Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: sa mai continui?
Da- se merita
93.33%
28 93.33%
NU- mai bine te opresti aici, ne-ai oripilat destul
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Frecventa Vietii [+18]

#1
enjoy reading
e un one-shot!

Frecventa Vietii [+18]


‘Stiti inceputurile banale din povesti, nu? Acelea conform carora personajele rpincipale sunt prezentate ca avand nu stiu ce drame, etc. Ei bine, in viata reala nu e asa! In viata reala lucrurile sunt crude, mizerabile, de multe ori de nesuportat. In viata reala nu mai exista dragoste sau placere, decat daca tine de sex, sau de ceva legat de placerile trupesti!
Nu ca eu as fi mai diferita de restul, insa nu pot admite o astfel de existenta. M-am saturat sa ma dedau cuiva fara sa simt nimic pentru respectivul decat o simpla atractie de moment, alimentata fiind si de bautura in exces. La ce e buna o astfel de relatie cu cineva? Inafara faptului ca esti considerata drept o usuratica, o dama de companie din secolul XXI, nimic nou nu?’

Pixul se misca aproape singur pe foaie, in timp ce ea privea cu ochi goi la caietul in care scria, fara insa sa realizeze ce scrie. Ar fi trebuit sa fie tema ei pentru scoala, insa ajunsese un fel de confesiune. Dar, orice ar fi fost, ea nu realiza ce scrie.
Taraitul soneriei o trezi din acea stare de detasare in care cazuse, in timp ce amintirile ii navalisera in creier, mai puternice, mai mortale, cosmaruri la lumina ziilei.
Se ridica, cu greutate, si pasi cu gratie spre usa. Parul ei castaniu flutura in urma ei, un soi de voal misterios, catifelat si parfumat, in timp ce soldurile se unduiau. Nu apuca insa sa vada cine era la usa, caci aceasta se dadu de perete cu putere, aschii si bucati din ceea ce fusese candva incuietoarea, zburara pe langa capul ei. Se opri in loc, uitand de toate si holbandu-se la cel care intrase.
Nu ii vedea fata, ea fiind acoperita de gluga hanoracului cu care era imbracat, insa stia ca il mai cunoscuse candva. Mirosul de bere si de alcool, amestecat cu duhoarea de tutun, ii invada narile, iar ea se dadu un pas inapoi, nesigura pe propriile picioare, speriata de venirea acestui strain.
-Deja nu ma mai tii minte, Kat? Chiar nu iti mai aduci aminte cum te-am luat pe patul meu, prima data in viata ta? Chiar asa demult a fost, Kat?
Numele ei pe buzele lui ii starni un tremur vag in tot corpul, in timp ce se straduia sa isi aduca aminte. Si in ciuda tuturor sfortarilor, nu isi putea aduce aminte. Nu mai tinea minte cine fusese primul ei iubit, si nici cand isi pierduse virginitatea, insa acest strain nu ii starnea decat dezgustul si frica.
-Haide Kat, poate iti improspatez memoria! ranji necunoscutul, facand rapid, in ciuda starii de ebrietate in care se afla, cativa pasi inspre ea.
Corpul ei reactiona instinctiv la amenintare, iar ea sari intr-o parte evitandu-i mainile care incercasera sa o prinda cu o secunda in urma.
Cand se trezise intr-un cosmar? Intelegea ca isi dorise putina actiune in acea zi atat de plictisitoare, dar nici chiar asa. Nu stia ce avea sa ii faca respectivul daca o prindea, insa deja frica o prinsese din urma, impingand-o afara din camera, departe de agresorul ei.
Se intoarse pe varfuri, ochii ei verzi sclipind speriati, ca niste soricei prinsi in capcana, si o zbugi afara, cu acel strain, ce stia atat de multe lucruri despre ea, pe urmele ei, izbindu-se de pereti, strigand-o mereu.
-Kat,draga mea, stai! Nu ai facut atat scandal prima oara, de ce faci asa acum? Nici cu ceilalti nu cred ca ai facut asa! vocea lui o impingea de la spate, in timp ce de abia vedea pe unde calca, fugind pe scari, cat mai departe de urmaritor.
Groaza deja pusese stapanire pe trupul ei. Si totusi nu putea sa strige dupa ajutor. Toate strigatele ii erau blocate in gat. Auzea vag tropaitul lui undeva in urma ei, parca apropiidu-se de ea cu fiecare secunda care trecea. Putea sa se opreasca si sa intrebe ce vrea de la ea, dar stia deja. Putea sa stea si sa fuga pe langa el, dar nu avea unde sa se adaposteasca. Rupsese usa cu atat brutalitate, un ranjet hidos intinzandu-i trasaturile, incat ea nu gasise alta scapare din aceasta situatie neasteptata decat prin fuga.
-Haide Kat! Ar fi mai bine sa stai pe loc! E mai bine decat sa ajungi afara! si un ras de monstru cu chip omenesc trecu ca o sageata prin corpul ei, in timp ce panica o facu sa incetineasca.
Ce voia sa spuna? Ce avea degand sa ii faca?
Tremura indecisa, uitandu-se cand la usa de la intrare in scara, cand inapoi pe scari, unde se astepta din secunda in secunda sa il vada. Daca se ducea afara ce avea sa se intample? Daca statea pe loc avea sa o omoare? Cu siguranta, altfel de ce i-ar fi spart usa, si ar fi privit-o cu acei ochi de criminal?
De abia respira, intinzand precauta mana catre usa metalica de la intrare, cand o palma mare i se puse peste gura. Ochii i se marira, ingrozita, tipetele ei fiind inabusite de manusa neagra pe care o purta cel care o tinea acum. Cealalta mana a lui i se incolaci pe abdomen.
-Ai fost o fetita foarte rea Kat! Trebuie sa fii pedepsita! Mi-ai promis ca o sa ramai a mea, si uite ce ai ajuns: o curva de mana a cinspea, care se da tuturor, fara sa zica nimic. Daca e asa, atunci exact asta vei primi.
Rasuflarea lui ii gadila pielea de pe gat, in timp ce ea se zbatea in bratele lui, incercand sa scape. Avea sa o omoare, stia acum sigur, dupa modul in care i se infingeau degetele in carnea ei, cautand sa o strapunga.
Un flash din trecut ii trecu pe dinaintea ochilor, in timp ce usa de la intrare se deschise, parca singura, aratandu-i o masina neagra si doi ciudati, imbracati ca si cel care o tara acum spre masina. Isi aduse aminte cine fusese primul ei iubit: un tip de la nu stiu ce colegiu, cineva adus pentru distractie, un tocilar. Se imbatase si bine-nteles ca ajunsese in pat cu el. Dar dupa ce se dezmeticise, rasese cu pofta de el, razbunandu-se cu glumite idioate, facand misto de el. Cum de ajunsese acel tocilar, acest cineva care o tara catre pierzanie?
O arunca in porbagajul deschis, tinand apasat mana pe gura ei, cautand nu stiu ce prin buzunarele pantalonilor. Ea deja nu mai stia ce se intampla in jurul ei, prea ametita, prea obosita dupa nenumarate nopti nedormite ca-lumea. Dar ce mai conta? Astfel toate necazurile ei aveau sa se termine nu?
-Haideti!
Aceasta comanda ii trezi spiritul de auto-conservare, si incepu sa se zbata, insa prea tarziu. Cu un ultim ranjet sarcastic pe buzele de abia intrezarite, ultima lumina din afara disparu, in timp ce porbagajul se inchise, ascunzandu-le victima.


Timpul trecu, imposibil de masurat pentru sarmana victima. Stia ca fusese rapita de cineva caruia i se daduse in trecut si caruia, la betie, ii promisese ceva. Acum avea sa plateasca, cu viata probabil, in chinuri.
Atipise la un momentdat, ignorand loviturile pe care le primea din toate partile din cauza drumului rau pe care mergeau. Nu stia ce o astepta cand porbagajul se va deschide si o vor scoate de acolo. Se temea sa se gandeasca, caci stia ca ar fi incercat sa fuga ceea ce nu era indicat in postura de victima in care se afla.
Scartaitul franelor o desteptara de tot, si in secunda urmatoare, porbagajul trancani si lumina lunii pline de deasupra ii lovi ochii, facand-o sa lacrimeze.
Maini puternice si deloc blande o apucara de o mana si de un picior, si o trasera afara,ca mai apoi sa o izbeasca de pamant.
-Si ce facem cu p**** asta?
-O tinem ca animal de companie.
-Procedam ca si cu celelalte?
-Nu cred, sefu nu vrea sa o omoram. Zicea ceva de pedeapsirea ei... Nu stiu ce planuri are, insa se pare ca numai el se va juca cu ea.
-Pacat! Arata destul de bine.
-Poate il convingem sa ne-o dea pentru o tura.
-Sa incercam macar nu?
Conversatia asta o deruta, caci nu stia cine cu cine vorbeste, si cati sunt. Cine era seful acesta de care vorbeau? Il cunoastea? Sau era chiar cel care o prinsese? Insa nu se putea. Isi amintea vag ca respectivul era cu mult mai inalt decat atacatorul ei. Cine erau si ce voiau de la ea, intuise demult. Dar cand aveau sa o scape de lumea asta nu stia.
Incepu sa tremure, in asteptarea ei muta. Fusese legata la maini, picioare si gura, deci nu putea face nimic. Se holba ca un osandit la siluetele invaluite in intunerica care tropaiau in jurul ei, fara sa inteleaga mormaielile lor.
La un moment dat, o usa se tranti undeva in apropiere, zdruncinand linistea care se lasase pentru cateva momente. Nu putu sa intoarca capul, ci ramase tot asa cum fusese aruncata, pe jos. Era prea obosita si prea vanata sa mai faca vreo miscare. Muschii ii tresareau pe tot corpul, picioarele si le simtea ca niste bucati de lemn, ca sa nu mai spun ca era mai mult decat obosita.
Auzi pasi, si simtii apoi cum era ridicata, insa nu stia de cine. Lesina aproape imediat cum simtii caldura celui care o cara.
Minutele trecura, poate chiar ore, timp in care fata trecu de la starea de lesin la cea de somn. In tot acest timp el o privise, ochii lui urmarind-o atent. O studiase atat de multa vreme. Ea ii spusese recent ca el era cel mai bun prieten al ei, dar ea nu mai stia cine era el. Cine fusese el pentru ea? Un nimeni caruia i se daduse pentru prima data.
Acum avea sa o faca sa il doreasca, dar el nu i se va da decat atunci cand va vrea. Intre timp avea sa pedepseasca niste tarfe. Nimeni nu isi batea joc de el.
Se ridica, iar figura lui fu luminata de lampa micuta din camera. Era inalt, brunet, cu minunati ochi negri, figura distinsa, intr-un cuvant barbatul perfect. Numai ca era departe de perfectiune, sau cel putin asa considera el. Autoritar si usor tocilar, exact ca vechiul el, ii placea sa dea ordine. In plus, chiar avea stofa de conducator. Tot ce spunea el era litera de lege, si toata lumea il asculta, indiferent de varsta. Nimeni nu stia insa de ce accepta ordinele. Poate pentru ca era intelegator si diplomat.
In orice caz, acest rapitori nu ii ieseau din vorba, ceea ce era minunat pentru toata lumea. Apuca instinctiv catusele de pe noptiera micuta de langa pat. Se uita la ele in lumina lampii, sclipirea lor rece dandu-i o senzatie de care se bucura numai cand era vorba de minunata lui Kat. Nu stia ce sa faca: sa o lege, sa o lase? Daca o lasa, poate ca ea va incerca sa fuga, ceea ce nu era bine pentru ea. Daca o lega, ea se va zbate si se va rani, ceea ce nu ii convenea lui. Nu era atat de sadic, oricat de mult durere voia sa ii provoace ei. Nu voia sa o omoare. De restul fetelor prinse, nu ii pasa. Ele fusese un fel de pregatire pentru ea, ca totul sa decurga normal. Acum urma sa puna in practiva tot ce stia.
Arunca catusele in sertar si se scotoci prin buzunare dupa un soi de frangie, ceva cu care sa o lege ca pielea ei sa nu sufere.
Negasind nimic, barbatul ridica din umeri, abia perceptibil, si isi dadu jos hanoracul negru, apoi tricoul si il rupse fasii. O lega de marginea metalica a patului, la maini si picoare.
Se mai uita cateva clipe la ea, urmarindu-i pieptul cum se ridica si coboara, ofta pentru sine, si iesi din camera. Dupa ce se va trezi, urma sa ii arate ce nu era bine sa faca, dupa cine era bine sa urle si tot asa.



