|
Horror clips - sau clipuri de speriat copii.
Ma'eth Offline
04-09-2007 10:49 PM
Yaoi fan@tic
*

Ok mai lasati si voi clipurile amuzante si treceti la cele care va face sa vreti sa va urcati pe pereti sau sa va cumparati cosciugul de nadejde.
Recunosc ca sunt usor de speriat mai ales daca vine vorba de fantome (:35Smile si daca tot veni vorba am sa va arat peste ce am dat pe youtube. E ceva mai lunga inregistrarea, dar zic eu ca merita (pe mine m-a speriat).

Daca stiti de clipuri de genul, va rog sa le postati aici. I love a good scare 71

This post was last modified: 04-09-2007 10:51 PM by Ma'eth.
WwW Find

Unregistered

11-08-2008 02:18 PM
    2
    Ghost in car accident <-- eu unul il stiu Smile scarry da Smile dar a fost inlaturat de pe youtube.com probabil ca era prea dur ..
    Am sa pun se eu cateva :
    < nu pot sa zik ca sunt super scary ce stiu sg ca 2 de acolo au murit Smile al 3 si nu mai stiu care ..
    misto nu ..
    Magica Bloom

*
    Mod Global Galerie

11-08-2008 02:58 PM
    3
    Mie nu mie frica de fantome. Nu am auzit niciodata vreo fantoma sa faca mai mult rau decat sa te sperie un pic. Si ca sa nu fiu off-topic pun si eu un link:
    Ce parere aveti?

This post was last modified: 11-08-2008 03:02 PM by Magica Bloom.
    Melyeter

*
    Membru Animezup

11-08-2008 03:11 PM
    4
    Ok 21 cel mai tare video de groaza de pe you tube zic eu
    L-am vazut si nuj asa m-am speriat nici nu puteam sa ma uit pana l-a sfarsit asa ca l-am dat la ceilalti din lista.

Tin sa anunt ca cred in fantome,extraterestri si alte prostioare dar nu cred in mediumi si deastia oameni ce se cred a fi ceea ce nu is.

o.o" wot

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Thread Visitors
    [Total: ]