Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

G.NA

#1
Well, am cautat si am cautat si nu am vazut niciun topic despre Gina Choi(cunoscuta sub numele e scena G.NA).

Birth name: 최지나 (Choi Ji-Na)
Born: Edmonton, Alberta
September 13, 1987
Origin: Seoul, Korea
Genres: K-pop, dance, R&B, electropop

Mie personal imi place mult tipa. Desi nu face parte din nicio trupa este foarte cunoscuta, foarte talentata si iubita de fani. Ii admir talentul. Stie sa cante, nu gluma. Liveurile ei sunt mai mult decat perfecte. Si in al doilea rand este extrem de frumoasa : x Imi place la nebunie cum arata. Si parul ala...off, sunt geloasa. Ii vreau parul xD.
Melodii preferate: I'll back off so you can live better, Black & White, Banana, Top Girl, A bitter day (in colaborare cu Hyuna si JunHyung), Kiss me, Say you love me, If I have a lover etc...

Voi ce parere aveti despre ea ? : )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#2
OOOOOO, DA! Cube Family la putere.
E minunată fata. Are talent, şi mie îmi plac live-urile ei. Melodiile preferate sunt:
Top Girl, I'll back off so you can live better, A bitter day e minunată, şi altele.
Am dat de ea căutând pe youtube nişte chestii cu B2ST, şi am dat de melodia I'll back off so you can live better.
E foarte talentată fata. Are o voce foarte frumoasă, şi cum ai spus şi tu, şi ea e frumoasă.
E cântăreaţa mea solo preferată.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Mi-a plăcut de ea de prima dată când am văzut-o în videoclipul Black & White. Atunci voiam mai multe melodii k-pop, aşa că am căutat ca disparata până am dat de ea. 21 De prima dată m-am indrăgostit de vocea ei, frumuseţea ei şi nu în ultimul rând de . . . CIZMELE ALEA! o.o
Anw, are talent. Melodiile de la ea care îmi plac cam ar fi Black & White, Top Girl, Icon, A bitter Day, Banana ( Doamne, o ador pe asta o.o ).
Anw, are voce. Am urmărit câteva live`uri cu ea şi am rămas plăcut impresionată. Şi repet, frumoasă e, corp perfect are, voce are . . . ._. Beki, am o idee, să dăm o raită prin Coreea şi să-i facem o vizită! o.o Te tentează? 15
Aşa, Cube are mulţi artişti talentaţi . . . ar trebui să-i promoveze mai mult. o.o
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)