Minutele se transformara in ore. Somnul ei dura aproape o zi jumatate, timp in care el chiar crezu ca ceva nu era in ordine cu ea. Insa, cu cateva ore inainte de a se trezi, ceva il linisti pe deplin: se pare ca ea inca ii stia numele, caci soptise “ Imi pare rau Will “
Oare isi mai aducea aminte si ce ii facuse lui? Isi aducea aminte cat de rau il badjocorise rand dupa rand, desi el incercase sa se schimbe pentru ea. Fusese dragoste la prima vedere pentru el, ceva in care nu crezuse pana atunci. Nici acum nu pricepea de ce mai tinea la ea, dupa cate patimise din cauza ei.
Cand noaptea se lasa din nou peste lacasurile ascunse adanc in padure, unde o adusesera, Kat se trezi speriata, sudoarea siroind pe ea, trezita dintr-un cosmar monstruos.
‘Fiecare om isi are monstrii lui ! ’ ii trecu prin minte, privirea ei speriata trecand rapid prin camera intunecata.
Nu vedea absolut nimic, dar simtea prezenta cuiva in camera. Stia ca era acolo, ca o urmarea, tacut si ganditor, ca un pradator de o calitate exceptionala, privindu-si victima cum se zbate in ghearele panicii si teroarei, inainte sa sara sa o sfasie, placearea vie schimonosindu-i trasaturile.
-My secret side I keep hid under lock and key
I keep it caged but I can't control it
'Cause if I let him out he'll tear me up, break me down
Why won't somebody come and save me from this, make it end?

I feel it deep within, it's just beneath the skin
I must confess that I feel like a monster
I hate what I've become, the nightmare's just begun
I must confess that I feel like a monster

I feel it deep within, it's just beneath the skin
I must confess that I feel like a monster
– melodia intra de undeva, foarte aproape de ea, si isi aduse vag aminte de niste ochi negri ce se intunecau mereu, in timp ce ea isi batea neintrerupt joc de persoana respectiva.
Oare meritase tot acel scandal dupa, o noapte pe care nu o regreta, caci, in ciuda tuturor rautatilor pe care le spusese despre el, Will chiar o atrasese din prima clipa. Chiar inainte de a se imbata. Insa acum ii era frica de acest personaj. Ii era frica de ce ii va face. Se temea de tot viitorul neprevazut care i se deschidea in fata.
-Iti mai aduci aminte de melodia noastra ? vocea lui joasa, usor fortata sa para normala, o sperie.
Kat tresari pe pat, si abia acum observa fasiile de panza care ii legau incheieturile mainilor si picioarelor de pat. Insa nu trase. Nu mai avea nici un sens sa traga si sa se raneasca. Si asa avea sa sufere in curand, asa ca putea sa profite de cele cateva clipe de liniste pe care i le oferea.
-Kat? Regreti atat de mult ca m-ai cunoscut, asa-i?
O ruga sa ii spuna asta? O ruga sa minta? In ce scop?
-Nu... nu cred ca am regretat vreodata, insa m-am speriat atunci, cum ma sperii si acum.
Nu putea sa il minta. Trebuia sa ii marturiseasca acum adevarul, desi poate ca nu va scapa mai usor.
Dar nu il vedea, nu ii vedea chipul inmarmurit si ochii care se imblanzeau. Nu il vedea cum se intorcea in mormantul care ii spusese candva inima. Nu vedea suferinta de pe chipul lui, amestecata cu regret.
-Ar trebui sa iti iau viata, poate chiar o voi face... Nu stiu ce ...
Insa nu mai continua. Kat nu pricepu la ce se refera, insa nici nu voia sa priceapa. Nu voia sa stie ce incerca el sa ii spuna. O adusese aici ca sa se razbune, iar ei nu ii mai pasa de ce avea sa pateasca. Toata viata ei fusese o gluma proasta.
‘Cred ca singurul moment bun a fost atunci, cu tine, insa nu iti voi marturisi decat in ultima clipa’ isi zise, uitand imediat aceasta marturisire.
Ce se intamplase oare cu regina de gheata care ajunsese? Oare toate aceste noi intamplari o inmuiasera? Nu avea cum.
Situatia era foarte diferita de cum se asteptase el. Chiar crezuse ca ea va nega, si ca se va zbate si va urla dupa ajutor, desi tipetele ei se vor pierde imediat in padure, inghitite de copaci.
Ochii li se intalnira: verdele cel mai pur se ineca in abisurile lui intunecate, fiind atrasa din ce in ce mai tare in intunericul acela rece, pe care tot ea il crease. Se privira in liniste deplina cateva minute bune, pana ce el se apropie de pat.
Inghitind in sec, Kat il sorbi din ochi. Orice fata ar fi murit dupa el, insa oare de ce ajunsese ce era acum? Oare drept ce se dadea in lumea din afara, atat de departe de minunatul lui paradis din interior.
-Nu poti intelege! ii raspunse cu un suras amar barbatul, citindu-i intrebarile de pe chip.
-Ba cred ca pot, insa nu ma vei lasa niciodata, mai ales ca nu merit...
Cuvintele se pierdura din nou intr-o liniste mormantala, in timp ce el se apropie si mai tare de trupul ei.
Will se apleca inspre capul ei, mainile lui fiind de o parte si de alta a capului ei. Fetelor erau atat de aproape incat, daca ar fi vrut, Kat ar fi putut sa il sarute, fara ca el sa riposteze. Insa nu acesta era rolul ei, chiar daca se gandise serios sa faca asta, sa il ia prin surprindere.
-De ai stii cat m-ai ranit!
-Nu cred ca voi sti vreodata!
Conversatia se intrerupse brusc cu un sarut din partea lui. Oftand de placere, simtind imediat efectul buzelor ei dulci direct in pantaloni, Will adanci sarutul, lasandu-si capul intr-o parte. Asteptase prea mult sa o sarute. Kat nu se impotrivi, desi asa ar fi fost normal in orice poveste. Nu vru sa se impotriveasca.
Ii raspunse la sarut, limba ei mangaindu-i buza lui de jos. Ii cerea permisiunea, exact cum facuse si prima data. Deja voia mai mult, si amandoi constientizara acest lucru.
Cu o vointa de fier, Will se desparti de ea, tremurand tot. O voia, desi planul fusese altul. Oricat de mult se pregatise pentru clipa asta, nu reusea pe deplin sa se stapaneasca. Insa nu trebuia sa faca asta.
-Pleaca... reusi sa sopteasca, inchizand ochii, impotrivindu-se lacrimilor care voiau sa se scurga pe obrajii ei.
Nu asa era in povestile pe care le citise pana atunci. Nu asa trebuia sa se comporte cu cel mai bun prieten. Nu trebuia sa il doreasca, nu trebuia sa il raneasca asa cum il ranea ea. De la acel incident incercase sa il uite, insa tot la el se intorcea. Cand avea probleme se facea ca era foarte fericita, si nu ii pasa, desi voia sa planga, iar el sa o aline. Nu putea, caci stiuse de atunci cat rau ii facuse. Din cauza lui toata lumea il badjocorise, il si batusera, iar ea statuse pe margine, razand fortat cu lacrimile curgand siroaie pe obraji, privind la picaturile de sange care sareau peste tot.
Will o privi o ultima data, stupefiat. Aceasta situatie era ciudata.
‘Nu asa trebuia sa fie’ regreta el. Nu asta fusese planul.


