Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

He Is My Master

#1
He Is My Master este o comedie ecchi foarte interesanta si amuzanta din pct meu de vedere.Este vorba despre Isumi si Mitsuki,doua fete care isi parasesc familia deoarece aveau un crocodil "bland" pe care familia nu-l mai vroia.Acestea ajung in casa unui baiat Yoshitaka care se parea ca locuia singur deoarece parintii decedasera.Neatenta Isumi sparge o vaza de 5.000.000 de nu mai stiu ce asa ca este angajata ca menajera pt ca platii acea vaza.Si pe parcursul anime-ului mai apar personaje,parintii fetelor care nu sunt tocmai bine la minte cat si surioara mai mica a fetelor

Este un anime super si-mi place mult cum se termina..
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#2
hehe! foarte tare animeul, nu l'am vazut inca pe tot dar imi place mult.
Abea stept sa vad cum se termina, nu m'am mai uitat de mult animeuri cu happy ending si dak ai zis ca iti place...defapt nu se stie poate iti plac sfarsiturile muciferoase 21 totusi e prea funny sa se termina urat 10

#3
arghh arybdyfdvekdufcvdnd THAT ANIME IS EPIC! XD
Cred ca e un de cand l-am vazut thou o_o" anyway,long time ago, si inca imi mai da un funny feeling (not as in funny perverted,but as in funny ha ha )
God I loved that aligator @_@ animeul nu ar fi la fel fara el o.O What's an echii without a man vs monster fight ? xD
About the ending ... yeah... -1 anime without gay ending indeed. Thou daca esti in good mood nu e asa amuzant cand se termina dar tu inca razi ca retardu xD

[Imagine: wolf_run.gif]

[Imagine: Untitled-1copy.jpg]

#4
Oficial asta-i anime-ul meu echi preferat. Mi-a placut la nebunie cand l-am vizionat (cu toate problemele sale) pentru cat de restrictionat a fost in materie de perversitati.
Bine, surioara mica era prea perversa pana peste poate, iar cea mare prea inchistata...dar nu ne-au dat in cap cu nimic. "Teasing" cum s-ar zice, si inca mult si bine realizat.

Plus, am apreciat (tehnic vorbind) deconstructia personajului principal feminin pana in punctul in care ea devine subservienta maestrului ei. Nu pentru ceea ce reprezinta (in continuare acea fantezie de putere a "otacilor") pe cat pentru cum a fost realizata.
Gandit la rece e un anime teribil despre lucruri teribile.
Gandit la temperatura camerei eu zic ca m-a amuzat cat l-am vizionat si au fost niste momente excelente in el care au meritat timpul.

Nimeni altcineva nu s-a uitat?
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)