Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya

#1
Heya,tuturor!Ma numesc Eva dar sunt cunoscuta pe forumuri ca Haruka.O sa radeti de varsta mea asa ca n-are rost s-o pun :35:
Sunt fana anime:Ah my goddess,Noir,Denno Coil,Clannad,Naruto,Rozen Maiden,Read or Die,Today in class 5-2,s.a.m.d..
Sunt a music addict XD si imi plac:Ali project,Nightmare,Aoi Tada,Yoko Kanno,Niche,Mell,P!ATD,The Prodigy,KoRn,Deftones,si muuuulti alti...
Manga nu citesc *don't stare at me*.Cam atat despre mine,daca aveti intrebari va voi raspunde.

#2
Bun venit pe Animezup,Haruka.Imi doresc sa te simti bine alaturi de noi,sa-ti faci multi prieteni cu care sa discuti subiectele preferate si sa ne vizitezi cat mai des.
Happy Posting!
[Imagine: Untitled-1.png]

#3
Melodie preferata:Blue Angel de la Niche
Culoare preferata:Auriu
Materie preferata:Franceza

mersi pt welcome

#4
Buna Eva..(ce nume frumos xD) ermm...esti cumva din bv?coincidenta21 daca da...me too..in fine...pai ce fel de muzica asculti ,ai hobbyuri?care?cum te imbraci?care e mancarea ta preferata?ce te enerveaza la oameni cel mai mult? ^___^ nu pot sa postez un bun-venit fara intrebarile astea21....sunt...ciudata ,...stiu O.o...ok Bun venit and happy posting ^___^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#5
Dark_Anime,de unde stiai?O_O da,sunt din bv..
Sa vedem,ascult mai mult electro dance,jazz,rock,goth si cam atat.Hobby-uri :gfx,administrarea forumurilor,japoneza,animeuri,etc
Cum ma imbrac:f feminin si elegant,negru,auriu si rosu sunt culorile care ma reprezinta in vestimentatie.Mancare preferata(nu-mi palce mancarea -__- ) dar sa zicem..orice e din carne de pui,nu are legume si nici grasime in plus XD.
Ce ma enerveaza la oameni>tradarea pentru a se pune bine cu altcineva,barfa,minciuna si prefacatoria,si sa nu uit de ignoranta.

#6
Haruka :X..esti de a mea21....welcome in the grup....ma regasesc in tot ce ai spus tu...hmm mai putin la stilul de imbracaminte nu prea port auriu...si eu ascult acelasi stil de muzica,sunt din acelasi roas,ador puiul :X...urasc grasime si ca tine eu scot mereu prtile care nu sunt "bune"....administrare..i liuke it too 4...si asta ma enerveaza si pe mine la oameni >__>...pai stiam ca esti din bv fiindca ai scris azi pe shout...oricum hope we gonna be good friends ^__^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)