Orele se transformara in zile, iar zilele in saptamani, insa nimeni nu o cauta, convinsi ca ea avea o aventura undeva. In tot acest timp insa il satisfacuse, pe jumatate fericita, chiar pe cel dupa care tanjea inima ei.
Inchizand ochii, trase cu putere de fasiile de panza de la incheieturi. Simtii imediat intepatura si se potoli instantaneu. Stia ca daduse acum de sange, si trebuia sa il stearga cumva, altfel el se va infuria. Nu crezuse ca o va plesni vreodata, insa Will o lovise la un momentdat pentru ca vazuse sangele de pe cearsafuri si ii cercetase incheieturile. Nu trebuia sa se zbata.
Trupul ei tresari din nou, in timp ce ochii ei se deschisera din nou. Isi plimba privirile pe tavan, asteptand venirea lui. Deja il voia, si cu cat el o facea sa astepte mai mult, cu atat o durea mai tare. Ofta, inabusindu-si incet tipatul de disperare.
Trecusera deja doua zile decand nu mai venise, dar ea tot il astepta, fara sa ceara dupa el. Il voia numai pe el, caci numai el existate vreodata pentru ea.
-Will... numele lui ii scapa din greseala de pe buze.
‘As vrea sa fii langa mine... as vrea sa iti pot spune cat de rau imi pare, cat de mult regret ca am facut atunci asa.. Ca te-am ranit! Vreau sa iti spun ca numai tu ai existat pentru mine, ca numai atingerea ta ma face fericita... insa nu pot.
Mi-ai spus mai demult ca daca voi vrea ceva sa te rog pe tine, insa stiu ca nu voi putea sa iti cer vreodata ceva.
Oare mai tii minte cum aratam atunci? Cum te-am strans la piept, cu am gafait in urechea ta, si cum iti ceream sa te misti mai repede, in timp ce lacrimile imi curgeau pe obraji. Mai tii minte cum te sarutam? Te stiam de la fratele meu, insa la acea petrecere te-am vazut pentru prima data asa cum te vad acum....
Mai tii minte cum te-am strans in brate dupa ce ai terminat? Mi-a placut sa te stiu asa, langa mine, sa stiu ca eram singura pentru tine.
Insa apoi, a venit .. ea.. si toate visele mele sau destramat. Ai sarutat-o atat de patimas, si inima mea s-a frant. Nu stiu de ce mi-a pasat atat de mult, insa stiu ca nu am vrut sa mai tin la nimeni dupa tine.
Apoi am facut ceva ce regret chiar si acum, desi numai eu am fost langa tine dupa ce au terminat sa te bata. Poate ca nu mai tii minte cine te-a bandajat, sau cine te-a dus la spital, si as vrea sa iti spun ca eu eram aceea, insa nu pot. Am jurat sa pastrez acest mic secret pentru mine.
Nu vreau sa mai stric ceva... desi cred ca acest mic secret m-ar scapa din bucluc, nu vreau sa risc... nu vreau sa te pierd iar, daca numai asa ma vrei, cum sunt acum ...’
si gandurile ei continuara sa se deruleze, imaginile sangeroase din acea noapte inundandu-i creierul.
Tinea minte fiecare atingere a lui, de parca ar fi fost proaspata. Tinea minte cum i se invartise limba dupa a ei, cum gemuse cand ea isi lipise sanii de pieptul lui, desi amandoi erau imbracati.
Ii daduse ochelarii jos ca mai apoi sa ii apuce fata in maini si sa il sarute apasat pe buze. Voia sa il tina langa ea pentru o vesnicie, si spera ca el va prinde mesajul.
Cand mainile lui incepura sa ii mangaie picioarele ca mai apoi sa urce, simtise ca ia foc si ca se va prelinge pe jos, daca el nu ar fi tinut-o atat de posesiv langa el. Apoi incepuse sa o sarute mai adanc, mai pasional.
Nu durase mult pana sa ii dea rochia jos, lasand-o numai in chiloti si sutien. Gura lui calatorise de la buzele ei, umflate din cauza saruturilor apasate, la sanii ei, in timp ce degetele lui se chinuiau disperate sa ii desfaca sutienul. Il intrebase, atunci, amuzata si usor disperata, daca are nevoie de ajutor si ca trebuie sa isi ia licenta, iar el rasese nervos, ascunzandu-si chipul minunat la pieptul ei. Ii sarutase aureolele de jur imprejur, fara sa isi dezlipeasca vreodata buzele de pielea ei. O muscase incetisor, sugand incet cand ajungea la scarcuri, nevrand sa o doara. Ii masase sanii atat de minunat incat, ajunsese la orgasm numai din asta.
Apoi urmase drumul catre centrul ei umed deja. El ramasese numai pe jumatate dezbracat, iar ea observase prea tarziu erectia lui care ii poruncise inca din prima clipa sa o ia, desi el se impotrivise.
Gand gura lui fierbinde se apropiase de acea parte a corpului ei, tresarise, iar picioarele ei se incolacira in jurul gatului lui, tragandu-l mai aproape.
Simtise apoi ceva umed si foarte cald trecand incet de jos in sus si probandu-i intrarea, si de abia se abtinuse sa nu geama disperata, voind un contact mai brutal. Si nu dura mult pana de unu din degetele lui, umezite bine cu propria lui saliva, ii intra mai adanc in corp, miscandu-se fata spate, asa cum vazuse de nenumarate ori in filmele porno ale fratelui ei.
Si ceva se intampla! El mai adaugase un deget, curios pe de o parte, sa vada cum va reactiona ea. Si atunci atinsese ceva ascuns adanc in interiorul ei, din nou si din nou.
Orgasul o cutremurase din toate incheieturile in numai cateva secunde.
Apoi urmase ceva care ii placuse numai pe jumatate: sexul, desi pentru ea fusese mai mult, dragoste decat sex.
Simtise mirosul acela usor dulceag, gretos, al latexului, si stiuse ce va urma, inainte sa ii spuna el ca o va durea. Insa nu o fortase. Ii prinsese picioarele deasupra fundului lui, si o penetrase incet, in timp ce ea scancea din cand in cand. Cand insa el ajunsese foarte aproape de marginea organului sau, si impinsese din picioare dintr-odata, sa intre tot, ea il muscase de gat pana la sange, lacrimile inghesuindu-i-se sub pleoape.
Inca tinea minte senzatia aceea de rupere, insa si cea de prea-plin. Cand el se miscase, din nou, fata spate, intorcandu-si bazinul in asa fel incat ea sa il simta toata lungimea – de mentionat cei 24 de centimetri sanatosi si erecti - , Kat crezuse ca va ajunge pe Luna la urmatorul orgasm.
Tragandu-se inapoi si impingand inainte, in timp ce gura lui ii saruta incet gatul , coborand inspre piept, Kat i se alaturase in scurt timp. Trecura repede la un tempou la altul, schimband pozitiile.
Cand isi aduse aminte de un anumit moment, Kat simtii cum i se umezesc din nou chilotii, si cum scarcurile i se intaresc, vazandu-se prin materialul subtire al tricoului pe care il purta.
Ofta, si incerca sa indeparteze amintirile acelea vechi, care insa o aduceau mereu la un orgasm sigur in serile in care nu era singura. Nu ii mai placuse de altcineva de atunci, dar nu voia sa marturiseasca.
-Off Will... De ai stii ... se planse, desi nu dadu drumul lacrimilor, alungandu-le cu incapatanare.
-De as stii ce? vocea lui o facu sa tresara, in timp ce isi intoarse capul inspre usa.
Acolo statea el, ranjind obosit, privind-o insa asa cum nu o mai privise de atunci.
Simtii cum inima ei o lua la galop si vru sa ii sara de gat, insa legaturile care ii taiau din carne, o tinura in loc.
-Atat de dor ti-a fost de mine? o intreba sarcastica, apropiindu-se.
Nu ii raspunse, ci continua sa il priveasca. Era si mai frumos in costum, desi nu ii va marturisi niciodata asta.
In clipa urmatoare, tot ce simti fu buzele lui modelandu-se dupa ale ei, si limba lui cautand-o pe a ei. Rasuflarea ei fu imediat consumata. Will nu mai astepta, ci ii desfacu mainile, apoi picioarele, si aproape ca se arunca asupra ei, acaparandu-i din nou gura, cautand sa o suga dintr-o singura sarutare.
Toata ziua se simtise ca pe jar, scrotul sau trimitandu-i semnale furioase, imagini cu ea drezbracata provocandu-i erectii peste erectii si dureri peste dureri. O dorea mai mult decat dorise pe cineva sau ceva in intreaga lui viata. Iar acum ca Kat se afla sub el, doritoare si gata sa il primeasca nu mai putea astepta. Nu ii pasa daca il urmarea cineva, nu ii mai pasa daca ea avea sa fuga, el o voia acum. O educase sa fie a lui, insa si el apartinea numai ei.
Dintr-o miscare, ii trase pantalonii jos cu tot cu chilotii, si se aseza intre picioarele ei. Isi desfacu, nu stiu cand sau cum, cureaua, si isi dadu cat de repede putu si el pantalonii jos, si o penetra fara nici un fel de protectie, privind-o numai cum isi da capul pe spate de placere si aproape ca tipa cand trupurile lor se unesc.
O simtii cum se incordeaza in jurul lui si cum il trage si mai adanc. Si apoi incepu sa o scoata si sa isi impinga trupul inainte cu vigoare si forta, in timp ce ea se impingea inapoi in el, sarutandu-l apasat. Cat de mult o dorise!
Accelerand, mainile sale ii prinsera sanii, masandu-i prin tricou in timp ce ea continua sa ii geama numele, cu ochii dati peste cap, tinandu-se de umerii lui pentru suport.
Actul lor nu dura mai mult de douazeci de minute, insa imediat ce ejacula, Will o intoarse cu fata in jos. Membrul lui inca pulsa, erect, aproape de centru ei umed si gata de orice, numai pentru el.
Probabil ca o tinura asa vreo doua trei ore, daca nu mai bine, insa nicioadata nu se saturau de asta. Niciodata nu se saturau sa se tina in brate si sa se alinte.
Ce ajunsesera oare?
O noua melodie pe o frecventa numai de ei stiuta. Un stapan si un slav, amandoi subordonati iubirii insa niciodata marturisind.
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#2
e un fel de continuare. Povestile acestea nu au multe in comun, insa sunt legate de titlu :)
enjoy reading :)


A servant


“[...] lumea e atat de goala si atat de lipsita de iubire atunci cand nu e nimeni in ea care sa-ti strige numele si care sa te strige spre casa “
– ‘Povestea lui Lisey’ – Stephen King




Privea afara pe fereastra, ochii ei cautand ceva ce nu va gasi niciodata. Ochii ei straluceau din cauza miilor de lumini care palpaiua afara, luminand noaptea aceasta fara luna. Ar fi vrut sa aiba acum pe cineva langa ea, pe cineva care sa o strige pe nume si sa o tina in brate. Cineva care voia ceva mai mult de la ea decat banii si o partida buna. Insa nimeni nu ar fi vazut altceva de la ea acum. Era frumoasa si plina de bani, parea o usuratica si nimeni nu ii cerea prietenia decat daca avea interese.
‘As vrea... dar de cate ori nu am cerut asta? Nu mai are nici un rost sa cer din nou si din nou asa ceva...’ ofta, strangand si mai tare halatul in jurul corpului. Ii era frig, si se simtea atat de singura, goala in lumina rece a becurilor.
Casa i se parea ca o colivie de lux. Parca prefera sa aiba o familie numeroasa in jur si nici un şfanţ, decat sa fie atat de bogata si singura.
-Dau naibi de actorie daca numai atat imi aduce! sopti manioasa, sarind de langa geam si avantandu-se spre baie.
Deja s-a hotarat ce avea sa faca! Va fugi, va incerca ceea ce niciun actor, sau bogatas, nu a mai incercat pana acum : sa lase in urma toata averea si sa treaca din nou la saracie.
Arunca halatul de pe ea, ramanand perfect goala si pasi direct spre baie. Cand ajunse acolo, nu se uita nici la zecile de sticlute cu parfum, nici la periile de lux, la nimic, ci cauta inversunata foarfecul. Cand il gasi, isi apuca minunatul par blond intr-o mana si il taie la spate pana la radacina. Aveam acum intr-o mana o claie de par ca spicul de grau, si intr-una un foarfece, iar ceea ce vedea in oglinda era o fata si mai frumoasa tunsa scurt decat cea care fusese cu doar cateva clipe inainte.
Tatai nesatisfacuta de noaua imagine si incepu sa se sluteasca si mai si. Se tunse atat de scurt incat isi putea face tepi.
Ranji, arunca parul si alerga fericita inapoi in camera ei. Stia ca pastrase de la nu stiu ce filmare niste haine baietesti largi. Voia sa scape de viata asta de-mai-demult, dar niciodata nu se hotarase.
Se imbraca repede si iesi tiptil din apartamentul ei luxos, nefiind descoperita de nimeni, desi paparazii erau demult la panda. Fugi fericita cat mai departe de hotel.



Zile si nopti nenumarate trecura, toate in mizerie, insa ea nu putea fi mai fericita. Muncea la greu pentru ceea ce ii trebuia, nimeni nu o recunostea, si totul era extraordinar de frumos ca avea un soi de familie pe langa ea.
Totusi, nu gasise ce spera, nu in totalitate cel putin. Dar nu mai cauta dragostea demult.
-Suzie... Suzie dute te rog si ia ceva de la magazin... Te rooog! vocea lui Milky o trezi din reveria in care cazuse, imediat ce terminasera ultimul joc de carti din acea seara.
Cam in fiecare seara chema niste prietene la ea si jucau diferite chestii sau doar barfeau fara noima. Ii era draga aceasta bruneta micuta, asa ca accepta.
Se ridica, zambind si pleca afara, fara sa se uite inapoi.
Drumul dus dura doar cateva minute si nici nu baga de seama cand ajunse din nou in cartierul ei. Uitase complet ce facuse, asa cum uita cei care sunt in transa. Stia doar ca nu intalnise pe nimeni, dar totusi cumparase tot ce avea nevoie.
Se opri, incercand sa vada in intuneric. Avea impresia ca era urmarita. Cineva o astepta dupa vreun colt, ascund intre umbre, gata sa sara.
-Ar face bine sa nu se mai ascunda... mormai ea, facand inca un pas, simtind cum i se increteste pielea, asteptand cu rasuflarea taiata acel lucru ascuns.
Nu se intampla nimic. Nimeni nu veni sa o inhate. Nimeni nu incerca sa ii faca vreun rau. Ridicand din umeri, blondina aproape ca fugi inapoi in casa, si nu pomeni nimic de ce i se intamplase.



