Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei, here i am.

#1
Pentru început, bună tuturor şi câte un big hug pentru fiecare. Numele meu este Alexandra, sunt din Bucureşti, am 14 ani şi jumătate şi sunt mândră de asta.
Despre mine:
- Nu suport mincinoÅŸii.
- Ador ploaia.
- Am trecut a 9-a.
- Îmi place sa citesc şi-mi petrec mare parte din timp făcând asta.
- Deasemenea, ador sa scriu fic-uri, poveÅŸti ÅŸi one-shoturi.
Şi, cam atât. Dacă aveţi întrebari nu ezitaţi sa le puneţi, voi raspunde cu plăcere. Sper să-mi fac prieteni si prietene şi sa fiţi blânzi cu mine.
71
Just a dreamer...
[Imagine: Leaving-for-another-world.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aşchiuţă.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Helăuuuu Alexandra hugs* Smile

Când te apuci să postezi oneşoturile? 5
Desenezi?
Culoarea ochilor?
Culoareapărului?
Culoarea favorită?
La ce profil eÅŸti?
Cum te simţi ştiind că într-o lună vei fi boboacă ? 65
Ce alegi, un răsărit la munte sau un apus de mare?

( destul de blând? Smile )

Have fun posting!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#4
Citat:şi sa fiţi blânzi cu mine.
Dinozaurii de pe animezup te vor devora; şi asta în condiţiile în care ei sunt dispăruţi de milioane de ani, gândeşte-te cum e să stai în stomacul unei fosile.
lol. Glumesc, să ştii -

Bine ai venit pe animezup *hugs her* sper să te simţi bine aici şi tot tacâmul : ) eu mi-s Teh, nice to meet you.

Îţi place să citeşti? Şi mie. Nici mie nu îmi plac mincinoşii, dar ca să dau o alură profesională ( lol ) postului meu trebuie să îţi zic că nu e bine să nu îi "suporţi" pentru că de minţit, toată lumea minte. Inclusiv tu. No comment. Even me, şi eu detest minciunile, but they happen.
Anyway, zi-mi ce preferinţe ai la cărţi?
Movies?
Animeurile favorite? Manga citeÅŸti?

Ne mai vedem prin zonă. Şedere plăcută!

#5
[i]Mulţumesc pentru urări.

Saint Ocea: Cred că după ce le mai corectez o dată ca să fiu sigură cu nu am greşeli şi că totul este în regulă. Da, desenez. Am dat la Tonitza, dar din pacate nu am luat cu diferenţa de două sutimi, aşa că mă limitez la cursuri. Ochii mei sunt foarte ciudaţi. O amestecătura intre verde, albastru, pete galbene şi puncte negre. Draguţ, nu? Sunt blonda închis şi momentan am şuviţe verzi si turcoaz, dar intr-o lună voi devenii roşcata. Culoarea mea favorită... Hmm, cred ca este roşu. Sunt la ştiinţe ale naturii. De abia aştept să încep liceul. Sper să nu am probleme. Amândouă mi se par super cute şi romantice, mai ales dacă eşti cu persoana iubită lânga tine. 71

Teh: Păi de obicei citesc chestii supranaturale şi romane. Lucruri gen adoleşcenţii si iubirile lor secrete. Animeurile sunt multe: Blood+, Papa to kiss in the dark, Kaleido Stage, Lovless şi multe altele pe care mi-e lene să le mai enumar. Filmele doar să fie interesante şi da, am citit şi cateva manga. 71 Merci.
Just a dreamer...
[Imagine: Leaving-for-another-world.gif]

#6
Heei! Bun veint pe Zup, Alexandra. Încă o Alexandra, îmi place că sunteţi aşa multe.:]]
Ei bine, eu sunt Larisa [Lari mai mult]. Ăăă..cred că am să trec direct la întrebări, că dacă e să lungesc, nu mă mai opresc.

x`.Ce doreşti să devii 'cand vei creşte mare' ? :]]
y`.Ce preferi, iarna sau vara?
z`.Dacă ar fi să alegi, în ce ţara te`ai muta?

Cam atât. Îţi doresc şedere plăcută şi luunga, multă multă distracţie şi..nu ştiu, tot ce vrei tu să faci pe aici.

