Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!!

#1
Salutare, Zuppy si Zupperi! ^_^
Ma bucur sa va cunosc, si sper ca si voua sa va para la fel de bine sa ma cunoasteti. Imi place mult sa ofer zambete, si prin asta sa-mi fac noi prieteni.
Sunt Laura, am 16 ani. Apreciez cultura japoneza si anime-ul, desi nu am vazut prea multe la viata mea.
Preferatul meu este, fara doar si poate, "Naruto".
Scriu, cant si stau pe net de cele mai multe ori si ador tot ce tine de catelul meu.

Muzica preferata depinde de stare, fie ascult piese cu mult bass, fie metal, fie cantece calme de iubire (*cough*Hideo Ishikawa - Oh! My love, so awesome, give this dude a dango*cough*).

Cam atat, astept intrebarile daca aveti Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Yune_chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna Laura!

Sa nu uit: imi place numele tau. Parca am avut o colega de clasa printr-a doua care se numea Laura. S-a trasferat nu stiu pe unde si nu mai stiu nimic de ea. Imi amintesc ca s-a intamplat ca invatatoarea sa organizeze o excursie de weekend si eu nu m-am dus. Am venit luni la scoala si... elevii erau atat de obositi de drum incat invatatoarea decisese sa-i lase sa se odihneasca o zi. Dar pe mine cine sa ma anunte. Pe vremea aia telefonia era un lux, despre internet nici nu auzisem - calculatoarele erau lucruri sfinte - cat despre telefoane mobile (cine te crezi, frate? om de afaceri?). Si am stat impreuna cu Laura si cu frate-miu in clasa vreo ora si ceva asteptand sa vina lumea. Cred ca a fost atat de rusinata de situatie incat a schimbat scoala. LOL. Bine, nu a plecat imediat ca sa nu se prinda lumea. Dar... anul urmator nu mai era in clasa noastra.

Romanilor le place sa spuna: Multi inainte! Smile

Pai, ce canti? Adica ne arati si noua ceva... pe yt sau soundcloud... sau la vreun instrument... chitara, orga sau pian sau vioara etc?

Aici e liniste si pace. din cand in cand ne viziteaza antimasonii sa ne spuna ca oculta mondiala trebuie oprita. ah, si ca isus e baiat bun.

Sa te distrezi! Smile
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#4
Buna! Lol, ce poveste 21)
Dar e trist ca s-a rupt legatura... eh, asta e viata
Pai... eu cant din placere mai mult, nu sunt serioasa cu asta, si nici prea stralucita nu sunt 21
Cred c-o sa ma distrez pe cinste pe-aici.

#5
Boku no pico e cel mai tare ...
Muhahahahahahahahah

Bine ai venit prospatura... Am sa pun ochii pe tine muhahahahahahha sper sa fi delicioasa ...

Sedere placuta!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)