Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gackt

#11
Gackt...Gackt...Gackt...
Sa fiuf cinstita prima data cand l`am vazut am avut o reactie urata...Ceva gen : " WTF is with this guy?" Asta se intamlpa acum 2 saptamani....cand l`am descoperit si eu....yeah, sunt intarziata rau de tot stiu :]
Dar acum 3 zile am fost nevoia sa caut informatii despre el si in 10 minute am ajuns sa il iubesc de`a dreptul. Este superb in toata puterea cuvantului :X. Deci pe scurt il ador!
Dar m`am cam crucit cand am citit toate ocupatiile lui [ cantart, actor, model, poet, lyricist, compozitor, designer etc.] Cea mai complexa persoana...
Si din melodiile lui cel mai mult imi plac Mizerable, Vanilla si Lust for blood...
KyuMin.

#12
Ah, prima mea iubire. Asa am cunoscut si indragit J-Rock'ul.
Gackt e superb, arata superb, are o voce de milioane, care ma face sa tremur. Serios, imi place la nebunie. Ce-i drept, inainte eram mai obsedata de el.
Imi place "Flower" - o stiu pe derost. Azi cantam melodia in transportul public si se uitai oamenii la mine ca la nu stiu ce 4 Aveam dispozitie si eram cu fetele, de aceea.
Imi place Rain, Vanilla si multe altele.
Preferata mea totusi e Lu:Na, mai ales o varianta live.

#13
[Imagine: gackt___when_night_falls_by_kot1ka-d4qa7ki.jpg]



[Edit Rain] Acesta nu e topic de discutat despre bloguri. Ori modifici postul si vorbesti despre Gackt, ori il sterg. Multumesc! Daca tii neaparat sa pui o astfel de intrebare, du-te aici.

[Edit Rain 2] Draguta, daca postul precedent a fost prea scurt, asta nu insemna ca trebuie sa il stergi si sa pui o poza, pe deauspra si gigantica, in locul lui. Ti-am zis, daca voiai sa ti-l sterg, ma anuntai si o faceam, nu il refaceai post-spam. Iar edit-urile de moderatori nu se sterg. Ti-am zis sa citesti regulamentul. Asta e a doua avertizare. Ai grija pe viitor.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gackt sau Miyavi? Flash 27 16.714 06-11-2010, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)