Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey

#1
Buna tuturor!!Numele meu este Madalina,ador tot ce tine de anime si Japonia,ascult muzica rock ,am inceput sa ma uit la anime-uri acum 5 luni ,cele care le-am vazut pana acum sunt:
*Kuroshitsuji
*Code Geass
*Death Note
*Elfen Lied
*Another
*Vampire Knight
Preferatul meu este Kuroshitsuji ,stiu ca acum lista este scurta dar cu timpul o sa se mareasca.
Genurile mele preferate sunt: Mister,psihologic,SF,horror,comedie neagra.
Recent am devenit interesata si de anime-urile yaoi,dar pana acum m-am limitat doar la citit.
In realitate nu cunosc nici un fan anime si sper ca cu ajutorul acestui site sa pot sa imi fac prieteni care sa aiba hobby-uri comune cu ale mele.
Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Zero!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Salut Madalina. Sedere placuta.

Intrebarea mea e stupida: de ce zero? Celelalte numere erau ocupate?

De asemenea, de ce yaoi? Adica, nu ma deranjeaza... nu asta e problema: ci incerc sa inteleg de ce prefera fetele genul asta de anime?

In rest, numai bine!
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#4
Hello there xD!
Bine te-am gasit pe acest site! Imi pare bine pentru ca am mai gasit un fan anime si nu iti fa griji, sunt sigura ca lista ta de serii vizionate se va mari drastic dupa ce vei ajunge la dependenta. Kuroshitsuji e un anime foarte placut la gust, e unul din preferatele mele. Si restul mentionate de tine sunt superbe. Am impresia ca Death Note e un anime vizionat si de cei care nu sunt fani anime.
Sper sa te distrezi pe aici!
Bye bye!
PS: Daca imi permiti sa raspund la intrebarea pusa de @TLDR adica de ce sunt fetele interesate de yaoi, as raspunde cu o alta intrebare. Uneori baietii nu prefera sa vada doua fete?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
"TLDR adica de ce sunt fetele interesate de yaoi, as raspunde cu o alta intrebare. Uneori baietii nu prefera sa vada doua fete?"
Doar daca ei sunt gay -_-'



Dar cel mai tare anime e boku no pico

#6
Citat:"TLDR adica de ce sunt fetele interesate de yaoi, as raspunde cu o alta intrebare. Uneori baietii nu prefera sa vada doua fete?"
Doar daca ei sunt gay -_-'

[Imagine: B24n1yR.png]
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#7
Avem acelasi nume o.O
Bine ai venit pe zup, soro ^u^. Hmm da vad ca esti noua cu anime-urile. Din curiozitate asa, ce anime ti-a atras atentia prima data?
Cat despre yaoi, huh uh am ceva experienta cu ce se merita, dupa parerea mea. Daca vrei niste recomandari ceva, anime si manga, da-mi un pm >_o

Sa te distrezi pe aici.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)