Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hel????u !

#1
Seara buna !
Eu nu sunt chiar noua pe-aici, am mai bantuit forumul acum 1-2 ani (cred), iar acum cand mi-am amintit de acesta am constatat ca nu mai pot accesa vechiul cont, asa ca am fost nevoita sa-mi fac altul.

Well, ma numesc Adina, am 22 de ani si sunt din Craiova. Sunt proaspat licentiata in economie si afaceri internationale, iubesc cartile, ascult metale in mare parte si nu urmaresc anime-uri (nu aruncati cu pietre).
Daca aveti intrebari, bombardati-ma !

le: Damn, nu merg diacriticele.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Equinox!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya there xD
Bine ai venit! Nu iti fa griji, mai sunt persoane ce nu urmaresc anime si au cont pe site. Ai sa vezi ca in ciuda faptului, daca te plimbi putin pe aici, nu ai cum sa te plictisesti, mai ales daca ai si chat-ul. Seriale urmaresti? Daca da, ai preferate? Ciocolata iti place? Pisicile iti plac?
Well, have fun and make friends, will you!
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Multumesc !

Urmaream seriale, dar in perioada licentei am renuntat la acestea, iar acum nu mai am nicio tragere de inima sa ma reapuc. Cu "The Vampire Diaries" eram la zi. Iubesc ciocolata si orice contine ciocolata ;d. In ceea ce priveste pisicile, le detest 9.

#5
Salut, Adina, bine ai revenit pe Animezup, ne bucuram ca nu ai uitat de noi in tot acest timp si ai decis sa vezi cum o mai ducem (nu e asa ca tema actuala e tare ? XD). Nu e niciun fel de problema daca nu esti un fan anime, (desi cu siguranta ar fi fost mai dezirabil pentru scopul deservit de acest forum) dupa cum observi sectiuinile noastre abordeaza fel si fel de subiecte din toate ariile de la desen si literatura pana la politica si religie, numai placere sa ai sa postezi si deschidere pentru a-ati expune propria opinie. Iti doresc sa fii cat mai activa si sa nu fii doar o stea cazatoare 10.

Acum pentru intrebarile mele, sa imi pot forma si eu o opinie preliminara despre tine: Daca ai alege un titlu pentru autobiografia ta, care ar fi acesta? Daca ai putea trai in orice perioada a istoriei, in care ai alege sa vietuiesti? Si de ce?

Have fun. Laterz.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Multumesc ! Din pacate, forumul pare cam pustiu comparativ cu perioada in care activam eu.

Interesante intrebari. Un titlu pentru autobiografia mea... nu stiu cat de inspirata sunt in momentul de fata, "Alb si negru" mi s-ar parea ceva potrivit, avand in vedere ca de-a lungul celor 22 de ani am avut parte atat de momente minunate, cat si contrariul.
In ceea ce priveste acea perioada a istoriei, as alege epoca luminilor (iluminismul). De ce? Deoarece ar fi fost o adevarata onoare sa traiesc in acelasi timp cu Newton, Kant, Rousseau si multe alte figuri importante si, totodata, sa iau parte la raspandirea culturii.

#7
Salutare! Bun venit pe aici, sau mai bine zis: bun revenit pe aici -desi yep, activitatea a scazut considerabil acuma ca retelele de socializare gen facebook au cam, ugh, au furat toti fanii anime-. 4

Iti urez un happy posting Smile.

ps. alt fan al ciocolatei pe aici. *imparte cu ciocolata cu tine*
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)