pare rau! spuse brunetul.
-Nu e nimic! ii raspunse rozalia.
Sasuke isi lua tricoul o saruta pe rozalie in semn de noapte buna si ii spuse:
-Ne vedem maine!
Ramasa singura Sakura se schimba si se baga in pat. Se tot gandea la Sasuke si al ce ar fi putu urma in acea seara. Isi atingea cu degetul buzele. Parfumul lui a ramsa in casa. Sakura a adormit usor. Oboseala a invins.
Pe de alta parte Sasuke se tot gandea la rozalie.
-Ce dracu am facut acolo? se gandea Sasuke. Daca acum ma va ura?
Intrebarile nu ii dadeau pace si somnul ii disparuse. Se dadu jos din pat luandusi telefonul de pe noptiera in mana. Se tot uita la o poza cu Sakura. Parul ei roz si zambetul ei dulce o faceau sa para un inger. Era ingerul care va aduce atata fericire in viata celui iubit.
Dupa alte minute in care brunetul nu isi lua ochi de la poza se baga in pat. Se mai linistise, cu greu il lua somnul. Spera ca Sakura sa nu fie suparata.
Pe la trei noaptea telefonul brunetul a inceput sa sune cu un sunet strident si enervant.
-Ce dracu vrei la ora asta Naruto?
-Ce faci dragul meu prieten?
-Naruto data viitoare consuma bere fara alcol, bine?
-Dar nu am baut mult! cinci beri ti se par mult?
-Dute dracu o data la culcare ca ma ti si pe mine treaza!
Sasuke inchise telefonul. I-a scos bateria si la aruncat intr-un colt. Pe cel fix la scos din priza ca sa nu mai aiba alte 'apeluri' importante...
Dupa asta se baga din nou in pat si adormi.
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#5
bine...si eu pe aici...desi cred ca va doreati sa ma abtin, m-am enervat rau si nu am putut !
pe langa minunatul fapt ca ati grabit actiunea punandu-i pe cei doi impreuna atat de repede, am de gand sa va atrag atentia asupra altei probleme, mult mai grave, si anume titlul! "In bratele iubiri"?!? O_O!zau? iubiri cu un "i"? si eu care eram sigura ca e cu doi "i"! va explic si de ce!
iubirii->primul "i" este desinenta de plural pentru substantivul "iubire", iar al doilea "i" este articol hotarat. (ale cui brate? ale iubirii) iti raspunde iubirii ceea ce inseamna ca e in genitiv, pentru ca substantivul in genitiv, la fel ca si pronumele in genitiv raspunde la intrebarile "a, al, ai, ale cui?"-asta am mentionat pentru ca substantivele in genitiv sunt articulate cu articol hotarat.
inteles? eu sper ca da, pentru ca, de fapt, eu pentru asta m-am decis sa corectez, pentru ca ati scris gresit in titlu!
Inger_al_noptii_Sakura_love-sunt foarte sigura ca erte "fusta de blugi" si nu "fusta de blug" pentru ca substantivul "blugi" este proventi din limba engleza si nu are forma de singular, asa cum "Soare" nu are forma de plural, asa cum nici "Terra" nu are forma de plural. poti sa cauti si in dictionar daca nu ma crezi, desi iti garantez ca vorbesc in cunostintade capza!
aranjadusi->aranjandu-si
oglinzi->oglinzii
sau intalnit->s-au intalnit
scari->scarii
tricou->tricoul
O lua in brate si a dus-o la pat.->o luo in brate si o duse in pat.
al->la
a ramsa->a ramas
Pe de alta parte Sasuke se tot gandea la rozalie.-> pe de alta parte, sasuke se gandea la rozalie.
ura->uri
luandusi->luandu-si
ochi->ochii
brunetul->brunetului
'apeluri' importante-> nu apeluri trebuia in ghilimele si "importante"
bun...atat am avut de zis! capitolul nu a fost rau dar pe mine m-a deranjat gresala din titlu! cred ca daca nu o sesizam as fi fost chiar mult mai blanda,zau! am vazut ca mai aveti probleme si cu virgulele. am dat doar un exemplu dar mai sunt si altele! cele mai multe virgule mancate sunt cele dupa substantive in cazul vocativ! intotdeauna se pune virgula dupa substantiv in vocativ, asta trebuie sa retineti pentru ca este foarte important!
imi place ideea si vreau sa vad cum evoluati asa ca nu va dati batutu!...totusi daca v-a deranjat commul meu, pm si rezolvam! sorry!
