Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei noi pt Zup

(23-01-2012, 10:02 PM)Azazel A scris: da dar ma gandeam ca pote asa uni sar potoli(mda,eu mam gasit sa vorbesc),si poate cei pusi in acea categorie sa aibe niste reguli mai aspre or smth....si in acest grup vor intra doar cei alesi de mozi(si uite ca am si detaliat,a si stati chilll) p.s:stati calmi nu va agitati

Un singur cuvant: Nu.

* Va rog nu mai dezvoltati aceasta idee.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Si nick colorat la grupul ala nu vreti? Pe bune, alta treaba nu aveam decat sa pun si sa scot dintr-un grup useri toata ziulica.

*face/palm*

Nu traiesc pe forum Azazel. Zau asa.

I was wondering... Topicul Manga Zone mi se pare asa cam... dezordonat. Nu ca ar fi cine stie ce activitate masiva prin el, doar ca am observat destul persoane care citesc manga pe aici si ma gandeam ca poate s'ar putea adauga niste subtopicuri [gen Mecha, Ecchi, Yaoi/Yuri, Romance etc.]106, cum e la anime. Just saying.
[Imagine: wmb5n8.jpg]

(23-04-2012, 07:54 PM)K.V. A scris: I was wondering... Topicul Manga Zone mi se pare asa cam... dezordonat. Nu ca ar fi cine stie ce activitate masiva prin el, doar ca am observat destul persoane care citesc manga pe aici si ma gandeam ca poate s'ar putea adauga niste subtopicuri [gen Mecha, Ecchi, Yaoi/Yuri, Romance etc.]106, cum e la anime. Just saying.

Da ai dreptate... ma astepta ca pe forum sa se faca curat printre topicurile nefolositoare. Ma asteptam ca sa se simplifice forumul adica;

ANIMEZUP
+sa cumprinda tot ce este legat de ANIME
+poate cuprinde si concursul sau de alta natura ANIME (fara sectiunea manga)

MANGAZUP
+sa cuprinda tot ce este legat de MANGA
+poate fi introdusa sectiunea Manga Zone in MANGAZUP.. nu are rost sa ne plimbam intre 2 topicuri care au aceasi denumire.
+pot fi introduse seriile traduse.... (topicuri)

'X'ZUP (unde se gasesc problemele tehnice , reciclarea si alte de natura n-anime/manga)

EVENIMENTELE si ANUNTURILE au aceleasi inteles (ambele informeaza ceva)

Am observat ca sa lungit foarte mult forumul; Anime Area, Anime, Anime Genre.

PS inloc de 10 chenare pot exista 4

Citat:Noi de abia am facut tema si cateva sectiuni facute de mine si Lia acum cateva luni... voi vreti asa in doua timpi si trei miscari sa reorganizam tot forumul? Time is money you know...

Asta se poate face in 2 zile...

Poate ca se poate face in doua zile, insa reorganizarea nu se va face asa din motive foarte practice si anume supraglomerarea. Plus ca stii, niciuna din noi nu are doua zile de pierdut pe o reorganizare care nu e necesara deloc. Avem alte lucruri mai bune de facut.

Vom face la nou veniti un Ghid cu Index.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)