Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hii !

#1
Hi !
Hmm...despre mine am 14 ani, locuiesc undeva prin Romania, bruneta, ochii caprui ... si cam atat.
Ce imi place ?!... sa ma gandesc animeurile, muzica rock, desenatu, statu de pomana si vacanta de vara :X
Cam atat ... daca mai vreti sa aflati cate ceva despre mine intrebati 10
Sper sa ne intelegem Smile

Ja ne ! ^^
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#2
Bine ai venit pe Animezup, Elizabeth!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna.Bine ai venit pe Animezup Elizabeth!Apropo eu sunt Ella si per sa te distrezi pe aici si sa iti faci prieteni!Pai ce sa te intreb....
1)Care este culoarea ta preferata?
2)Care este trupa ta preferata?
3)Care este anime-ul preferat?

Pai cam atat,sper sa ne intelegem bine si sa fim prietene.Si inca o data bun venit printre noi!!!
Fi intotdeauna ceea ce esti, iar daca aceasta nu e deajuns pentru cineva, acel cineva nu e deajuns pentru tine!
Get your own at Pokeplushies! [Imagine: 2673256.gif]
Click here to feed me a rare candy !
[Imagine: 6bca372.png]

#4
Heya Elizabeth <3 Pot sa-ti spun Eli ? 71 Imi place mult cum suna xD Well... bine ai venit pe animezup , sper sa te acomodezi repede , sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni . Cu siguranta o sa fie foarte usor , deoarece noi suntem ca o familie aici xD Soo... Eu sunt Diana , dar pe aici mi se spune Beky , sper sa ne intelegem de minune si sa fim prietene ^^ . Cateva intrebari ...

1. Ce anime-uri ai vizionat ?
2. Ce alegi intre Yaoi si Yuri ?
3. Citesti manga ? Daca da , care ti-a placut intr-un mod deosebit ?
4. Melodia preferata ?

Cam atat , deoarece nu vreau sa te plictisesc xD So inca o data bine ai venit <3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)