Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello:P:*

#1
Hey all
Pai pentru inceput, ma numesc Stefania si locuiesc in Sibiu.Am 16 ani si sunt sagetator.
Sunt o fire destul de deschisa , mai mereu zambitoare,dar uneori ma supar cam repede .Nu imi place sa mi se spuna ce sa fac..atunci ma enervez destul de usor,dar imi trece repede de cele mai multe ori10.
Imi place sa ies cu prietenii pe afara si sa ma distrez impreuna cu ei.Ador sa citesc ficuri si mi`as dori a scriu si eu .Deja am cateva idei ,dar nu am curajul sa le transpun inca.
Sper sa imi fac cati mai multi prieteni aici!510
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ellys!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hi Ellys sau Stefania!
Ma bucur sa te cunosc.
Sper sa te distrezi peaicisea pe la noi.
Chiar as vrea sa iti vad talentul la ficuri deci curaj si onoreaza-ne cu o creatie de-a ta.
Eu cel putin o sa o citesc.
Inca un WELCOME din partea mea si ne mai citim(e si eu acuma)21
Byee!!:bye:
"Moartea este singurul lucru, în zilele noastre, caruia nu-i poti supravietui.

Sa îti traiesti viata este ceva foarte rar. Majoritatea oamenilor doar exista."

Oscar Wilde



#4
Heya Ellys
Vreau sa iti urez "Bun Venit" pe forum si distractie placuta.
Cateva intrebari [pentru inceput]:
1.Ce culoare au ochii tai?
2.Ce gen de muzica iti place cel mai mult?
3.Care este culoarea ta preferata?

Cam atatea ^^ Iti urez inca o data "Bun Venit" si distractie placuta xD
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#5
Ohayo Elys aka Stefania 10

Bun venit in comunitatea noastra prietenoasa!!!! ^.^
Eu sunt Sasha si tot sunt sagetatoare O.O, doar ca ziua me-a de nastere e pe la sfarsitul lunii noiembrie, a ta din cate am vazut la profil e in decembrie.

Si, dupa cum e traditia veche, intrebari:
- Crezi in astrologie?
- Ai vreun talisman al tau, propriu ?
- Ai vreo metoda de relaxare unica ?
- Ai calatorit ?
- Ai vrea sa faci cosplay ?
Cam atat. Sper sa ne m-ai citim pe forum :].

Serqet Hetyt^^
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
HeY ma bucur sa te cunosc!!!
Bine ai venit pe Zup !!
Sper sa te distrezi (Duh, de-aia e facut)
Acum za questions
71
1.Iti place Yaoi-ul?
2.Iti place 'Zup-ul pana acuma?
3. Iti plac Nastureii? (Adica florilea alea mici si albe care sunt peste tot)
4. Te-a intepat/muscat vreodata vre-o viespe/bondar/albina ?
5.Ai animale de casa?
6.Iti place sa canti?
7.Faci vre-un sport?
8.Iti place sa inoti??
9. Iti place Usher? One Piece?
10.Iti place...nush...ce sa-ti mai placa... Aaa da chiar...Iti place marea 21
So Yup nice seeing yah!
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#7
uff...that`s a lot of questions..dar ma simt onorata sa va raspund:X
@Dya...hmm sa vedem ochii mei sunt verzi,imi place destul de mult hip-hopul romanesc,dar si unele melodii rock si house...si culoarea mea preferata e albastrul10

@Sasha.- Crezi in astrologie?
Da, cred:p
- Ai vreun talisman al tau, propriu ?
Nu..
- Ai vreo metoda de relaxare unica ?
Hmm...nu prea.
- Ai calatorit ?
da..dar nu foarte mult.
- Ai vrea sa faci cosplay ?
Ar fi fosrte interesant,chiar mi`ar placea15

@Rin
Ador yaoiul,defap primul fic pe care l-am citit aici a fost yaoi si mi-a placut enorm asa k am continuat sa citesc.Imi place foarte mult Zup`ul..mi-a dat foarte multe idei noi10
Imi plac Nastureii...nu imi amintesc sa ma fi muscat vre-o viespe/bondar/albina, poate cand eram mai mica.Am un catelus pe care il indragesc foarte mult si da imi place sa cant chiar foarte mult,uneori ma apuca asa din senin21...Fac handbal,chiar daca nu de performanta mie tot imi place. Ador sa innot,defapt imi place tot ce are legatura cu apa fie ca e mare ,rau sau mai stiu eu ce:X...Imi plac f mult melodiile lui Usher,dar nu am vazut One Piece...cred k am sa ma uit cat de curand.

Va multumesc tuturor ptr acest calduros bun-venit:X
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?

#8
Hello ^^ Welcom Ellys hug Stii deja discursul de bun venit, asa ca nu o sa ti-l mai spun si eu xD

Din desdcrierea ta de la inceput vad ca avem destul de multe in comun. Si eu sunt sagetator by the way 10 Cred ca d-asta semanam21 Cu privire la ce-ai spus legat de faptul ca nu ai curaj sa-ti transpui ideile pe forum, eu zic ca n-ai de ce sa nu le pui. Si eu vreau sa le citesc, asa ca sa nu te prind ca-ti vin idei si nu le folosesti. xP

And now, asaltul cu intrebari xD:

1. Citesti des? Cam ce gen de carti iti plac? Poate imi recomanzi si mie vre.una
2. Ce filme iti plac?
3. La ce anime-uri te-ai uitat si care ti-a placut cel mai mult?
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#9
Hello 15
Am trecut si eu pe aici sa-ti urez un calduros " bine ai venit ". Iti urez distractie placuta, sa te acomodezi repede si sa-ti faci cat mai multi prieteni. Cu siguranta va fi usor, caci aici lumea este foarte prietenoasa si de treaba. Eu sunt Beki(Diana, dar nimeni nu imi zice asa :]]), incantata de cunostinta:]. Ce pot sa spun? Pari o persoana foarte de treaba, o persoana cu care mi-ar placea sa vorbesc ^-^. Sper sa fi un user activ si sa ramai pe aici multa vreme.
Intrebari nu am, caci ceilalti useri te-au intrebat cam tot ce era de intrebat. Iti urez inca o data bun benit si sper sa-ti placa forumul. Bye,bye.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#10
Multumesc fetelor>:d<
@Dragonz Eyez, ma bucur ca avem ceva in comun chiar vreau sa fim prietene10..in legatura cu intrebarile, citesc foarte des cam o carte pe saptamana cand am ce...am inceput seria "Casa Noptii" - am citit toate volumele care au aparut pana acum in Romania, imi place si "Academia Vampirilor" inca nu am apucat sa termin toate 6 cartile10, am citit multe carti, dar acestea sunt cele mai recente si mi-au placut foarte mult...daca nu le-ai citit...citeste-le sper ca o sa iti placa. Sa vedem, ce animeuri am vazut: primul si cel care m-a determinat sa vad si mai multe a fost Vampire knight..this was my first love:X..am mai vazut Nana, Gravitation, Kaichou wa maid-sama, Fruits basket si multe altele, dar acestea mi-au atras atentia cel mai mult. Imi plac filmele romance,comedy,de actiune si unele horror...uneori sunt putin cam sadica21..cam atat, sper sa ne intelegem cat mai binepupic>:d<

@Beki..si eu sunt incantata de cunostina si sper sa fim prietene10
Searching for answers you will never find
You're losing time with questions, just leave them behind
There's nothing left here
You should be on your way
It's a new beginning
Say goodbye to yesterday

But I question myself
Is it you or someone else?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)