Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ia un interviu!

#11
1. Imi placea inainte, momentan sunt in pauza (aproape de vreo doi ani...). Ultimele mele desene au fost cateva chib-uri din manga "Cute Devil" cu iubirea mea de Hisashi Ichii. Am unul pe care scrie "CHOCO", insa sa nu il publicam.
2. Nu CRED ca am jucat si nici nu vreau.
3. Un vampir sexeh care sa poarte haine mulate si negre.
[P.S.: Monstrul din Loch Ness]

1. Ai urmarit Hachiko: povestea unui caine?
2. Ai facut vreun RPG care ti-a placut mult?
3. Ai vreo manga cumparata sau vreuna care ai dori sa o cumperi?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#12
1. Hachiko? Nu e tipa din Nana, nu? Atunci n-am urmarit. ^^"
2. Well, obisnuiam sa stau foarte mult pe forumuri RPG facute de mine sau nu si sa postez non-stop. Bineinteles ca au fost unele foarte frumoase. Il pot lua in calcul si pe cel de pe zup, dar nu mai e ce era inainte.
3. Nu, nu obisnuiesc sa citesc manga.



(02-04-2012, 09:13 PM)Crazy.Fani A scris: Next:
1.Cat de mult insemna banii pentru tine?
2.Obisnuiesti sa clasifici persoanele dupa anumite criterii?
3.Ce ai alege intre o plimbare romantica cu barca sau o iesire cu prietenii pe un pod?

Si raman la aceleasi intrebari pentru ca nimeni nu a vazut mesajul meu. 22

#13
1. Destul de mult. Dar banii nu sunt totul. (insa nu prea ai cum sa mananci sau sa te joci jocuri video fara bani, right?)
2. Da...Fitosi/ase, Prosti/aste, Tocilari/e, Draguti/e, De treaba, Enervanti/e, De incredere s.a.m.d.
3. Plimbare cu barca :X Sunt o romantica incurabila

Next:
1.(m-a inspirat Crazy.Fani) 2.000.000$ sau un prieten bun pe care sa te poti baza oricand?
2.Daca ai fi bun/a la toate, la ce concurs ai vrea sa participi pe Zup dintre POTM(Photo of the month), FOTM(Fic of the month), MOTM(Manipulation of the month), SOTM(Signature of the month) si DOTM(Drawing of the month)?
3.Vampiri sau varcolaci?

#14
MA scuzati ca intervin. dar..
Jocul asta este asemanator la intrebari defapt identic cu jocul asta : http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24641 . Va rog daca se poate sa puneti intrebari demne de un interviu nu "apa plata versus apa minerala". Pentru intrebari de genul exista deja jocul "Ce alegi ? ". Deci pune-ti va rog intrebari de interviu.

Puteti continua : )

1. Care a fost cea mai frumoasa amintire a ta din copilarie?
2. Care este talentul tau ?
3. Ce ai vrea sa realizezi in viitor?

: )
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#15
1. Care a fost cea mai frumoasa amintire a ta din copilarie?
-Atunci cand papagalul vecinilor a murit si nu am mai fost nevoita sa ma trezesc zilnic la 05:00, sa ma chinui sa dorm cu doua perne legate de urechi and stuff. (avem pereti subtiri._.)
2. Care este talentul tau ?
-La inceput credeam ca desenul insa incep sa realizez ca e doar un hobby, ceva ce va trece. Posibil un mic talent in cantatul la chitara.(?)
3. Ce ai vrea sa realizezi in viitor?
-Nu prea m-am gandit. In general las timpul sa treaca si daca e sa se iveasca ceva, e ok. Poate ceva legat de muzica sau matematica.

Intrebari:
1. Ti-ai dori sa ajungi la Hogwarts?
2. Ai obsesii?
3. Crezi in illuminati?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#16
Ann are dreptate, ori e interviu cum trebuie, ori inchidem si ramanem la Intreaba/ Raspunde si Ce alegi?. Daca raspundeti faceti bine si scrieti macar un rand la fiecare intrebare. Altfel sterg indiferent cine e. Cat despre a refuza o intrebare, nu vrei sa raspunzi, nu te joci. Punct.

1. Am multe amintiri frumoase si altele nu prea, dar una care imi rasare in cap e ceea cand l-am primit pe Po de Craciun in '99. Aveam opt ani si el era un pui de chow-chow roscat care arata exact ca un ghem de mohair, doar ca i se vedeau urechiusele si limba mov. Mi-a fost un bun prieten care a fost acolo printre toate bune si rele.

2. Nu stiu care este unul anume pentru ca nu excelez nici la scris, nici la digital design, desi mi s-a spus ca am un talent anume pentru a invata limbi. Nu stiu ce sa zic, fotografia nu tine asa mult de talent cat de practica multa, imaginatie si teorie.

3. Am calatorit in cateva tari din Europa deja, in Octombrie merg in America (plus Madeira, Jamaica si alte destinatii de o zi) si sa sper ca daca nu prind un job care sa-mi permita sa fac asta des, sa prind Dubai si Australia in urmatorii doi ani. Vreau sa imi termin studiile pre-universitare, ca de trei ani ma tot chinui sa platesc examenele si cartile de curs. M-am saturat de invatat de una singura, vreau ca in vreo 2-3 ani sa ajung la Universitate in Anglia si sa am o relatie stabila pentru prima data in ultimii 5 ani. Vreau un job bun ca sa nu-mi bat capul cu costurile ca de obicei.