Let`s start with the premise thet we aren`t completly idiots.
"You forgot another lesson: Never turn your back until you know your enemy is dead. Looks like we'll have to go over the lesson again next time I see you-which will be soon."

#6
okay, gata gata...am venit q nextu'
sper sa va placa...este faqt de amandoua :*....lectura placuta...app e cam scurt:-"

Dimineata isi facu aparitia. Razele calde alea soarelui luminau strazile. Sasuke inca dormea; dar deodata un sunet strident si enervant se auzi in camera.
-La dracu! Astazi trebuie sa merg la facultate! spuse somnoros brunetul.
Cu chiu cu vai se dadu jos din pat si se indrepta ca in fiecare dimineata catre baie. Dupa ce isi termina toaleta merse catre dulap. Isi lua blugii si o camasa albastara inchis careia, ii lasa doi nasturi descheiati. Isi lua cartile si iesi pe usa incuindo. Se indrepta catre apartamentul Sakurei si batu la usa. Rozalia se grabi sa deschida. Cand usa era larg deschis Sasuke intoarse privirea in alta parte. Stia ca facuse un lucru pentru care nu merita iertat, sau asa gandea el.
Sakura vazandu-i reactia se indrepta catre el sarutandu-l in semn de 'te-am iertat'.
Brunetul o privi in ochi. Era fericit ca nu stricase totul. Pe buze ii apru un zambet micut.
O lua pe Sakura de mana si mersera spre masina brunetului.
Pe drum au ras si au dicutat. Din cand in cand Sasuke ii mai fura cate un sarut mic fetei.
La facultate sau intalnit cu Hinata si Naruto care se se bucurau unul de altul.
Orele incepura si se pare ca acum trebuiau sa faca totul practic asa ca au trebuit sa dea un test special pentru a merge la spital si sa asiste la operatii , consultatii sau coregrafii.
Nu multi au trecut acel test , se pare ca doar patru persoane acstea fiind chiar protagonistii nostri impreuna cu Naruto si Hinata iar din celalalte clase inca cativa studenti.
De maine trebuiau sa inceapa "lucrul" asa ca profesorul clasei respective lea sugerat celor patru sa se odihneasca...se putea sa faca chiar si ore in plus.
De la facultate studentii iesira la o ora foarte tarzie si anume la ora zece seara , erau foarte obositi si abia asteptau sa ajunga acasa in patul lor foarte moale si confortabil si sa se pregateasca pentru lumea viselor si a basmelor.
Pe drum o luase somnul pe Sakura din cauza oboseli. Cand au ajuns acasa Sasuke o lua usor pe rozalie in brate. Urca scarile usor ca sa nu o trezeasca; ii scoase cheile din geanta si intra in apartamentul ei. O lasa incet pe pat. Sakura avea doua chei, asa ca brunetul ii lua o cheie cu care incuie iar pe cealalta o lasa pe noptiera. Se indrepta catre usa cu gandul sa plece dar nu inainte sa o mai priveasca odata pe Sakura.Din nefericire pentru Sasuke planul lui de a nu o trezi pe Sakura se dusese pe apa sambetei, se pare ca rozalia se trezise si il vazuse pe brunet langa usa gata, gata sa iasa afara in camera.
-Sasuke...mmm...am adormit pe drum?spuse rozalia frecandu-se la ochii.Brunetul se apropie de Sakura si se aseza pe un scaun de langa pat si ii afirma din cap intrebarea pe care a puso fata.