Zilele trecura unele dupa altele si totul se desfasura in modul firesc in care se desfasoara lucrurile, numai ca, ei bine, ea tot avea impresia ca era urmarita. Tot timpul se intorcea sa se uite inapoi, insa nu vedea nimic in neregula.
‘ Ce se intampla oare?’ nu se putu abtine sa nu se intrebe.
Scutura pentru a suta oara capul si se intoarse inspre casa de marcat, uitand pentru moment ce avea de facut, prea preocupata cu propriile sale probleme. Se temea ca fusese descoperita, desi politia incetase cautarile dupa ea de multa vreme.
-Ma scuzati, domnisoara Langdon, dar... nu ar fi fost mai bine sa jucati in filme decat sa fiti aici? ultima parte fusese soptita, insa ea o auzise perfect.
Inmarmuri cu ochii holbati la respectivul. Barbatul ii zambi, prezentand vederii un sir de dinti perfecti si albi. Sangele ii ingheta in vene. Cine era acest strain de o recunoscuse? Nu, stai, nu mai conta, trebuia sa scape de el, cumva! Si cat mai repede.
Inghiti in sec si se intoarse pe calcaie, fugind prin spate, deschizand usi si trantind lucruri. In fuga ei nu vazu ca respectivul agresor o urmarise. Trecu de intrarea prin spate, gafaind, sudoarea rece inghetandu-i corpul, aburi usori iesindu-i printre buze.
‘f**k... am uitat ca vine iarna’ se gandi, insa prea tarziu.
O pereche de maini inmanusate o prinsera, acoperindu-i gura, si tinand-o de mijloc. Se zbatu disperata, in timp ce respectivul se incorda sa o tina pe loc. Trebuia sa scape sau.. nu stia ce se va intampla, dar daca statea cu mainile in san si il lasa sa ii faca ce voia cu ea, poate ca o va si omora. Oare ce voia de la ea?
Ii simtea respiratia sacada pe ceafa ei, si mainile care o strangeau dureros. Incerca sa isi infinga degetele in ceva solid, insa el nu o lasa. Saltand-o de la pamant, o cara pe sus, si in clipa urmatoare ea se trezi in spatele unei masini, cu el deasupra. Incerca sa il loveasca, disperata fiind, intre picioare, sa ii prinda ouale in mana si sa stranga, poate ca astfel va avea vreo sansa de a scapa, insa slabe sanse sa se intample ceva asemanator.
-uff... Tarfa idioata .. gafai barbatul, si in clipa urmatoare, o carpa imbibata cu ceva urat mirositor ii fu apasata pe nas si gura.
Incet incet totul disparu, iar ea cazu intr-un lesin fortat, uitand de tot. Corpul ei zacea acum moale in mainile lui, in timp ce el isi stergea naduseala de pe frunte. Nu crezuse ca ea se va zbate atat. Pana acum o vazuse ca pe o pipita cu fite cate nu stie altceva decat sa ceara.
Poate ca totusi nu o va returna parintilor ei atat de curand. I se parea ca va face o servitoare minunata din ea. O va tine si o va educa cum stia el mai bine. Iar daca nu asculta o va pedepsi. Zambi machiavelic si ii indeparta o suvita de pe frunte.
‘N-am crezut ca era asa frumoasa cu parul scurt ... Va fi o sclava minunata ‘ se gandi in treacat, ochii lui ca topazul stralucind in intunericul masinii. Ofta, suflandu-si de pe fata o suvita neagra ca smoala.
Cum de ajunsese aici? Nu mai tinea minte, insa parca asta fac detectivii ca el. Cauta si gasesc, numai ca el nu era ca toti ceilalti. Lui ii placea sa se joace cu ‘fugarii’.
Cateva secunde mai tarziu, ajunsera inapoi la casuta lui comoda, ascunsa undeva la marginea orasului New York. Nu era cine stie ce frumusete, insa arata mai bine decat toate vilele snobilor care huzureau undeva in Hollywood. Nu ca i-ar fi pasat cine stie ce, insa se gandea sa isi faca si el una, dar se razgandea de fiecare data. Nu ii trebuia o ditamai casoaia in mijlocul unui oras, lui ii placea ceva mai mic, asa cum era aceasta casuta.
Ofta, o ridica pe brate pe Suzie si pasi grabit inspre usa. De ceva vreme paparatzi incepusera sa ii dea tarcole, desi nu intelegea de ce. Nu le daduse vreun motiv. Poate ca uitase ceva in trecut? Nu isi putea aduce aminte, insa nu voia ca ei sa o fotografieze si sa il dea in gat de pe acum.
Deschise usa cu piciorul, se invarti pe varfuri si intra numaidecat in casa, trantindu-se inapoi in usa ca sa o inchida, cu fata inca in brate. Gafaind un pic de la efort, merse un pic pana la canapea si o tranti acolo, sprijinindu-si corpul de marginea ei, rasufland sacadat.
-Nu stiam ca erai asa de grea! Pari mai fragila si mai usoara in filme... rase ca pentru sine tanarul.
Isi scutura bratele si se uita din nou la ea. Parca nu ii convenea ceva. Era prea imbracata, asa ca se hotara sa o dezbrace.
Sari peste canapea, ca sa fie mai aproape de corpul ei, si incepu sa ii desfaca nasturii de la camasa subtire pe care o purta. Isi trecu degetele peste umerii ei, apoi mai jos spre sani, simtind cum i se intareste o anumita parte a corpului. Foarte bine, lasa sa se intareasca, ca tot ea il va ajuta. Presimtea!
Isi apleca capul si o saruta incet pe buze. Isi linse incet buza de jos, apoi cobora spre gatul ei, muscand usor, lasand mici semne in urma. Isi ridica capul si continua sa o dezbrace, atingand-o cat de mult putea. Era constient ca ea se putea trezi oricand, insa avea sa profite de fiecare clipa.
Ii dadu camasa jos, lasand-o numai in sutien, apoi ii desfacu, cu mare greutate, cureaua si ii trase si pantalonii de pe ea. Ii desfacu incet picioarele si o atinse usor in locul unde ea se extazia cel mai usor.
Zambi smechereste cand simti lichidul acela lipicios atat de cunoscut umezindu-i degetele. Era foarte receptiva, si se pare ca se excita foarte usor.
‘Nu te-ai mai jucat demult asa-i?’ zambi, sarutand-o pe buze din nou, in timp ce ea gemu cand el apasa si isi roti degetele pe acel micut buchet de nervi aflat acolo jos.
Ar fi vrut sa o posede chiar atunci, insa nu ar mai fi putut-o ‘educa’ dupa, asa ca nu risca, desi erectia din pantalonii lui ii cerea sa ia chiar acolo. Inchise ochii si stranse din dinti.
Ridicandu-se cu mare greutate, nu se mai uita la ea. Oricat de multa vointa ar fi avut, stia ca nu va putea abtine daca o mai privea o data. Sanii aceea mari si rotunzi, perfectii de la mama natura- caci nu suferise nici un fel de operatie, niciodata - , picioarele acelea lungi si plinute, fundul acela de negresa, stomacul acela plat, totul era perfect la ea. Nu degeaba era apreciata si atat de dorita in industria in care intrase. Pacat nu avusese niciodata un prieten stabil.
-Ce ma fac eu cu tine? ofta barbatul, asezandu-se pe un scaun, privind catre barul plin cu bauturi aflat in bucatarie.
-Matt.. auzi dinspre canapea.
Inmarmuri si se intoarse dintr-o data in directia opusa, numai ca sa o vada pe ea cum se ridica, frecandu-se la ochi.
Il stia? De unde? Nu isi amintea sa ii fi spus vreodata cum il cheama. Inghiti in sec si se ridica, constient ca ea deja intra in acea stare de panica ca si mai devreme.
Incepuse sa tremure inconstienta, incercand sa se acopere. Oare ce ii facuse? Inca era imbracata deci nu multe. Isi intoarse capul, ca sa se holbeze direct in ochii lui. Safirele se ciocnira speriate de topazul misterios, si ramasera asa uitandu-se unul la celalalt. Secundele se transformara in minute, pana ca ea sa sparga linistea, vocea ei sunand spart, vibrand din cauza panicii si fricii.
-Chiar tu esti nu? Matt .. Cine te-a trimis?
Nu ii raspunse, si pasi din nou inainte, inspre usa, dandu-i de inteles ca nu avea pe unde sa fuga. Speriata, nestiind ce sa faca, sari in fata, repezindu-se pe langa el. Chiar crezu, pentru cateva clipe, ca va ajunge afara si ca va scapa de el, chiar daca era sumar imbracata si risca sa inghete. Orice era mai bine decat sa ramana cu el.
-Ba n-ai sa faci asta! aproape ca urla tanarul, apucand-o de talie si aruncand-o inapoi pe canapea. O sa trebuiasca sa inveti ce e bine sa faci si ce nu! Prima lectie: fugitul e interzis!
Si cu aceste ultime cuvinte, in ciuda faptului ca ea incerca sa se ridice din nou si sa fuga, el se tranti deasupra ei, si ii acoperi gura, limba lui cautand-o imediat pe a ei. Ultimul ei gand fu ‘ Ce bine saruta ...’ .
Palma lui dreapta ii prinse unul dintre sani si il stranse si framanta dureros, si nu asculta de gemetele ei de protest, ci isi continua ministrarile, cautand sa se dezbrace si el si sa o dezbrace si pe ea.
Ii rupse sutienul, exasperat de atata lupta, apoi ii trase si chilotii de pe ea, desi ea inca incerca sa fuga. Dintr-o singura miscare o intoarse pe burta, ametind-o, si o si poseda, aproape aruncandu-se inainte.
O durea, desi il simtea atat de bine, o durea pentru ca era foarte brutal.
Ii departa picioarele si mai mult, lasandu-se pe spatele ei, muscand-o usor de gat, cautand sa incetineasca pasul, desi ea il strangea acolo jos mai tare decat il stransese orice femeie pana in acel moment, in toti cei douazeci si sapte de ani ai sai.
Pana la urma reusi sa se controleze, ramanand pe loc, ingropat adanc in interiorul ei atat de fierbinte, gafaindu-i usor in ureche. O auzise cum plange, insa asta il intaratase mai mult si de aceea nu se putuse opri. Membrul ii pulsa atat de dureros in acest moment incat voia sa continue, sa ajunga la orgasm si sa ejaculeze fericit, chit ca ea avea sa planga in continuare. Insa el nu era genul acela de barbat. Nu putea sa fie chiar atat de bestial cu ea.
Ii intoarse capul incet, pe o parte, in asa fel incat ea sa il vada si sopti:
-Asta o sa primesti de fiecare data cand ... o sa imi nesocotesti ordinele! reusi sa ii spuna, fara sa geama.
-De ce...? intreba Suzie, lacrimile curgand unele dupa altele, din ce in ce mai putine, pe obraji.
Era imens, daca putea sa spuna asa ceva. Insa nu se putea abtine sa nu il compare pe el cu ceilalti. Nu crezuse ca avea sa gaseasca vreun barbat cu 25 de cm daca nu mai multi, in avea parte a corpului. Era dureros sa il aiba in ea, insa se acomodase destul de repede cu lungimea lui.
Acum ar fi vrut sa il faca sa se miste, parca nu ii convenea ca el se oprise. Impingandu-si corpul in a lui, il auzi cum geme de placere si se simtii si mai uda decat era. Proptindu-se in palme, se ridica usor si de departa de el. Nu e bine sa faci sex cu rapitorul.
Dandu-si seama ce avea degand sa faca – incerca sa il seduca folosindu-se de corpul ei -, o apuca cu o mana de talie si ii ridica corpul, impingandu-si din nou membrul inainte, ascultandu-i respiratia ei neregulata cand atinse acel punct sensibil din ea. O ridica si o cobora rapid de cateva ori, in timp ce ea incerca sa scape din nou, atingand de fiecare data acel loc din ea. O simtea cum se incordeaza, si stia ca nu mai are mult.
Gafaind, iesi din ea, o intoarse cu fata spre el, si intra din nou in ea, la fel de repede si de brutal, in timp ce ea incerca sa il impinga inapoi. Miscarea aceea de dute-vino era atat placuta pentru amandoi incat, nu dura mult pana ce ea sa ceara mai mult de la el.
O tinura asa, cu mangaieri, muscaturi si sarutari, cam o ora, doua, el incercand pe ea toate trucurile posibile, numai ca sa o faca nebuna dupa el.
Intr-un final, ejaculand in sfarsit, de abia daca observa cat de protector il tinea ea. Era prea obosit. O saruta pe gat de cateva ori, si ii parasi corpul, cu oarece regrete. Nu voia sa o lase.
Se intoarse inspre ea si ii arunca, din buzunarul pantalonilor pe care ii gasi pe jos, o cutie cu anticonceptionale. Nu folosisera niciunfel de protectie, asa ca trebuia sa ia alea.
-Iale si imbracate rapid. Trebuie sa iti dau de lucru! ii zise, uitandu-se oarecum scarbit la ea, indiferent la toate, chit ca in interior voia sa faca exact opusul – voia sa o tina in brate si sa o alinte, insa nu putea, nu avea voie.
Ochii ei se marira increduri. Avusese parte de cea mai minunata partida de sex, chiar daca fusese impotriva vointei ei, si totusi el se purta de parca nu fusese decat un fleac. Chiar avea atat de multe prietene incat isi permitea sa isi bata joc si de ea? Se temu sa se gandeasca la trecut, sa se gandeasca la cei care facusera exact la fel.
‘Si eu care credeam ca am scapat de ei...’ gandi cu tristete fata, uitandu-se la hainele lor insirate pe jos.
Pentru el nu fusese nimic mai mult decat sex. Pentru el, ea nu era decat o alta jucarie. Daca asta voia.. asta va primi, se hotara, iar lumina jucausa care o animase pana in acel moment disparu din ochii ei. Fusese, cu adevarat, fermecata de el, de ceea ce ii facea. Ii placuse. Insa nu se merita sa creada ca va fi ceva mai mult de atat.
Inghiti in sec, se ridica si isi alese cele cateva haine bune de pe jos si se imbraca.
-Vino mai repede! Trebuie sa iti iau ceva! Haide! urla la ea.
Pasi iute catre usa, cu capul plecat. Nu voia sa ii intalneasca privirea. O hipnotizase suficient cat sa o futa si sa se astampere, pentru o vreme. Nu voia sa o faca din nou cu el. Ceva tresari in ea cand il simti in spatele ei, si aproape ca fugi direct in masina, daca mana lui nu ar fi prins-o si nu ar fi tras-o inapoi.
-N-ai voie sa pleci de langa mine! se rasti la ea, uitandu-se direct in ochii ei speriati.
Smucind-o puternic o arunca pe bancheta din spate a Camero SS-ului sau negru, inchizand usa cu putere si merse pana in fata, asezandu-se pe scaunul soferului.
Isi alungase soferul ca sa se poata juca in voie cu ea. Stranse din dinti, alungand senzatia aceea atat de placuta care i-o lasase ea. Nu era bine sa se simta atras de ea. Nu asta era misiunea lui. Nu asta era slujba lui.
Drumul catre mall fu atat de scurt si de tacut incat niciunul nu realiza cand ajunsera. Nu se privira si nu isi vorbira.
O tara dupa el in vreo cinci magazine, cautand un costum de servitoare potrivit pentru ea si pentru ceea ce avea sa ii dea de facut. Pana la urma gasi unul negru cu volanase, scurt, care il starni instantaneu, mai ales ca deja o vedea imbracata in el.
O puse sa il probeze, il cumpara, si dupa cateva minute de condus nebuneste, ajunsera inapoi la casuta lui.
Seara se lasase deja peste imprejurimi. Nu vedeai nici macar un metru in fata ochilor, atat era de intuneric. Ea nici nu indrazni sa se apropie de el, dar nici de fugit nu ii mai ardea. Il simtea ca un urias magnet, si nu se putea desparti de el.
Isi aduse vag aminte de nu stiu ce rapire peste care daduse intr-un ziar la un moment dat. Tipa respectiva cazuse in mainile unui ciudat exact ca si acesta. Dar, ea isi cunostea rapitorul. Stia cine il trimisese. Si totusi, nu se putea abtine sa nu se gandeasca cand va ajunge inapoi acasa.
Poate va sfarsi ca si acea fata.. Nu stia precis.
-Vino aici Suzie ! o chema cu o voce poruncitoare Matt.
Imbracata ca o servitoare era si mai atragatoare, insa nu avea voie sa ii spuna asta. Simtii cum ii pulseaza micutul prieten, insa alunga orice idee legat de regularea ei acum. Nu facuse nimic rau ca sa o pedepseasca.
-Asculta-ma bine! Trebuie sa imi faci de mancare si sa cureti locul asta ca in palma, da? Daca vin acasa si vad ca locul asta e murdar, stii ce te asteapta! ranji pervers brunetul, prinzandu-i barbia intre degete, tinandu-i capul la nivelul privirii lui, in asa fel incat ea sa se uite direct in ochii lui.
Zbatandu-se la pragul unei depresii, batandu-se cu lacrimile care voiau sa urce in ochii ei frumosi, Suzie aproba numai din cap. Stia ca daca va vorbi, Matt isi va da seama si ea o va incurca.
Si totusi voia sa o incurce, voia sa il simta din nou, chiar daca era numai ceva ce tinea de cheful lui.
Ii impinse chipul departe, impingand-o cu totul inapoi. Se intoarse pe calcaie si pleca catre camera lui, imaginea ei, rosie toata in obraji, cu gura intredeschisa, gemete parasindu-i gatlejul in timp ce el se impingea in ea disperat sa simta mai mult din ce putea ea oferi, ii ramase intiparita in cap. Nu mai patise niciodata asa cu nici o fata.
‘Poate e si din cauza ca am vorbit cu ea mai demult ...’ se gandi disperat, incercand sa isi aranjeze membrul in pantaloni, caci deja incepuse sa stea drept, cerand atentie.
Si era adevarat. Purtase mai multe conversatii cu ea. Ii adorase zambetul si descoperise ca era foarte desteapta, desi fizicul si manifestarile ei puteau sa afirme contrariul. Poate ca ii placuse din prima clipa, nu avea de unde sa stie. Totusi, senzatiile pe care i le dadea nu erau ca toate celelalte.
Ajungand in camera, incuie usa, se dezbraca pana la boxeri, trupul lui bine facut, de model sau actor, straluci pentru cateva momente in lumina lunii – care in sfarsit reusise sa treaca de nori-, si se tranti pe pat, ingropandu-si fata intr-o perna. Nu era drept! De ce trebuia el sa fie cel care sa le educe fata? Nu puteau sa ii gaseasca un sot, sau ceva de genu?
Un ciocanit la usa il destepta, si intorcandu-se pe o parte, se uita mirat la usa mare din mahon.
-Sir.. Va cauta niste domni ! vocea ei parea speriata.
Incruntandu-se, se dadu jos de pe pat, se imbraca repede cu niste pantaloni, si deschise furtunos usa, in timp ce blondina se repezi inauntru prinzandu-l intr-o imbratisare, ascunzandu-si chipul in pieptul lui.
-Ce s-a intamplat? vocea lui o calma pentru cateva secunde.
-Au daramat usa... Si au incercat sa ma prinda... Urlau ca te vor viu, si ca ...
Insa lacrimile nu ii mai permisera altceva.
Furios, simtind-o cum tremura, Matt o lasa in camera si fugi spre living. Uitandu-se dupa colt, realiza cine erau acei intrusi : fosta lui formatie. Fostii lui camarazi ii speriasera noua servitoare, si aproape ca intrase sa ii bata. Mirosul aspru de alcool ii gadila narile. Erau beti. Deci, situatia era si mai clara.
Oftand, Matt iesi din ascunzatoare. Zambind catre cei trei tineri prezenti in camera, fu primit cu strigate de bucurie. Auzi, vag, in spatele lui, niste pasi usori, iar cand se intoarse, vazu figura speriata a blondinei, care inca tremura.
-Matt, dragul meu, de cand nu te-am mai vazut! ii sari de gat un roscat, pupandu-l pe ambii obraji.
-Si eu pe voi! zambi amabil brunetul, impingandu-si vechiul prieten jos de pe el.
Discutia care urma il interesa mult prea putin, asa ca raspunse mecanic la diferitele intrebari, iar cand alcoolul ii dobora pe toti, ii ridica si ii aseza pe unde apuca in living, ca sa doarma.
Oftand, constient de faptul ca trebuia sa repare si usa de la intrare, Matt o cauta din vedere pe Suzie, insa aceasta nu era nicaieri. Crispandu-se, presimtind ceva, fugi afara, si o gasi tremurand pe leaganul improvizat de langa casa lui. Se uita la ea, fara sa reactioneze.
-N-ar trebui sa ma pedepsesti pentru ca am fugit de langa tine? vocea ei parea atat de indepartata chiar pentru propriile ei urechi.
Dezmeticindu-se, stranse din dinti, se apropie si o lua pe sus, in timp ce ei ii scapa un mic tipat de surprindere.
-O sa ma bagi in mormant!