Ama, ai fost mai rapida.

Citat:Intrebari:
1. Ti-ai dori sa ajungi la Hogwarts?
2. Ai obsesii?
3. Crezi in illuminati?

1. Imi doream cand aveam 11 ani, asteptam cu nerabdare sa-mi vina scrisoare printr-o bufnita alba ca Hedwig. Acum eventual sa vizitez locatiile de filmare: Castelul Alnswick, Lacock Abbey, Universitatea Oxford, Loch Arkaig etc.

2. As minti sa spun nu: The Fountain, Cultura Mayasa (motive partiale pentru care am tatuat copacul vietii pe spate), Cernobil, Ender's Game, colectionarea de vacute de diverse feluri si palarii. Si alte obsesii pe care nu le pot spune aici.

3. Daca cred ca exista un ordin cu acest nume? Da. Restul povestii ce inconjoara numele? Ma indoiesc grav.



1. Ce film ai vrea sa urmaresti la cinema si de ce?
2. Daca ai putea sa vizitezi un loc din lume mai neobisnuit, pe care l-ai alege?
3. Ce anime urmaresti in momentul asta?

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#17
1. Daca ai putea zbura, unde ai vrea sa mergi prima data?
De mult mi-am dorit sa zbor si sa calatoresc, deci asta este o intrebare destul de dificila ce ma pune pe ganduri. In primul rand nu cred ca as alege un loc, adica o tara sau un oras, ci m-as duce tot mai sus pana la noi si m-as simti ca o pasare libera. ^^

2. Daca un print pe cal te-ar intampina, cum ai reactiona?
Daca si acel cal va fi alb si bland, nu cred ca foarte bine, in sensul ca as fi foarte fericita, poate si disperata. Nu sunt o fana a cailor, sa spun asa, dar imi plac mult aceste animale. Mi se par misterioase si foarte frumoase. Cat despre print, ehem, probabil m-as simti ca o printesa.

3. Se va face un film nou de actiune cu Arnold Schwarzenegger, ce ai alege sa-i fi: partener de lupta sau inamic?
Mereu mi-am dorit sa fiu un personaj negativ in piesele de teatru de la scoala, sau cand eram mica si voiam sa ma fac actrita, deci aleg cu siguranta a doua varianta, dar pana la finalul filmului mi-ar place sa devenim prieteni.


Next:
1. Daca personajele din carti ti-ar putea face o vizita, pe cine ai alege?
2. Care a fost cel mai groaznic cosmar pe care ti-l aduci aminte?
3. Ce fobii ai?

#18
yaoi kid, tu unde pisici citesti? Ai ignorat complet intrebarile mele si n-am idee de unde le-ai luat. Trebuie sa raspunzi intrebarilor userului de deasupra ta.

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#19
1. Daca personajele din carti ti-ar putea face o vizita, pe cine ai alege?
Damon din Jurnalele Vampirilor :X 38
2. Care a fost cel mai groaznic cosmar pe care ti-l aduci aminte?
Unul cand eram mica, l-am avut de mai multe ori si m-a ingrozit de fiecare data, ma trezeam tipand si plangand in acelasi timp: se facea ca un tip ma obliga sa fac curat intr-o sala de spectacole care parea interminabila si sa lustruiec fiecare scaun, iar daca lasam o scama in urma, ma ameninta si ma fugarea cu un cutit... Cosmar traumatizant pentru un copil de 9 ani, y'know?
3. Ce fobii ai?
Gandaci...Bleahhhh >.<

Next:
1.Ce ti-ai dori sa realizezi in viata?
2.Care a fost cel mai memorabil moment din viata ta?
3.Ce anime ti-ai dori sa mai vezi inca o data?

#20
1.Ce ti-ai dori sa realizezi in viata?
Nu am ceva anume in minte.
2.Care a fost cel mai memorabil moment din viata ta?
Nu am unul anume, viata in sine este "momentul" cel mai frumos pentru mine. Insa unele amintiri/momente raman in inima si mintea mea, de exemplu:
-cand am cazut si m-am julit rau, iar Dya m-a carat;
-cand m-am intepat intr-un ghimpe, iar Dya mi-a sters sangele cu o frunza;
-cand mama m-a ajutat in acea iarna.
3.Ce anime ti-ai dori sa mai vezi inca o data?
NANA. Chiar aveam de gand si am zis-o! Deci: ori o sa il incep de la inceput (a patra oara se poate spune) ori o sa ma uit de la episodul 25-32 sau 35 (unde s-ar putea sa fi ramas ultima data).

Intrebari:
1. NANA ti-a placut mai mult decat Paradise Kiss?
2. Ce mangaka te-a dat pe spate?
3. Care este actorul tau preferat?

[edit] Raspund eu la intrebarile... a... am uitat care ii este nickname-ul.

1. Ce film ai vrea sa urmaresti la cinema si de ce?
Hachiko: povestea unui caine. De ce? Ca sa plang si a opta oara la el.
2. Daca ai putea sa vizitezi un loc din lume mai neobisnuit, pe care l-ai alege?
Nu cred ca ceva neobisnuit. Mie mi-ar placea sa merg prin toata lumea.
3. Ce anime urmaresti in momentul asta?
Hmmmmm... am cateva anime-uri in minte pe care SA LE vizionez, insa momentan sunt in pana. Ultimul anime vizionat de mine a fost... Antiqua Bakery si ajunsesem la episodul 6.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)