Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hot Line Of Hell

#11
am gasit si eu ceva asemanator cu linia iadului din anime
doar ca aceasta merge la orice ora si e varianta in engleza
http://www.jigokutsushin.co.nr/
e destul de realist
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#12
De asemenea am incercat si eu o multime de saituri... primul pe care l-ai pus a mers dupa ce mi-am programat ceasul la ora 12:00, si am mai incercat din nou pe la 12:03, si surpriza... nu a mers39
la cate nume am postat pana acum, si nici unul nu a murit... so e imposibil sa existe hotline of hell
am incercat si la ora 12:00 a Japoniei, adica la ora 5:00 AM, la noi, degeaba...
nu exista multumitiva cu ideea71





#13
21 Soper tare ..mm la primele 2 site-uri nu a mers 21 dar a lui Rose a mers 21 deci am scris numele persoanei //si bla bla ...Si cand era chestia aia cu Papusha ..am inchis 22 ..ce porasta sunt ..
Ehhh ..oricum eu am speriata pe verisoaramea cu chestia asta 21 ...chiar i-am scris numele ...dar spre bucuria ei -_-" ....nu a mers:crazy:
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#14
OMG !! Linia fierbinte a iadului nu exista ! >.> E pura fictiune , chiar la sfrasitul fiecarui episod zice ca nu e adevarat ce se intampla acolo.
Exista mii de siteuri cu linia fierbinte a iadului si toate sunt facaturi , nici unul nu e adevarat . Pe astea care le-ai pus tu , DreamsKeeper le-am incercat si-ti zic ca's niste facaturi >.>
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#15
http://roffel.at/jigoku/ 24 stiu k e fictiune ..dar e intersant sa ...cauti asa ceva deci ingercatil pe acesta 106
La mn a mers....fara sa imi setez ceasu la 106 12 noaptewa
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)