-Este tarziu, cred ca ma duc la culcare.Noapte buna , Sakura-chan! supse brunetul sarutando scurt de noapte buna, dar fata nu se lasa mai prejos si il trase de mana cazand peste ea si intrebandul daca accidental nu ar vrea sa ramana la ea la noapte...poate ii face o vizita "babau"...nu se stie niciodata cand are nevoie de o garda de corp cum ar fi el, de exemplu.
Cei doi adolescenti au dormit impreuna imbratisati.
De dimineata Sakura se trezi prima fiind obisnuita dar "domnul somnorila" nu prea, asa ca il lasa sa doarma in continuare.
Isi facu' toaleta de dimineata si pregati micul dejun pentru ea si brunet.Peste treizeci de minute se intoarse la el cu gandul de al trezi dar nu avu prea mare succes, totusi el era "Regele Somnului" asa ca ii intoarse spatele Sakurei punandusi perna pe cap.
-Sasu, trezeste-te!
-Itachi, lasa-ma-n pace!Nu mai vreau sa-ti fac tema la mate si azi!
Pana la urma "matematicianu'" se trezi cu greu ,isi facu' toaleta si mancara impreuna micul dejun.
La masa Sakura tot chicotea.
-Hei ce e asa amuzant! intreba brunetul.
-Itachi, lasa-ma-n pace!Nu mai vreau sa-ti fac tema la mate si azi! iti suna cunoscut? spuse Sakura razand.
-Ce sa fac daca fratimio ma bantuie in somn! spuse Sasuke razand si el.
Dupa ce isi terminara micul dejun sau hotarat sa plece la facultate.De acolo profesorul lor i-a condus spre spital.Se pare ca vor o avea o zi grea si lunga.
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#7
AM VENIT CU NOUL CAP: sys (cealalta autoare)a zis sa il postez eu.. dar sa fie clar e facut de amandoua...fara suparare sys..faza hentai e a mea:P


Pe drum toti se intrebau care va fi prima impresie. Se gandeau ca o sa vada aparatele folosite. Insa profesorul avea alte planuri. Dupa alte cateva minute de mers au ajuns in sfarsit la spital, unde au fost intampinati de un doctor si o asistenta.
-Va rugam sa ne urmati! spusera cei doi. Aveti grija la trepte.(desi simtea putina durere ..gemetele ei erau de placere)
-Domnule profesor unde vom merge? intreba curioasa Sakura.
-Pai mam gandit sa vizitam morga! O sa vedeti proceduriel folosite la o autopsie! spuse profesorul.
Sakura incepuse sa regrete ca a intrebat. Nu vroia sa vada chiar acum ce se afla in interiorul unui om. I se parea ca au fost luati prea repede. A inghitit in sec si a continuat sa coboare. In cateva clipe au ajusn in fata unei usi pe care scria foarte mare 'morga'.
Hinata era putin ingrozita de cea ce vor vedea. Naruto deja sarise la ea in brate. Sasuke si Sakura erau destul de calmi cea ce demonstar ca se pot descurca in orice situatie.
Medicii au inceput sa lucreze incepand cu pieptul unui cadavru.
Toti erau atenti la ce se lucra desi nu erau incantati de cea ce vad. Sakura isi scoase din geanta un carnetel si incepu sa isi ia notite.
Medici au ajuns la capul cadavrului. Hinatei i se facea putin rau. Sakura vazand cat e de galbena la fata,ii dau stical de apa ca sa isi mai revina putin. Dupa o ora au terminat. La urmatorul cadavru elevii au fost rugati sa participe. Impartit pe echipe au asistat la 2 autopsi separate. Intr-o echipa erau Naruto si Hinata iar in cealalta Sakura si Sasuke.
......................................
- O my god! Domnule profesr, chiar trebuie sa facem asta?Incepu' Naruto a se smiorcaie.
-Da, Naruto!Trebuie sa faci asta daca vrei sa devii doctor chirurg.
-Dar eu vreau sa devin numai doctor pentu nasterea copiilor nu pentru a opera mortii sau chiar vii!
-Naruto, unu la mana : se numeste ginecolog, doi la mana : trebuie sa faci ce spune profesorul daca vrei sa devii ginecolog, si trei la mana VEZI CA SUNT SI EU AICI! striga Hinata la el dandui si un pumn in cap.