Zilele trecura, unele dupa altele, dar el nu o mai pedepsi, desi ea ajunsese sa ii ceara asta pe fata, sa se frece de el ca o pisica, poate poate reuseste sa il determine sa faca ceva. Insa el tot timpul o indeparta cu blandete, si isi continua treaba.
O dorea, e drept, insa realizase ca nu era drept fata de ea sa faca procedeze asa. Inghitise de fiecare data in sec si incerca sa o determine sa stea departe de el.
Saptamana de ‘reeducare’ impusa de parintii ei trecu extraordinar de repede. Timpul, si asa foarte volatil, isi batu joc de ei, despartindu-i chiar cand se simteau mai confortabil unul in prezenta celuilalt.
Oftand, Matt ii dadu hainele cu care trebuia sa se imbrace, o astepta sa se fardeze si o duse inapoi la vila luxurianta in care traiau cei care il angajasera. Il durea inima sa o vada plecand, insa nu o putea tine langa el.
Se despartira fara prea multe cuvinte. De abia daca se uita la ea.
-Deci asa vrei sa se termine relatia noastra? vocea ei il trezi usor la realitate.
-Nu prea, dar as vrea sa nu suferi prea mult...Daca totusi vrei sa mai fugi departe de viata asta de care ti-e atat de sila, vino pe la mine! ii spuse, nu foarte convins el insusi, insa stia ca parintii ei o urmaresc.
Nu o saruta de ramas bun, ii ignora lacrimile si accelera imediat, fugind de ea.



Trecura zile, saptamani, chiar si luni, dar ei nu se mai intalnira. El o urmarea numai de la distanta, dar ea nu mai daduse de el de atunci, decand se despartisera. Il voia inapoi in bratele ei!
Oftand, se uita din nou afara pe fereastra.
‘ Aceeasi priveliste dezolanta. Aveleasi lumini reci, aceeasi populatie scarboasa de care am fugit acum cateva luni bune... Oare el ce mai face?’ se gandi intr-o doara, agitand incet vinul rosu din pahar.
Daca ar fi putut sa il rapeasca si ea pe el.
Si atunci realiza! Putea! Daca voia neaparat sa il aiba langa ea, putea sa aranjeze totul.
Ranjind, arunca paharul cat colo, uitand de toate si se repezi la telefon. Forma un numar numai de ea stiut si ceru celor de la celalalt fir sa il rapeasca pe rapitorul ei, pe stapanul ei, pe cel caruia ii fusese pentru o saptamana servitoare, pe Matt Lawry.
Cererea ii fu acceptata, asa ca tot ce avea de facut era sa astepte.



