Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi...

#1
*Well, this feels sort of awkward.*
Cum urmaream de ceva vreme forumul, m-am gandit in sfarsit sa ma inregistrez. Sunt mai degraba genul de observator, dar uneori mai ai si cate ceva de zis. Si sincer, aveam nevoie sa vorbesc despre anime-uri putin mai interesante *my friends prefer stuff like Free or Brother Conflict (or whatever their name is) and i honestly find these very boring*. Anime-urile mele favorite sunt Psycho-Pass si Death Note, dar imi mai plac si D.Gray-Man, Katekyo Hitman Reborn, Bleach, Naruto, Kuroshitsuji,Hetalia, Shingekin no Kyojin, etc... Alte hobby-uri: lectura, desenul, ocazional scrisul, in genere nu fac prea multe...

#2
Bine ai venit pe Animezup, scarllette!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there and welcome xD
Ma bucur pentru ca te-ai decis sa ni te alaturi si vad ca ai trecut deja la treaba, foarte bine xD. Avem unele serii in comun si ma bucur pentru ca esti fan Bleach dar vreau sa te intreb, ce parere ai despre One Piece? E noua mea obsesie. Daca nu l-ai urmarit, il recomand cu cea mai mare placere. Well, doua intrebari, iti plac pisicile? Dar ciocolata?
Sper sa ne mai citim pe aici xD!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Yellow, scarlette stalker, bine ai venit pe Animezup, ne bucuram ca ai iesit din intunecimea si umezeala umbrelor unde stalkerii isi fac cuibul si ai decis sa iti faci curajul sa ne cunosti mai bine, e o decizie pe care nu vei ajunge sa o regreti. *whispering* Just between you and me, nu e asa ca din observatiile tale facute din exterior eu am parut cel mai interesant si enigmatic user de pe aici ? XD.

Imi plac marea parte din anime-urle tale favorite, Bleach, Naruto, D.Gray-man si Death Note in special, se pare ca avem gusturi asemanatoare *highfive*. Now for my questions: Care este personajul tau anime/manga cu care crezi tu ca te asemeni cel mai mult si ai vreun AMV favorit pe care sa-l impartasesti cu noi?

Happy to have met you. Laterz.

Edit: My 300th post, acum cu siguranta am sa te tin minte 21.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#5
Firstly, thank you :3
Si eu ma bucur ca avem multe anime-uri in comun si sper sa ne vedem pe aici destul de des. Si acum, sa raspund intrebarilor.

To DeDal N. :
Well, n-am vazut One Piece, nu inca. Probabil ca intr-un viitor apropiat, dar inca am destule serii de vizionat. Cat despre pisici, ador pisicile. Am avut vreo 3 pisici pana acum, dar aparent le aduc ghinion... Au cate un sfarsit tragic. Si ciocolata... e buna, desi nu sunt genul ala de fana inraita.

To Ulquiorra:
Yeah, I've got pretty much experience on stalking and it's quite a pleasurable hobby *don't ask 21* Si trebuie sa recunosc ca ai avut unele posturi interesante.
Cat despre personajul care ar semana cu mine... Mi se spune ca seman fie cu Haruhi Suzumiya *desi sincer nu stiu de unde au scos-o pe asta* fie cu Akashi din Kuroko no Basket *de asta chiar nu stiu ce sa zic, nu am citit nici manga si din anime am vazut prea putin*. Eu una chiar nu stiu cine as semana.
Oh, si AMV-uri nu prea vizionez, deci nu prea as putea raspunde la aceasta intrebare.

See you around, guys, and thank you again.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)