Naruto se bosumfla si isi continua treaba. Uneori mai arunca cate o privire spre Hinata. Aceasta era foarte concentrata si serioasa in cea ce facea.
In cealalta parte a camerei Sakura si Sasuke se descurcau de minune. Chiar si doctorii erau uimiti de progresul lor.
Dupa doua ore au terminat autopsiile. Cei patru era destul de obositi. Dupa un tur al spitalului si prezentarea aparaturii profesorul le-a dat drumul acasa elevilor.
In masina Sasuke si Sakura discutau diferita subiecte legate de ziua acea.
-Of doamne ce mai zi! spuse Sakura.
-Mie imi spui! raspunse brunetul. Ce fel de doctor ai vrea sa fi?
-Mi-au placu copii din totdeauna, asa ca mam gandit sa devin doctor pediatru! spuse rozalia. Dar tu?
-Pai presupun ca o sa ma axez pe chirurgie!
Din cand in cand Sasuke o mangaia pe picior si o mai saruta.
In cele din urma cei doi ajunsera acasa iar brunetul ii propuse fetei sa doarma la el.
-Dar de ce sa nu dormi tu la mine?intreba suspicioasa rozalia
-Eu am mai dormit la tine, tu nu ai dormit la mine...e randul tau!Capish?
-Okay,okay...ma duc sa ma schimb si vin la tine! spuse rozalia dandui un pupic pe obraz.
-Apropo Sakura-chan, vreau sa-ti dau asta.Sasuke ii inmana fetei o cheie de la apartamentul sau spunandui sa nu mai ciocane la el, sa intre in casa cu cheia.
-Pai daca asa sta treaba...Sakura isi scoase si ea o cheie de la propriul apartament si i-o inmana brunetului cu un zambet dulce pe buze.
Fiindca stateau vizavi aceasta s-a schimbat in pijama si si-a luat lucruri de schimb pentru a doua zi.
Pijamaua ei era compusa dintr-o rochita scurta , roz si transparenta.Cand intra in apartamentul brunetului il gasi pe acesta in pat uitanduse la TV.
Cand Sasuke isi intoarse privirea catre Sakura ii pica fata. Era prea uimit de frumusetea ei. Avea gura deschisa asa ca Sakura ii spuse.
-Nu vrei sa nu te mai gandesti cat de sexy sunt? spuse fata razand.
Brunetul izbucni in ras dupa care se dadu jos din pat indreptanduse spre Sakura. O prinse de talie si incepu sa o sarute pasional.
-Vad ca ai chef de joaca! spuse cu un zambet pervers Sasuke.
-Si daca am ce? Oricum mai intai prindema! spuse Sakura luand-o la fuga.
Sasuke se tot chinuia sa o prinda pe rozalie; dar de fiecare data reusea sa scape. Parca erau niste copii mici...
Intr-un final, cand Sakura obosise brunetul a aprins-o. Sasuke o luato in brate si a duso la pat. Isi impreuna mainile cu ale ei si incepu sa o sarute. Isi cobora buzele catre gatul fetei sarutandul. Sakura incepu sa tremure incet, dar nu de teama, ci de placere.
Sasuke isi dadu camasa jos dupa care ii dadu jos rochita Sakurei. Aceasta a ramas doar in lenjeria intima de culoare roz.
Sakura ii desfacu primul nasture de la blugi dupa care Sasuke ii dadu jos.
Brunetul cobora pe abdomenul fetei sarutandul. Ii dadu sutienul jos sarutandui locul descoperit.
Sasuke ii dadu jos rozaliei minuscului ei chilotei. Dupa care isi dadu si el boxeri jos.
-Imi pare rau daca o sa te doara! spuse brunetul.
In urmatorul moment Sakura simti cum este patrunsa de brunet. Rozalia isi dadu capul pe spate simtind durere. In camera se auzeau gemetele celor doi. Sasuke incerca sa nu o raneasca pe Sakura asa ca facea miscari usoare de dute, vino. Sakura isi impreuna mainile in jurul gatului brunetului usurandui miscarile. Din cand in cand Sasuke isi mai schimba pozitiile. Sakura gemea de placere.