Timpul i se parea acum cel mai mare dusman. Trecea atat de greu, facandu-i parca in ciuda. Nu mai auzise nimic de ea de aproape doua saptamani, si parca il rodea in interior sa nu stie nimic.
Regulase atat de multe femei pana acum, poate poate va uita de ea, insa niciuna nu ii daduse acea senzatie. Nu mai avusese un orgasm atat de puternic niciodata, decat atunci cand fusese cu ea. O singura data ii trebuise sa fie in ea ca sa realizeze cat de buna era, cat de perfecta era pentru el.
Oftand, se ridica de pe canapea, cu paharul de brandy gol intr-o mana si se indrepta inspre barul din bucatarie ca sa isi mai toarne un pahar. Insa nu apuca sa faca trei pasi ca usa sa exploda, ametindu-l de tot. Nu era suficient ca se simtea mizerabil, era beat, si voia sa se mai imbete un pic, poate poate decarta, insa acum trebuia sa mai si delireze in halul asta?
-Haideti, saltati-l ! urla cineva, iar urmatorul lucru pe care il vazu fu negru.
Probabil ca il lovise unul din cei care ii distrugeau acum casa, sau poate ca lesinase de la prea multa bautura, nu avea de unde sa stie. Nu mai conta unde il duceau. Macar daca s-ar fi intalnit cu Suzie, insa nici asta nu se va intampla decat in visele lui.
Drumul cu trupul lui lesinat inapoi la vila proprie a actritei nu era lung, iar cei angajati nu se putusera abtine sa nu rada. Cine ar fi crezut ca servitoarea fostului solist al formatiei din care facusera si ei parte le-ar fi cerut sa il prinda si sa il aduca acasa la ea ?!
Razand, il dusera chiar pana in camera, glumind cu acea frumusete exceptionala care il preferase insa pe Matt. Pacat!
Dupa ce il legara de pat, aruncand glumite deocheate, iesira veseli si cu usoare erectii in pantaloni.
Imbujorandu-se toata, Suzie se apropie de pat, privindu-l tandru si dorindu-si sa poata sari pe el si el sa ii raspunda. Insa trebuia sa astepte ca el sa se trezeasca. Il va starni atat de tare incat el va rupe legaturile acelea.
Nu dupa mult pana ce el se trezi. Privirea lui inca era in ceata, insa corpul sau reactiona imediat. Cunostea atat de bine parfumul ei, incat nu se putea abtine sa nu saliveze usor dupa ea. Chiar atat de mult o dorise? Se pare ca da.
Trase de legaturi, desteptand frumoasa care adormise pe el, si astfel incepu jocul.
Zambind machiavelic, Suzie isi schimba pozitia, stand chiar pe erectia lui. Cu cat isi misca mai mult bazinul cu atat se intarea mai tare. Aplecandu-se inspre urechea lui, o linse usor numai cu varful limbii, ca mai apoi sa coboare pe gat, sugand si muscand pielea noului si singurului ei iubit adevarat.
Lasa cateva semne foarte purpurii pe acolo unde trecu, insa el nici nu le baga in seama, prea preocupat sa ii mentina gura pe a lui, pentru a-i arata cat dor ii fusese de ea.
Nemaisuportand sa faca ea toata treaba si sa nu ii simta atingerea, Suzie rupse legaturile de la mainile lui. Fu imediat dominata de brunet care ii si prinse sanii in palme, miscandu-i circular, prinzandu-i sfarcurile intre degete si piscand-o usor cu aratatorul si degetul mare de ele.
Gemand incontrolabil, blondina aproape ca ii smulse pantalonii de pe el, cautand sa se lepede chiar ea de chiloti.
Coborandu-si gura asupra sanilor ei, Matt supse si linse fiecare centimetru de piele pe care il vazu inainte sa se arunce intre picioarele ei si sa ii probeze intrarea cand cu limba cand cu degetele. Sub ministrarile usor brutale si grabite ale partenerului, blondina ajunse repede la un orgasm, arcuindu-si spatele si cerand mai mult.
Respectand dorintele iubitei sale, Matt o saruta adanc, pregatindu-se sa intre in ea. Dintr-o singura miscare fu pe jumatate bagat, gemand de placere la contact, simtind-o cum se incordeaza si ea.
Se dadu inapoi si intra din nou in ea, la fel de rapid si de tare, mergand si mai adanc. De fiecare data cand o penetra intra si mai adanc, si de fiecare data atingea acel minunat loc din ea.
Schimba tempoul de la cel lent cu care incepuse la unul mai rapid, stand in genunchi si apucandu-i bazinul cu ambele maini. Urmarea fermecat cum membrul lui disparea si aparea din nou din adancurile ei umede.
Nu dura mult pana sa ejaculeze in ea, sa simta cum samanta lui se amesteca cu lichidele ei, adanc intre peretii ei fierbinti. Gafaind si gemand de placere, iesi din ea, si observa, fara sa fie surprins prea tare, ca inca era tare.
Chipul ei insa ii spuse cat de mult isi dorea ca el sa continue, asa ca nu o refuza absolut deloc. O apuca de talie si se intoarsera amandoi, astfel ca acum ea era deasupra si el dedesubt.
-Tu m-ai rapit nu? Tu preia conducerea .. zambi smechereste Matt, sarutand-o pe gura, muscandu-i usor limba.
Zambind, imbujorata toata, Suzie incepu miscarea acea de sus in jos, facand opturi perfecte. Nu mai facuse niciodata miscari ca acestea insa se parea ca putea cu el, mai ales ca mainile lui pe soldurile ei o ghidau.
Gemand, inghitindu-si tipetele de placere, Suzie ajunse din nou la orgasm, strigandu-si placerea in gura lui Matt in timp ce el ejacula din nou in ea.
Gafaind, ea descaleca, fiind imediat luata in brate de catre el.
-Dar totusi asta nu ne face iubiti! au soptit amandoi in acelasi timp, iar cand privirile lor se intalnira, nu s-au putut abtine sa nu rada.
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#3
mai pun un one-shot >:)
asta nu e asa hard, sau forced, e doar sexy :P
sper ca o sa va placa :P


Here and Now

“Lumea e o drama jucata la matineu “ – ‘Apocalipsa’ Stephen King



Scria, lovind tastele cu o furie oarba, cautand printre miile de cuvinte care ii venea acelea care i-ar fi folosit cel mai mult, alungand zumzaitoarele fraze care continuau sa o sacaie. Tacanitul acela dura de cateva ore bune, insa nu se gasise nimeni in dispozitia necesara sa o opreasca, sa o indemne sa paraseasca lucrul si sa plece lacasa. Era suficient sa o intrebe daca voia ceva, sa desluseasca bodoganeala si apoi sa plece, stiind ca daca era ceva ea se va descurca singura.
Nu trebuie niciodata sa te certi cu un redactor, mai ales cand acesta are inspiratie prea multa, prea putin timp la dispozitie si e iritat peste masura. Invatasera cu toti asta pe propria piele, si nu voiau sa isi ameninte posturile obtinute cu greu. Era un miracol ca le aveau in primul rand.
Oftand, cu ochii pironiti in monitor, concentrata peste masura asupra imaginii din capul sau, Lori tasta din ce in ce mai neglijent, speriata ca va pierde ideile care i se napusteau in minte, cuvintele impotmolindu-i-se intre celulele uzate cautand sa razbata dupa ambuteiajele tot mai mari in mintea ei. Nu clipea, tinandu-si respiratia, convinsa, paranoica chiar, ca in orice clipa cineva o va intrerupe, inchizandu-i astfel poarta catre lumea pe care de abia o descoperise.
Si, dupa toate aparentele nenorocite, si sortile care o urau atat de intesc, un ciocanit discret la usa, urmat de o bufnitura surda, ii seca definitiv izvorul care se transformase intr-un fluviu involburat.
-Hey... ai terminat? ranji respectivul, chiar inainte ca o cana pe jumatate goala de cafea zbura catre capul lui, si se sparse de perete foarte aproape de capul lui.
-Iesi! suiera disperata, enervata la culme, fata, ochii ei sclipind rosii in lumina difuza, usor cadaverica, data de monitorul laptop-ului de pe birou.
-Dar.. Calmeaza-te femeie, ca doar nu am venit sa te atac si sa iti fur munca! vocea respectivului se sparse cand bruneta suiera din nou, cautand pe birou ceva cu care sa arunce dupa increzutul care venise in camera aceasta, alungandu-i cu nerusinate inspiratia si munca la gunoi.
-Iesi! Iesi sau iti sparg capul ala patrat si bun de nimic! Iesi! aproape ca zbiera tanara, tinand amenintator in palma un pix ce straluci vag in lumina proiectata de ledul calculatorului.
Inghitind in sec, dar nemiscand in front, gata sa pareze orice ar fi venit inspre el. Matt o privi cu luare aminte, incercand sa articuleze cuvinte coerente, nevrand sa para speriat. Insa unda de soc din sufletul sau continua sa se propage, mai ales ca Lori se ridicase gata de atac. Ce nu stia acesta era faptul ca fata voia sa il alunge din camera acum cat inspiratia ii revenise, iar actiunea se desfasura din nou dincolo de bariera organica ce o reprezenta fiinta ei.
‘Damn.. Are degand sa incerce sa ma raneasca cu un pix? ...’ se gandi el amuzant, insa privirea usor goala pe care i-o arunca tanara il facu sa se dea inapoi un pas in timp ce ea parea sa se tarasca in aer, cu pixul stand sus, arma alba care l-ar fi ranit serios daca nu era atent.
‘Dar ce ma mira? Ea ar fi in stare de orice atata timp cat e vorba de munca ei. Munca aceasta e totul pentru ea! ‘ pufai el dezaprobator, nu suficient de tare incat sa il auda ea. Nu il mai mira nimic. Ea il prevenise de la bun inceput. Ii spusese cu ce avea sa aiba de-aface. Il avertizase ca daca voia sa aiba o relatie cu ea, cea mai populara si mai bine primita redactore si chiar si scriitoare, trebuia sa tina cont de niste limite. Daca aveau sa se desparta, se indoia ca ea s-ar fi schimbat cerandu-l inapoi. Nu, nu Lori Carmichael, nu cu el Matt Sullivan.
-Iesi! veni suieratul acela amenintator, inuman al fetei, mult prea aproape de el pentru propriai siguranta.
Sarind intr-o parte, brunetul o apuca de mana in care tinea pixul, insa nu fu atent la cealalta. Un obiect greu il lovi la tampla, si totul i se involbura in fata ochilor, in timp ce ea marai sacaita si ataca din nou. Ii aplica niste suturi sanatoase la picioare, acesta incovoindu-se. Facu greseala sa se intoarca cu spatele la ea, si atunci ea ii mai trase un sut in fund, trimitandu-l cu capul inainte in holul redactiei, incapere foarte goala la acea ora inaintata din noapte – era vreo 3 noaptea – si tranti usa in urma lui, aruncand ca o ultima amenintare cartea cu care il lovise in cap inspre el. Cotorul i se infipse in frunte in timp ce el se intorcea sa ii zica cate ceva, air capul ii zbura pe spate. Ateriza dureros in fund, gemand, infrant de vointa de fier a prietenei lui.
‘Cateodata ma intreb de ce mai sunt cu ea ..’ se smiorcai el, masandu-si fruntea cu podul palmei, privind cu ura inspre geamul mare acoperit de jaluzelele trase a biroului sefei lui. De necrezut ca propria lui iubita se putea comporta asa cu el. Orice alta fata ar fi murit dupa el, ar fi fost gata sa ii cada la picioare si sa faca ce i se cerea. Insa nu si Lori.
Dar nu mai conta de ce era cu ea, pentru ca acum tinea la ea, atat cat putea si el, neuitand de faptul ca prefera statutul de barbat liber. Si totusi depindea de ea, de afectiunea ei.
Scutura din cap, isi aduna genunchi sub el si isi sprijini spatele de usa biroului langa care plonjase.
‘Noroc ca nu m-am lovit de el ..’ gandi el aleatoriu, privind inspre usa care i se trantise in urma, analizand tot ceea ce vazuse.
Ea scria, absorbita de lumea magica in care cazuse. Putea scrie articole brutale sau amuzante, satirice sau binevoitoare, si in acelasi timp sa ii vina si idei pentru romane ce aveau sa se vanda cu milioanele. Nu degeaba revista Sky era cea mai populara nu numai in America – in special in New York – dar si peste ocean. In plus, romanele ei, patru la numar pana in acest moment, se vindeau ca painea calda. Ajungand cu gandul in acest loc, se inbujora brusc, uitandu-se in alta parte. Nu crezuse niciodata ca va depinde de o femeie. Daca cineva i-ar fi spus acum jumatate de an ca avea sa aiba datorii banesti la o femeie si ca nu va putea sa o paraseasca, prea cuprins de vina si rusine, i-ar fi ras in nas si l-ar fi badjocorit. Dar acum nu mai putea sa faca asta. Nu il lasa inima sau mandria.
‘Mi-au trebuit mie petreceri, femei, distractie, droguri si alte chestii. Asa imi trebuie. ‘ se afurisi el in gand, apoi ii aparu in minte fata ei zambitoare, ochii ei lucind jucaus. Nu fusese rea cu el, nu il dascalise, nu il alungase, ci il ajutase, asa cum refuzasera acei asa zisi prieteni ai lui. Ea ii daduse banii de care avusese nevoie disperata, apoi il tinuse aproape si nu ii ceruse nimic in schimb.
‘Poate ca ma iubeste ?’ se gandi el, orgoliul sau de mascul feroce ridicandu-se batos la suprafata egoului sau, insa se scufunda imediat.
O femeie ca ea ar fi putut avea orice barbat. Nu numai ca arata bestial, formele ei plinute, atat de incantatoare cand era goala, ar fi atras pe orice, dar mai era si foarte inteligenta, pretentioasa, insa miloasa si gingasa.
‘Nu s-ar vedea asta cand arunca cu o cana de cafea dupa tine si apoi te bate cu o carte si un pix de zici ca e Xena printesa razboinica a secolului XXI ... Nu ai fi crezut ca e tine la tine cand te injura si iti aplica niste suturi si palme de zici ca cine stie ce te-a plesnit.’ Isi zice el din nou, masandu-se spatele usor, circular, privirea lui osciland de la usa care ramanea inchisa, indaratul careia se auzea pacanitul acela slab al tastelor lovite cu furie de cineva cu prea multe idei, pana la ceasul de pe perete, a carui ace se miscau tot mai incet.
Ar fi vrut sa o ia de acolo si sa o duca acasa, sa faca amor si apoi sa se culce, prea obosit ca sa ii mai pese de altceva. Ar fi vrut sa o auda gemand dupa mai mult, sa ii simta unghiile intrandu-i dureros de dulce in piele, suficient sa il faca sa sasaie de durere usoara, dar nu intratat incat sa dea sangele. Ar fi vrut sa o vada asudand deasupra lui, muscandu-si senzual buzele, in timp ce el al fi pistonat in ea. Dorea sa ii vada ochii sclipind de placere, sa o auda pronuntandu-i numele atunci cand valurile orgasmului ar fi trecut peste ea si el. Ar fi vrut sa ii simta corpul ei cald, aproape fierbinte lipindu-se de el lui, in timp ce l-ar fi dezmierdat. Ce conta ca el era mai mare ca ea cu vreo doi ani, ea tot timpul ar fi fost sefa lui, iar el ar fi fost muza ei.
Oftand, se ridica de pe jos, pasi precaut inspre usa, si se opri cu mana ridicata, fara sa bata. Asculta sunetul acela ca un rapait de mitraliera din camera goala si intunecata unde statea iubita lui, apoi si-o cobora, oftand intristat. Nu ii facea bine sa se consume atat de mult, dar ea nu l-ar fi ascultat daca i-ar fi zis asta. I-ar fi zambit vesela, l-ar fi sarutat pe frunte apoi s-ar fi intors la munca ei, fara sa ii mai adreseze vreun cuvant.
-Lori... Incearca sa vii acasa cat mai curand. Nu ai m-ai dormit calumea de trei zile. Vino si te odihneste, te rog! sopti tanarul la usa, oftand in cele din urma, apoi se intoarse pe calcaie si pleca spre casa, obosit si abatut.