*Hugs`.*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#7
Welcome, Alexandra ! Eu sunt Jessica, nice to meet you. Sper să îți faci mulți prieteni, să te simți bine pe zup and so on.
O să fi boboacă ? Te invidiez.
Și eu am șuvițe turcoaz, care mai mult sunt albastre dar trebuiau să fie turcoaz.
Văd că ți s-au pus multe întrebări dar mai am și eu câteva. Ah, curiozitatea asta.

* Care este scriitorul tău preferat ?
* Practici vreun sport ?
* Ce limbi străine știi să vorbești fluent ?
* Ai animale de casă ?


Atât.^^ Încă o dată bine ai venit.
Anw, sper să ne mai citim pe aici. Ședere plăcută !
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#8
Bunaaa ! Bine ai venit pe zuuup :3 o sa-ti placa pe-aici, stai linistita... si de prieteni, nici nu mai zic, ca sigur iti faci : )) n-ai vazut cum sare lumea la fiecare nou-venit cu urarile de bine and so on ?! Imposibil sa nu te integrezi printre noi =P ! Si desi nu am multa vreme pe zup, pot sa garantez ca o sa dai peste foarte multe persoane de treaba aici =D... ma rog, o sa vezi tu in timp !
Eu sunt Allison, dar poti sa imi zici Ally. Sunt sigura ca o sa ne intelegem de minune (: descrierea ta mi s-a parut asa cuteee :"3 ! Ah, sa stii ca si eu sunt boboaca, tot din Bucuresti ...doar ca eu am intrat in Viteazu' la mate-info xDD poate ne si intalnim intr-una din zile...
Oricum, hai sa iti pun si eu niste intrebari:

La ce liceu esti ? ( posibil sa fi spus, dar nu am inteles prea bine din ce ziceai tu mai sus )
Ce zodie esti ?
Ce muzica asculti ?
Manga preferata/e ?
Ce preferi, cute sau intimidant ?
Cum ti se pare zup pana acum ?


Hmm... alte idei nu mai am :") asa ca ma rezum doar la intrebarile astea... Si inchei cu un GAMBATE & o imbratisare de urs hug !!
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#9
Bună. Păi, şedere plăcută pentru început, şi să te distrezi alături de noi.
Şi din ce sector eşti? Şi eu sunt din Bucureşti. Hmm, interesantă descriere. Nici mie nu-mi plac mincinoşii, dar cum a spus şi Teh, chiar şi noi minţim, chiar dacă nu ne place... E inevitabil.
Hm, nu mai ştiu ce să te întreb...Ah, gata.
Ai ascultat vreodată k-pop?
Cum ai aflat de AnimeZup?
Åži gata. Bye.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#10
Candy_Girl_Love.:
Buna.
Cand o sa cresc mare, eu vreau sa fiu...cred ca scriitoare, jurnalista, avocata sau psiholoaga. 4
Mai mult imi place iarna, parca vara este prea cald. Totusi as alege mai bine toamna.
In Irlanda. Ador aceasta tara.

Jessica, nice to meet you to.
Scriitoare, Danielle Still.
Am jucat volei, dar nu mai joc din cauza unui accident la antrenamente.
Fluent: engleza, franceza si spaniola. In curs de perfectionare: japoneza, germana si turca.
Daaaa !! :X Am o pisicuta birmaneza pe nume Miţa.

Hei, buna si tie Ally.
Sunt in liceul Cuza.
Sunt sagetator si sunt mandra. 15
Sunt destul de pretentioasa in privinta muzicii. Ascult metal, havy metal, rock, j-rock, j-pop, si uneori pop si pop-rock.
Cute, dar uneori e bine sa fie pe la mijloc.
Este un site foarte interesant. Sigur imi va placea aici.
O imbratisare de urs si tie. >:d<

Buna si tie si merci mult.
Da am ascultat.
Cautam un forum, un site ceva unde sa-mi postez creatiile si voila, iata-ma pe zup.
Sunt din sectorul 2.
Bye si tie. >:d<
Just a dreamer...
[Imagine: Leaving-for-another-world.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)