Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ganduran

#11
[Imagine: chaos_pc1.jpg]

Chaos:

Ups. Am gresit codul. Am deturnat satelitul de aparare. Aum a devenit nefunctional si mai mult a iesit de pe orbita si pluteste in deriva.

#12
[Imagine: GD_amenintat.jpg]

[Imagine: ploaie_meteori.jpg]

#13
[Imagine: sepanyo_dis.jpg]

Intrerupem programul obisnuit pentru o stire de ultima ora. Satelitul de Aparare al planetei a fost deturnat de un hacker care a spart parola si a intrat in sistem. Planeta e in pericol. Planeta a inceput sa fie lovita de o ploaie de meteoriti. Dupa cum stiti lang planeta noastra se afla centura de asteroizi. Meteoritii din jurul planetei noastre pot fi atrasi foarte usor de gravitatia planetei. Acum cu satelitul nefunctional ploile de meteoriti au devenit frecvente. Deocamdata ploile sunt doar in afara oraselor. Agetia Spatiala a anuntat ca se ocupa de remedierea satelitului. Iar politia deschis o ancheta in acest caz pentru prinderea hackerului responsabil. Sunt Britany, prezentatoarea GDN. Vom reveni cu amanunte.

#14
[Imagine: Alethia_plaja.jpg]

Ce bine e in vacanta aici. Departe de stresul orasului si grijile serviciului. As veni in fiecare weekend. Pacat ca locuiesc foarte departe de plaja.

#15
[Imagine: Alethia_tmes.gif]

Lui Alethia ii suna telemessul.

-Alethia, sunt Briggs. Trebuie sa vii de urgenta la sectie. Anunta-i si pe colegi. Avem de lucru la un caz dificil. Trebuie sa fim toti ca sa putem eusi.

Alethia :

-Despre ce este vorba sefule ?

Briggs :

-Un hacker a dereglat satelitul de aparare al planetei. Trebuie sa-l identificam si sa-l arestam repede pana nu ma face si alte pagube.

-Alethia :

Am inteles sefule. Vin imediat.

Apoi dup ce terminase conversatia.

Alethia :

O asa vacanta frumoasa mi s-a dus pe apa sambetei din cauza unui hacker. Un motiv in plus Sa urasc mai mult hackerii. Dupa ce il prind va vedea el.

#16
[Imagine: gara_insula.jpg]


Stimati calatori, trenul TRANSOCEANIC spre centrul Sepanyo a sosit in gara. Pana cand va ajunge in Centru va avea 11 statii. Statia a 11-a este centrul Sepanyo. Calatoria va dura 3 ore. Va uram calatorie placuta!

#17
[Imagine: ep1_tren.jpg]

SFARSITUL EP 1

Va urma

Astept comentarii!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)