Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi Everybody

#11
Hei.
Bine ai venit pe zup.<3
Sper sa-ti faci mult prieteni si sa te distrezi. Nu uita. Este foarte important sa te distrezi! O viata avem deci nu trebuie sa stam imbufnati. Nu? :]]. Stiu ca esti de acord cu mine. M-am uitat putin peste intrebarile pe care le-ai primit si raspunsurile tale. Absolut nimic in comun! :]]. Dar nah. Ce sa-i faci. Nu toata lumea are gusturile mele ciudate.
In fine. Deci sper sa te distrezi si sa ai spor la citit si publicat.
Hugs! hug
<3
Ştiai că cea mai puternică bombă atomică detonată vreodată a avut o forţă explozivă de 50 megatone de TNT (trinitrotoluen), de 2.500 de ori mai mare decât bomba de la Nagasaki?

[Imagine: aintallthat.gif]
Yeah... You Know.

#12
Va multumesc ca mi-ati urat bun venit sunt sigur ca sunteti toti,de treaba.

#13
Deeci, sunt şi eu întârziată pe aici, dar presupun că nu strică. ^^ Păăi, toţi ţi-au urat " Bun venit ! ". Ce altceva aş mai putea spune şi eu ? Pentru început, mă numesc Adina [ Ady pe scurt .. ] şi cred că o să ne mai întâlnim pe`aici. Sper să te distrezi; toţi sunt de treabă şi sunt sigură că tu n-o să fii o excepţie. pupic
Uhmm... Am citit că ai probleme cu coloana. : | Din cauza parkour-ului sau ceva de genu` ? Oricum, îmi pare că eşti o persoană de treabă. Ne mai auzim pe aici, sunt sigură de fapt. hug

* Welcome again * ^^

#14
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nelamuriri, poti sa ma intrebi oricand.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#15
Bun venit pe AnimeZup , kyokusanagi!113
Nu am ce sa te intreb, deoarece toate intrebarile au fost puse mai sus. Iti pot spune doar un "Bun venit!" si sa-ti faci cat mai multi prieteni.smile
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#16
Va multumesc pentru primirea calduroasa3
Am vazut ca toti de pe zup sunteti de treaba deci nu o sa mai plec de aici niciodata3.

#17
Ohayo,Kyo. bine ai venit pe animezup.Miss,incantata de cunoshtinta.


vad ca-ti place Dbz,Bleach si Naruto,aceastea se incadreaza in anime-urile cu lupte,actiune,suspans,etc.
Sunt curioasa dak iti plac shi alte genuri,cum ar fi psihologic (death note) sau altele.
intrebari nu am,le-au cam epuizat astia21

iti doresc tastare fericita pe forum,fara carcei la degete.21
Zuppy08Some of them want to use you,some of them want to get used by you.Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)