Ciocanind cu degetele in masa de scris, cu privirea obosita atintita asupra ceasului din incapere, bruneta ofta, un zambet dulce, usor fortat, aparandu-i pe chip. Ar fi vrut sa termine capitolul inceput, insa durerea de spate si de cap o indemnau sa plece cat mai curand. Ar fi avut timp sa il termine peste doua zile.
‘Cateodata ma bucur ca am memoria lunga ‘ isi zise ea, uitandu-se la cele peste o suta de pagini scrise la calculator, sclipind morbid in intunericul de nepatruns din birou.
Se ridica, nesigura pe picioare, simtind cum o cuprinde ameteala si greata, si se sprijini de birou. Inchise ochii si isi freca fata absenta. Ofta pentru a nu stiu cata oara, si porni catre canapeauna micuta din coltul indepartat al camerei, isi apuca ghiozdanul care il avea mereu cu ea, apoi se intoarse la birou, isi salva munca, inchise calculatorul si il baga inauntrul ghiozdanului, apoi isi lua haina si pleca.
Drumul catre apartamentul ei de lux din cel mai apreciat hotel din N-Y nu era lung, iar daca mergea la viteza cu care mergea de obicei ar fi ajuns acasa inainte de cinci. Nu ar fi vrut sa il nelinisteasca prea mult pe Matt, mai ales ca ii facuse figura cu pixul si cana.
Aproape ca alerga pana la hotel, gafaind, obosita peste masura, simtindu-si creierii ca o masa gelatinoasa nefolositoare. Sudoarea rece ii curgea pe sira spinarii insa nu se opri pana ce nu ajunse in hotel. Gafaind, simtind cum ii iau plamanii foc, se indrepta rapid catre lift si urca pana la etajul zece, fara sa isi mai simta extremitatile corpului. O durere surda ii pulsa in dreptul fruntii, insa stia precis de la ce venea, dar nu isi permitea sa se gandeasca la asta. Nu acum cand nu putea face nimic.
‘Sa ii ia naiba de hormoni.. Nici la douazeci si cinci de ani nu pot scapa de mancarimea asta... Afurisit sa fii Matt .. las ca iti potolesc eu poftele.. cu facaletul, nemernicule !’ gandi Lori, ochii ei negri pironindu-se asupra cifrelor luminoase de deasupra capului ei. Buzele ei groase se strambara intr-un ranjet ciudat de sadic, in timp ce amintirea ultimelor lor intalniri amoroase ii veni in minte. Cum naiba poti sa faci o fata sa devina nebuna dupa tine, dependenta de corpul tau, dupa numai trei ‘sedinte’, nu avea sa inteleaga niciodata! Nu ca ar fi contat, insa parca nu voia ca el sa aiba o influenta asa de mare asupra ei. In orice caz, nu avea sa ii ofere in seara asta ceea ce observase, nu fara o oarecare mirare, ca dorea el, asta dupa umflatura vizibila din blugi.
‘De ce esti asa previzibil, Matt ?’ se intreba ea, fara nici o legatura cu lucrurile care o preocupau in special.
Liftul zangani la etajul zece, iar usile fasaira cand se deschisera. Frecandu-se la ochii, mai obosita ca niciodata, Lori pasi din lift si se indrepta catre usa din dreapta acelui palier ce nu avea decat trei apartamente. Isi simtea picioarele de plumb, iar capul o durea ingrozitor.
Cautandu-si cheile prin buzunar, dadu intr-un final de ele, descuie usa si intra. Isi tarai picioarele pana spre masuta din living unde isi lasa geanta cu grija apoi o porni in lunga si primejdioasa calatorie catre dormitor. Aproape ca atipi mergand, daca nu s-ar fi impiedicat de pantalonii mototoliti al lui Matt, lasati pe podea.
Ii ridica cu farsurile degetelor, se uita la ei, inexpresiva, apoi ii arunca intr-o parte, dand suturi hainelor care mai erau pe jos. Ajunse pana la urma langa pat.
Ridicand dintr-o spranceana, ochii ei sclipira machiavelic cand vazu corpul aproape gol al iubitului ei. Statea cumva cu fundul in sus, sforaind, cu bratele si picioarele raschirate pe tot patul. Tremurand usor, incercand sa nu izbucneasca, se intoarse pe calcaie si marsalui, in ciuda oboselii, catre bucatarie, tintind frigiderul. Se posta in fata lui si facu niste socoteli simple, apoi apuca un bol micut si apasa pe un buton care ii dadu aproape imediat gheata de care avea nevoie.
Marsalui inapoi, carand grijulie bolul cu gheata cu ea. Se apropie de forma adormita a barbatului, ii apuca bata boxerilor cu un deget si o ridica usor in sus. Matt nici nu se clinti, sforaind in continuare.
‘Ar fi fost mai amuzant daca era cu fata in sus, dar cred ca e bine si asa ... ‘ isi zise, o dezamagire falsa in vocea ei interioara, oftand usurel.
Apuca bolul de o margine, trase mai mult de bata elastica apoi turna dintr-o data tot continutul extrem de rece, in chilotii baiatului. In secunda urmatoare acesta isi deschise ochii speriat, sarind de pe pat, topaind haios pe langa pat, in timp ce cuburile de gheata cadeau pe jos, in jurul lui. Se imbujorase, uitandu-se inciudat la ea, insa nu apuca sa zica nimic, caci bolul de plastic si zbura spre capul lui.
Norocul lui era ca Lori era mult prea obosita sa mai tinteasca, iar el avea reflexe bune.
-Ce e cu tine femeie? Faci din astea ... insa nu mai apuca sa zica nimic ca un tenis ii zbura pe langa partea dreapta a fetei, nelipsind mult sa il si atinga.
-Uitate la mizeria asta! Asta e o cocina nu un apartament ! marai infundat, somnoros fata, descaltandu-se si de celalalt tenis, aruncandu-l inspre el, ratandu-l din nou.
Inghitind in sec, stiind ca daca nu o imobiliza avea sa pateasca lucruri si mai rele, Matt sari efectiv inspre ea, apucand-o de incheturile mainilor. Folosindu-se de greutatea lui, prinse intre corpul lui si patul moale.
Gafaind, inapta de a se bate cu el, Lori aproape ca renunta, asta pana cand ii simti membrul pulsand, umed din cauza ghetii, undeva pe piciorul ei. Inghitind in sec, se zbatu pentru cateva clipe sub el, asta pana ce buzele lui le prinsera pe ale ei intr-un sarut, limba lui ‘maturand’ usor buza ei de jos.
Asta era scanteia de care avea nevoie Matt pentru a aprinde focul ce o mistuise pe ea. Ii acapa gura sugandu-i buzele, muscandu-i-le, in timp ce mainile lui incercau , disperate, sa inlature materialul nefolositor care acoperea trupul atat de imbietor al fetei. O voia mai mult decat niciodata, si nu pentru prima data, isi dadu seama ca era dependent de ea.
Intr-un final, ea ramase goala sub el, sfarcurile ei cerand atentie, in timp ce gura lui se ocupa constiincios de gatul ei. Ii lasa cateva semne movulii acolo, apoi se indrepta in jos, sugand, pofticios la un san, masandu-l pe celalalt, in timp ce ea se arcuia delios sub el, cerand mai mult.
Termindu-si treaba la pieptul ei, isi strecura mana catre clitorisul ei, masand si ciupind, ascultand-o cum gafaie, cum ii pronunta numele, in timp ce el isi introducea degetele in interiorul ei molatec, fierbinte si primitor. Inghitind in sec, nu mai astepta ca ea sa ajunga la orgasm, ci isi dadu boxeri jos, atat cat ii trebui sa isi scoata membrul pulsand, dureros de acum, si intra in ea fara menajamente. Ii apuca un picior si isi incepu munca sinuoasa, gemand alaturi de ea, in timp ce Lori isi infingea unghiile in spatele lui, cautand sa ramana intr-un singur loc sub asalturile lui constante asupra corpului ei.
Cand erau uniti in acest mod, amandoi credeau ca atingeau raiul cu mana, desi stiau ca numai senzatiile extreme ii aduceau acolo.
Oftand, gemand, in timp ce limbile lor efectuau acelasi dans erotic demult invatat, orgasmul ii invalui pe amandoi. Ejaculand in interiorul ei, Matt se lasa pe o parte, tragand-o aproape pe cea care il salvase de atatea ori.
‘Dependent... Da.. Am devenit un drogat care nu poate sa traiasca dupa marca lui personala de heroina... ‘ isi zice, amintindu-si vag ultima lui iesire cu baietii.
Il dusesera intr-un bar de streapteas, spunandu-i ca iar trebui o noua partenera nu mai intepata, psihopata de Lori Carmichael. Insa el nu le reprosase nimic, si nici nu se opusese desi stia ca nu va simti nimic.
Il plimbasera pe la toate fetele, si pana la urma, una care semana izbitor de mult cu iubita sa, i se protapi in fata, zambindu-i gales, invitandu-l in separeul ei personal. El o urmase, incredul, fara sa se gandeasca de doua ori. O urmase, iar cand ea preluase controlul, descheindu-i pantalonii, distragandu-i atentia cu un sarut, simtise ca nu i se va scula. Stia ca oricat de frumoasa avea sa fie partenera lui din acea seara niciuna nu o va putea depasi sau inlocui pe matroana inimii sale.
Il linsese, il frecase insa el nu putuse sa ajunga la orgasm. Tot timpul se gandise la fata dezagita a brunetei, la ochii ei ciocolatii care se umpleau de lacrimi de indignare, si chiar inainte ca fata aceea sa mai faca ceva o impinsese politicos la o parte, se imbracase la loc, si aproape ca fugise din acel bar, abandonandu-si prietenii. Nu voia pe altcineva, nu.
‘Oare de ce tu?’ se intreba, fara sa primeasca un raspuns, insa fara sa caute prea mult unul. Nu ii pasa chiar asa de tare de ce inima lui o prefera pe ea si nu pe altcineva.
Ii mangaie parul, uitandu-se absent pe geam, si cand se uita din nou la ea, zambi fericit vazand-o adormita.
Oare doar la asta se va rezuma relatia lor?


