Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hunt for Love [~YAOI~]

#11
Omg, omg! Atatia tipi atragatori, insa... Si rai si idioti. Incep sa-l urasc pe tipu` ala, Lixender. [-(
In schimb, il ador pe dragul de Shadow. [ So, super nume! ] :]]
Incep sa cred ca cei doi vampiri au o legatura stransa, poate sunt frati sau vechi prieteni ce au fost despartiti. Nici nu stiu la ce sa ma astept de la ei. : ))
Dear, iti spun ca astept capitolul, si desigur o sa fiu aici cu un comm. Succesz! >:D<

#12
Am ajuns si eu pe aici. Imi pare rau ca nu am putut sa-ti comentez la primul capitol. Am citit comentariul tau de la profil. Sa iau oameni prin surprinde este obisnuit pentru mine. Capitolul a fost lung si cu cateva minore. Nu imi prea pasa de ele. Nu suny obisnuita sa comentez la alti, dar cand am vazut ca este cu vampiri, am fost curioasa. Oricum, adu repede continuarea.
[Imagine: Anime-Girl-8-Anime-Wallpapers-1366x768-300x168.jpg]

[Imagine: PupetteSiggy2.png]

Trei lilieci stau pe balcon. Zboara unul si dupa un timp se intoarse plin de sange la gura. Le spuse celorlalti doi:
-Ati vazut turma aia se oi?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al doilea si se intoarce la fel, cu sange la gura.
-Ati vazut turma aia vaci?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al treilea si se intoarcec la fel ca fratii lui, zicand:
-Vedeti turnl ala de biserica?
-Da!
-Eu nu l-am vazut!

[Imagine: chibi_5878.gif]
, Kaoru


#13
Buna my looooveee>:D< Am revenit aici la tine iubita mea:*. Sa incepem cu waw. Imi place cum faci capitolele si mai ales lungi si frumoasa, iar la modurile de expunere stai ok, mai ales la descriere. Deci e ok. Si acu partea cea mai interesanta si perversa. Pozele! Am salivat cat am citit si cand am vazut acei tipi =p~ My lov ma corupi. voi avea vise interzise la noapte:>>:) nu pot sa cred...
Ce bunatati de baieti si frumosi de mama focului. Cand ai descris cum aratau, bine facuti, ochii..de te pierdiai in ei, eu muream...ca sa nu mai spun de momentu cand s-au sarutat, eu muream si salivam pe aici avand tot felu de iluzii..=))
Cam atat. Inchei aici inainte sa spun si alte chestii:)). Astept next, ca sa salivez din nou:))
Spor la scris felina mea persersa:))
[Imagine: h8v.gif]
 

#14
Hey hey;))am citit inainte sa ma anunti, sac:P:))dar...lenea nu m-a lasat sa dau atunci un comentariu, dar dau acum.
Hm..Shadow e foarte misterios si imi place mult asta la el, are un aer de mister care te atrage, te ademeneste, te face sa tanjesti dupa el.Chestia asta ma face sa fiu innebunita dupa el.
Actiunea nu mi se pare grabita, poate ca s-au intamplat cam multe pe acolo si au scapat cam ieftin:-? asta a scartait putin, dar in rest e ok:x mi-a placut.
Oare in ce pericool e personaju nostru tanar si neinfricat care de abia acum vede ca lumea nu se limiteaza doar la oameni?Huh? Vreau sa ne lamuresti curand.
Kissu si spor la scris!:*
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#15
Inchis la cererea autoarei
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fatal.Love II [YAOI] hiimera 6 3.889 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 10.964 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Brother Love (+18 incest yaoi) ^.^Vampix^.^ 68 35.836 19-07-2011, 01:48 PM
Ultimul răspuns: LoLix
  Love Story SHINee [yaoi] Aerith 8 7.681 02-06-2011, 12:44 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Fatal.Love [Romance,Yaoi,+18] hiimera 28 22.123 28-03-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: angel cat
  Orange Yaoi Love Luzer 3 2.824 12-03-2011, 11:07 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Secret Love! [yaoi 16+ (romance)] Aliss_anime 3 3.435 29-11-2010, 07:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Key to love [by Teh & Mitsu] - Yaoi Mitsukai Yoru 36 21.116 10-11-2010, 11:28 AM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  SHINee Love Story [Yaoi] Aerith 2 2.635 10-09-2010, 11:55 AM
Ultimul răspuns: Aerith
  Love does not take account of race! (~Yaoi~) Aliss_anime 4 3.302 09-09-2010, 10:11 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)