Se pare ca Sasuke avea tot controlul...
Sakura saturanduse sa tot stea se urca desupra brunetului. Incepand sa faca miscari de sus, jos. Se pare ca Sasuke nu detinea chiar tot controlul.
Dupa mai multe ore de placere, Sakura cazu obosita pe pieptul brunetului. Sasuke ii mangaia parul in timp ce Sakura dormea. Dupa putin timp adormi si el. Dupa o noapte pasionala, cei doi adolescenti dormeau linistiti.
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#8
ati asteptata cam mult sorry....:(
asa acum nextul...

In camera unde dormeau cei doi era liniste. Sakura si Sasuke, dupa o noapte incinsa inca dormeau. Incet ochii de smarald se deschisera. Erau atintiti spre obiectul care indica ora. Rozalia se ridica foarte repede in sezut. Un tipat asurzitor rasuna in camera. Sasuke dormea pe marginea patului. Cand o auzi pe Sakura tipand se trezi foarte repede. Ne fiind atent a cazut din pat. Sperand sa nu fi cazut lustra vecinilor din cauza impactului cu podeaua se ridica incet...
-Auci, auci, auci! Ce te-a apucat? spuse brunetul.
-Uitate la ceas suntem in intarziere! Avem 15 minute sa ne imbracam si sa plecam! spuse Sakura tragandusi pantaloni pe ea.
Au urmat nenumarate cazaturi din pricina alergaturilor continue prin casa. Dupa ce intr-un final totul parea in regula, cei doi au zbughit-o pe usa.
Au ajuns la scoala exact cu cateva minute inainte sa se sune. Au luat-o la fuga pe holurile intortochiate. Cand au ajuns in clasa amandoi gafaiau.
-Hei prieteni, unde arde? intreaba Naruto, care o avea pe Hinata in brate.
-Lasa-ne Naruto! spusera cei doi gafaind.
Dupa ce si-au tras rasuflarea sau asezat in banca. Profesorul a venit imediat in clasa.
Profesorul a lovit catedra in speranta de a se face liniste.
-Am de facut un anunt!spuse el. Sakura Haruno, Sasuke Uchiha, Naruto Uzumachi si Hinata Hyuga ati fost mutati in clasa de avansati! Avand in vedera ca acea clasa are liber azi, puteti pleca si voi.
Cei patru si-au strans cartile si au plecat. Nu inainte sa primeasca cateva injuraturi pe la spate din pricina mutarii lor.
___________________________________________________________
-Deci ce sa facem acum ?intreba Sakura .
Baietii nu au spus nimic, au astepta ca iubitele lor sa aleaga locul.
-Stiu ! Hai sa mergem pana la magazine, sa ne luam cate un costum de baie dragut si dupa sa mergem la plaja.
Cei trei au fost de acord. Au mers prin cateva magazine. Fetele si-au ales cate un costum de baie. Dar nu i-au lasat pe baietii sa le vada, cu pretextul ca le vor vedea pe plaja. Sasuke si Naruto si-au ales cate un slip si au plecat.
Pe plaja cei 4 sau despartit. Fetle au plecat sa se schimbe in timp ce baieti aranjau locul unde vor sta. Nu a durat mult si cele doua sau intors imbracate in costumele de baie. Sakura purta un costum de baie minuscul, rosu cu o mica fundita.
Iar Hinata unul micut mov. Cand cei doi baieti le-au vazut au inceput sa fluiere si sa se holbeze la ele.
-Hai baieti gata ! Se uita toata lumea la voi ! spuse Sakura.
-Sa se uite ! Ce nu am voie se imi admir ingerul ? intreba Sasuke, dupa care o trase pe Sakura la el in brate.
Dupa putin timp si multe saruturi fetele sau decis sa se bronzeze, insa baietii aveau alte planuri. Le-au luat pe sus si le-au bagat in apa…Sasuke o tot baga cu capul in apa pe Sakura.
-Nebunule ! ma omori ! spuse ea.
