Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gravi fic16+(yaoi)

#1
in primul rand vreau sa va salut pe toti cei care faceti parte din aceasta comunitate(ca sa-i spun asa) apoi as dori sa imi exprim bucuria pentru ca inca mai exista si alti copii ce iubesc animeurile
dar acum sa revin la motivul pentru care m-am inscris in acest colectiv: pai cand m-am inscris aici am avut un singur gand sa o felicit pe scriitoarea fic-ului gravition poate ca pana acum nu am mai postat nimic si sunt nou fiindca am descoperit de curand acest sitte dar am reusit sa citesk toata povestea in doua zile si mi-a placut adica nu numai ca mi-a placut ci simteam ca aceasta este cu adevarat continuarea serialului am fost fascinata de poveste nu puteam sa cred ca cineva poate sa scrie asa de frumos imi pare rau dar va trebui sa critic niste mesaje citite pe parcursul operei :vreau doar sa stiti ca aceasta poveste este scrisa de o tanara scriitoare in devenire asa ca nu o mai criticati ca am vazut fraza asta de nu stiu cate ori sau alte chestii care chiar nu conteaza cum ar fi micile greseli de scriere sa stiti ca este obositor sa fi atent la toate aspectele si sa scri si o opera asa de fascinanta.in final vreau doar sa rog autoare fic-ului sa nu termine fic-ul la seria trei si sa continue caci mie una nu mi-ar ajunge nici 50 de serii pentru ca povestea imi insenineaza toate zilele [/font]
[Imagine: 641488.jpg]
^_^Oh tu dulcele meu tiran... oare cand vei intelege ca "te iubesc"...^_^

#2
Ahem...si rostul acestui topic? Oricum, e dragut din partea ta sa deschizi un topic, lye o sa fie, cred, bucuroasa ca-i apreciezi munca. In fine...bun venit pr forun, si fi atenta pe viitor.
Oh...si inca ceva, nimeni nu o critica pentru ca nu-i place ceea ce scrie. Daca nu ne-ar placea nu ne-am obosi, o facem ca s-o ajutam.;) Ja'
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#3
Da..pai yo iti multumesc foarte mult pentru aprecierile tale,insa nu consider ca era necesar sa creezi un topic.Nu prea imi place s afac off-topic,si de data asta "am comis-o".Imi poti lua id-ul de la profil si mai vorbim acolo.Si legat de critici...pe mine niciodata nu m-au suparat persoanele care imi critica munca,dimpotriva.Asta inseamna ca sunt useri carora le place ce fac eu si vor sa ma ajute.Iar eu(m-am cam repetat)nu pot decat sa le multumesc.
Ja Ne
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#4
this topic is stupid >_< odata asta nu e fic si esti la fanficiton sa stii si in al doilea rand ajunge la gunoi in chiar acest moment >_<

~THREAD CLOSED~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)