Fetele isi faceau deja planul de razbunare. Cand Sasuke si Naruto nu erau atenti cele doua au inotat pe dedesuptul apei si le-au furat slipi.
-HEI !? Deja nu mai e nostim ! spusera cei doi in cor.
-Lasa ca va mai bronzati si voi ! spuse Hinata.
-Daca le vreti veniti dupa noi ! spuse Sakura ce se indrepta catre mal.
Ghinionul fetelor a fost ca cei doi erau destul de buni inotatori, asa ca le-au prin destul de repede. Si-au luat slipii si a urmat ‘rozboiul’. Fete contra baieti.
Cei patru nu au inghitit atata apa in viata lor. Dupa ce ‘tratatul de pace’ sa incheiat, toti sau indreptata catre plaja. Au mai stat putin dupa care au plecat spre case.


Sakura si Hinata:
http://th01.deviantart.com/fs7/300W/i/20...y_neko.jpg
http://th01.deviantart.com/fs18/150/f/20...to_box.jpg

http://sl.glitter-graphics.net/pub/983/9...e1pkr9.jpg

PT NUMELE LU' DUMNEZEU..DATI MA COMM-URIL LA PLURAL PT CA SUNTEM 2 AUTOARE
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#9
Un comentariu ma? :|....
bn poate va mai prind...:-l
Citat:AENTIE! acest capitol este +18 hentai si nu din cauza mea....ci din cauza imaginatiei mamei mele Lynuu'
10% facut de mine, 30% facut de sysu and 60% facut de mami ;;)
sper sa va placa ji nu dati vina pe mine dupa ce cititi >.<
sa nu va prind q PM-uri >.<....ji molte comm-uri okay? ;;)


Pe drum cei patru au discutat diferite lucruri despre facultate ,despre testele care tocmai se apropiau,examene si in sfarsit despre vacanta bine meritata. Hinata impreuna cu Naruto se oprira la ei acasa in timp ce protagonistii nostri inca mai aveau de mers.Sakura il batea la cap pe Sasuke de ce nu a adus si masina in timp ce el se scuza si din cand in cand ii mai fura cate un sarut calmand-o.
In sfarsit au ajuns acasa la Sasuke, unde rozalia dori a face un dus. Se duse in camera la brunet de unde isi alesese pijamaua si un prosop si pleca spre cabina de dus nu inainte de al alvertiza pe brunet sa nu indrazneasca sa intre. Capos si neascultator cum era ,Sasuke incerca a-i face o vizita rozaliei dar in zadar, usa era tocmai incuiata.
-Hei, de ce ai incuiat usa?eh?
-Poate pentru ca ma asteptam sa incerci sa intri? sau din instinct? Alege tu! zise Sakura incepand sa rada de brunet.
-Ei bine, lasa! de acum in colo nu te mai iubesc! zise acesta serios, dar mintind.
-Parca te-as crede! Fi serios, Sas'ke-kun n-ai putea face asta.
Mica lor conversatie lua sfarsit dupa ce Sakura isi termina dusul.
-Acum e randul tau! zise rozalia incepand sa chicoteasca
-Nu ma insotesti?zise acesta incercat sa o ia in brate dar aceasta fu mai rapida si scapa.
-Nu ai zis ca nu ma mai iubesti? sau profiti de mine, eh?
-Ingerasul meu drag, cum poti crede asta?
-Ai grija ingerul asta are coarne! spuse Sakura incepand sa rada.
In tip ce discutau Sasuke a iesit de sub dus. Nu avea decat prosopul pe el.
-Auzi ingeras, tare as vrea sa iti vad coarnele!
Sasuke o lua pe rozalie in brate si o aseza cu grija pe pat. S-a asezat peste ea incepand sa o sarute. Limbile lor se ciocneau la fiecare miscare. Fiecare coltisor al guri era strabatut de catre brunet. In scurt timp a inceput sa coboare spre gat dezbracand-o pe Sakura. Saruturile lui o faceau sa tremure de placere. Rozalia ramase doar in chilotei ei minusculi. Sasuke isi dadu jos prosopul. Brunetul a inceput sa ii sarute sanii rotunzi. Mana dreapta se apropie de chilotei rozaliei. Sasuke explora cu degetele zona sensibila a fetei. In scurt timp si chilotei erau indepartati si aruncati pe undeva prin camera.
Sakura gemea de placere, in timp ce Sasuke se punea in genuchi, iar fata isi tinea mainile pe coapsele lui. Gura fetei gusta lichidul albicios, care curgea alaturi. 'Amicul" brunetului se intarea cu fiecare atingere a rozaliei, in scurt timp bruetul nu a mai rezistat si a trantit-o pe fata pe pat, facandu-i semn sa se pregateasca pentru a fi patrunsa.
Pectoralii tari ai lui Sasuke presau sanii moi ai fetei, in scurt timp aceasta fu patrunsa.
-Oh ! Asa, iubitule adanc, adanc, adanc asa mai repede, repede, mai adanc, ah !
Se putea auzi gemetele si din partea lui Sasuke:
-Oh da, Sakura, am sa o bag atat de adanc, ah!
-Oh, Sasuke nu mai pot, nu mai pot, nu mai...ah ! Nu mai pot !
-Tu ai vrut-o ! I-a o, i-a si nu te las, stiu ca vrei, stiu ca vrei si eu vreau, amandoi stim ca ti-o doresti.
Gemetele celor doi se puteau auzi strident.
Dupa minute in sir de placere Sakura il impinse pe Sasuke facandul sa cada pe pat. S-a asezat deasupra lui.
-Tu ai vrut sa imi vezi coarnele!
Sakura a inceput sa faca miscari de sus jos. Gemetele se auzeau din ce in ce mai des. Dupa ceva timp amandoi au cazut lati de oboseala. Au adormit foarte usor, dar nu inainte sa se mai sarute odata in semn de noapte buna. De dimineata soarele isi arunca razele sale pe pamantul rece.
Cei doi se trezira pentru a pleca la facultate. Isi facura toaleta de dimineata si pornira cu masina lui Sasuke.Pe drum Sakurei i se facu' rau .....



e scurt stiu dar e hentai nu?....so lasati commuri :-l ;;)
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#10
wii! am aterizat de pe un nor in ficul vostru si... i love it!:X:X:X:X:X dialog & descriere & naratiune :X:X:X super... mai ales hentaiu':* saku o sa aiba un bebe?;;) dupa un asa hentai cred si eu... poate o sa aiba gemeni baiat si fata:X:X:X gata, gata! deja am inceput sa visez!:X:X:X
astept nextu' repede
chu & gambate & kissu'
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Prinsa intre doua iubiri (sasusaku ) natynaty 2 2.922 11-07-2012, 12:52 PM
Ultimul răspuns: NiceBlueExorcisist
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.954 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Groaza unei iubiri cu un vampir Gothic Lolly Girl 6 4.522 13-02-2011, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  The beginning of a love story (a sasu-saku fanfic) part I Sakura-Sasuke 25 11.862 30-12-2010, 08:41 PM
Ultimul răspuns: Sakura-Sasuke
  in cautarea iubiri saku vampire 7 3.952 27-12-2010, 02:20 AM
Ultimul răspuns: Vero
  Prietenii si Iubiri distruse Crazy Person 2 3.268 12-04-2010, 09:44 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Destinul unei iubiri Alisia-chan* 11 8.329 04-08-2009, 06:04 PM
Ultimul răspuns: Child Of Sunset
  Naruto Fic:Secrete ascunse si dezvaluite *Saku love Sasu* Claribel 38 44.414 01-08-2009, 10:25 PM
Ultimul răspuns: xXxAdaxXx
  Internatul iubiri SakuraMaiKisetsu 14 10.178 10-07-2009, 11:33 PM
Ultimul răspuns: Daniela_Sakura_chan
  Sasu Saku Love Story! Kiddo 3 3.662 30-05-2009, 08:26 PM
Ultimul răspuns: ▌▒ Zยzzααα ▒▌


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)