Timpul trecu neindurator, un alt an se scurse, dar ei ramasera impreuna, desi Matt nu mai avea nici un fel de datorie fata de ea. Le platise, ba chiar reusise sa isi faca si el o mica avere din care putea sa traiasca singur; numai ca nu se indura sa o paraseasca. Nu putea sa o lase, desi nici el nu stia de ce.
‘Sa zis cu relatia mea de burlac’ ii veni intr-o dupa-amiaza in minte, oftand sictirit.
Ea il frecase dintr-o agentie in alta, cautand pe cineva care ii datora niste bani, nevrand sa ii scape. Stia din proprie experienta ca ea nu se va lasa pana ce nu il va gasi pe respectivul.
-Nimeni nu saruta si pleaca! ii spusese ea indignata, dar nu aveai ce sa ii faci.
Daca ii intra ceva in cap nu ii mai iesea.
‘Ca tot veni vorba, oare mai e posibil sa o iau in birou ?’ se gandi el, sofand nebuneste pe autostrada, in timp ce ea sasaia in telefon, uitandu-se mereu pe geam, sau in micul carnetel pe care il avea in poala. Cat de frumoasa poate deveni o fiinta? Nu stia raspunsul la intrebarea asta, dar nici ca voia sa afle. Erectia din pantalonii lui, constransa de jeansi si de boxeri, nu ar fi suportat inca o fantezie umeda din partea lui.
Era suficient faptul ca ori de cate ori cand se uita la ea o vedea rosie in obraji, cu sudoarea prelingandu-se lenesa pe corpul ei perfect, cu buzele intredeschise, gemand dupa el. Era suficent ca o vedea arcuindu-se, cu sanii tresarind dulce, cu sfarcurile inrosite usor de gura lui, stralucind in lumina difuza din dormitorul lor; ca ii vedea corpul cum salta sub asalturi lui, ca o vedea cerand mai mult, impingandu-se in el.
Isi aminti de secventa din biroul ei. O sarutase pe gat din spate, coborandu-si capul din ce in pe mai mult, lingand locurile disponibile, apoi se lasase in genunchi, tragandu-i scaunul spre el. Avusese cel mai minunat noroc, caci purta fusta. Ea incercase sa protesteze, spunand ca asteapta pe cineva, insa roseata din obraji si modul in care isi umezea buzele ii arata ca totusi il dorea.
Se ascunsese in spatiul destul de mare din biroul imens pe care il avea, tragandu-i in jos chilotii, ascunzandu-si capul intre picioarele ei, lingand si sugand la centrul ei, in timp ce ea incerca sa isi stapaneasca gemetele, muscandu-se de mana, si totusi apasadu-i capul mai in interior.
Nu durase mult pana sa ii ceara, discret, sa se foloseasca si de degete, iar el ranjise, apucandu-se de treaba. Orgasmul fu destul de violent, Lori aproape cazand de pe scaun, insa el lipaise constiincios tot ceea ce corpul ei ii oferise. Nu ii mai facu nimic pentru urmatoarea jumatate de ora, cat durase intalnirea cu cei de la celelalte redactii. Statuse cuminte palmandu-si erectia, lingandu-se pe buze.
Cand acei domni disparusera, se napustise asupra ei ca un lup infometat, intorcand-o cu spatele la el, lipindu-se de ea, strivindu-i pelvisul de birou in timp ce ii departa picioarele si ii ridica fusta. Nu ii lua nici lui mult sa isi lase pantalonii si boxerii mai in vine si sa o penetreze, indoind-o de mijloc, ascultand-o, dominator, cum geme.
O penetrase iar si iar, din ce in ce mai repede, simtind-o cum se strange in jurul lui, sugrumandu-i membrul, pana ce explodase, tragandu-l si pe el in acea furtuna de senzatii, la scurt timp.
Isi scutura capul, nereusind in schimb sa inlature si roseata din obraji.
O auzi chicotind, dar nu avu curajul sa se intoarca sa se uite la ea.
-Stii... Ar fi fost bine daca am fi putut sa o facem acum si aici, dar nu prea poti sa faci asta! o vocea senzuala ii vibra langa ureche in timp ce mana ei ii palma erectia, apasand si ciupind prin pantaloni, in timp ce el incepu sa tremure, gemand, aproape implorand.
Zambind fericita, stiind ca nu o va parasi niciodata, Lori isi cobora capul si il ajuta sa se relaxeze, sugand masand si lingand pana ce el nu mai putu sa se abtina.
‘Daca as putea sa o tin in brate tot timpul, asa as face.. Pacat ca musca cand nu ii convine ceva ..’ ofta brunetul, inchizandu-si ochii pentru o fractiune de secunda, oprind masina intr-o parcare, urmarind apoi, cu interes si dorinta, fundul iubitei sale, in timp ce sperma i se usca pe blugi.
Dar stia un singur lucru: el o va avea pe cea pe care o doreau toti, de acum pana cand, poate, doar moartea ii va desparti.



app: milostiviti-va si voi de un comment :( eu va las voua, dar voi nimic :((
lailor :(

#4
Am adorat modul in care ai inceput si asta m-a indemnat sa citesc mai departe . Lori parea genul de persoana obsedata de munca ei , dar care iubeste ceea ce face . Scrisul si munca ocupa un loc central in viata , iar restul timpului il imparte cu iubitul ei , daca il pot numi asa pe Matt . Oricum a fost amuzanta intamplarea din birou si ea nu se juca atunci . Nu ma asteptam sa reactioneze asa si nici sa ii toarne gheata in boxeri cand l-a vazut dormind .

Cred ca cei doi nu se iubeau , mai mult aveau nevoie unul de altul , dependenti asa cum spunea Matt.
Relatia lor este destul de ciudata , bazandu-se mai mult pe sex si pe niste sentimente ascunse pe care niciunul nu poate si nici nu vrea sa le inteleaga .
Un alt lucru pe care l-am apreciat a fost ca la fiecare povestire ai pus un citat .
Cam atat am avut despre ultimul one-shot . Oricum mi-a placut modul in care ai descris aceste dependente . Voi incerca sa revin cu un edit referitor la celalalte povesti sau cu un alt post .

#5
Multumesc mult Neight o//o :love:
Esti singura care trece cat de cat pe la posturile mele ^^ iti multumesc mult ^^
U are officially my best friend ever :D >:D<
Dancheshon ^^
Mai pun o poveste , sper sa vina lumea pe la ea si sa mai lase un comment ceva, 3 randuri acolo amarate, ca doar nu cer mult :-<


Sweet Climax

”You let me violate you
You let me desecrate you
You let me penetrate you
You let me complicate you

Help me; I broke apart my insides
Help me; i've got no soul to sell
Help me; the only thing that works for me
Help me get away from myself

I wanna f**k you like an animal
I wanna feel you from the inside
I wanna f**k you like an animal
My whole existence is flawed

You get me closer to God
You can have my isolation; you can have the hate that it brings
You can have my absence of faith; you can have my everything

Help me tear down my reason
Help me; it's your sex I can smell
Help me; you make me perfect
Help me become somebody else”
- Nine Inch Nails- ‘Closer’



Privea afara, pe fereastra, bataindu-si picioarele. Nu putea sa nu se uite la el, sa nu il admire de la distanta oricat de mult ar fi vrut sa poata sa il uite. Ar fi fost mai bine daca l-ar fi uitat, pentru ca el oricum nu se uita la ea. O evita cat mai mult cu putinta, iar daca apuca sa se intalneasca cu ea, radea de ea, fara sa ii pese cate daune ii aducea sufletului ei. Ii era greata de persoana ei, dar nu putea nici sa se schimbe. Il voia, dorea ca el sa fie langa ea, al ei, si nimeni sa nu se mai uite la el.
Ofta, inchizandu-si ochii, ascunzand de lumea cruda lacrimile ei pure. Nu voia sa planga din cauza lui, sau a oricarui alt baiat de pe fata pamantului, dar nu putea sa nu isi doreasca altceva.
Isi increti buzele, degetele ei strangandu-i-se convulsiv in poala, in timp ce incerca sa isi alunge gandurile negre. La ce bun sa sufere aici?
’Oare mai tine minte ca eram prieteni din copilarie? .. ‘ se intreba insa raspunsul ii veni imediat. Nu, normal ca nu mai tinea minte.
Uitase, sau pur si simplu voia sa uite. Isi trase picioarele la piept, aplecandu-se in fata, simtind cum pianul pe care se asezase protesteaza afundat, gutural, dar ea nu il mai baga in seama.
Isi lasa ochii sa se odihneasca pe zona de terenul de fotbal, stiind ca doar cu atat va ramane. Dar pana la urma, ce voia defapt de la el? Sa ii spuna ca o iubeste? Sa nu o mai ignore? Sa nu mai faca misto de ea? Nu stia precis, dar voia mai mult decat primea acum.
Lacrimile grele ii innegurara privirea, iar ea isi ascunse chipul dupa genunchi, amintiri subre bantuind-o. De ce trebuie ca el sa fie asa de rau cu ea? Doar nu i-a facut nimic, nu l-a jignit.
Si totusi, prezentul si trecutul ramaneau de neschimbat, iar viitorul nu parea nici el mai vesel.
-Singura? o voce vibra din usa pana la ea, iar Lori sari in sus ca arsa.
Se intoarse pe calcaie, incercand sa isi stearga lacrimile de pe fata, si sa para nefazata pentru ca fusese descoperita aici.
-Nu stiam ca clasa a 11-a B are muzicieni printre toti tocilarii! rase respectivul ironic, pasii lui apropiindu-se de ea.
Fata nu apucase sa se uite la cel care aparuse, neinvitat, insa nici nu voia sa afle cine era acest personaj. Ceva ii spunea ca nimic bun nu va veni din asta!
Bucle rubinii ii acoperita fata, iar ea mai facu un pas in spate, ochii ei cautand o iesire, evitand cu incapatanare sa priveasca chipul respectivului.
’Cand a terminat antrenamentul? Ma uit pe geam de aproape o ora, si toate pareau in regula... Cand, si de unde mama naibi a stiut unde sa ma gaseasca? ‘ creierul ei functiona la putere maxima, atentia ei distribuindu-se in mai multe directii.
Stomacul ei facu cateva salturi nebunesti cand spatele ei se lipi de peretele rece al incaperii. Era clar: nu mai avea unde sa fuga. Tremurand usor, amintirile ultimelor lor intalniri revenindu-i in minte, clare, atroce, dureroase, incerca sa faca un pas inapoi.
-Nu conteaza... Parca ti-am spus sa nu te mai feresti de mine? Nu eu te-am ‘cumparat’ ? zambi machiavelic tanarul, mainile lui bufind slab de fiecare parte a capului ei, atunci cand palmele lui atinsera peretele cu forta si viteza.
Ranjind satisfacut cand cele doua orbite chiocolatii se ridicara sa se uite la el, speriate si continuand sa caute o cale de scapare. Ii era frica, iar asta il extazia si mai tare.
Coborandu-si chipul la acelasi nivel cu al roscatei, Matt ii prinse barbia cu o mana, obligandu-o sa se uite direct in ochii lui. Putea citi teama, dezamagire, asteptare incordata si durere in ei, iar asta il excita cel mai mult.
’ Are degand sa ma ia iar.. De ce numai eu, si de ce numai asa? Chiar atat de mult ma dispretuieste? ‘ se tot intreba tanara, inghitind in sec, in timp ce gura lui se apropie de ea ei, rasuflarea lui calda mangaindu-i buzele.
Si totusi nu putuse niciodata sa urle dupa ajutor, sau sa incerce macar sa fuga. In adancul ei voia asta, si era constienta de asta. Nu putea pentru ca fusese fermecata de el. Ii cumparase sufletul si trupul mai ieftin decat se asteptase. Chipul lui perfect cu pielea bronzata, nuanta caramelului, fara nici o pata pe ea, ochii aceea vii, negri, atat de neinduratori, si totusi continand o mare cantitate de pasiune si dorinta in ei, ori de cate ori se uita la ea, trupul lui musculos, inalt, totul exprima pricepere, duritate, putere, iar ea fusese atrasa de asta instantaneu. Ea alaturi de toate celelalte fete.
Isi inchise ochii, si isi retrase capul brusc, simtind vag durerea din ceafa. Nu stia ce relatie avea cu celelalte fete, dar pana acum nu il vazuse sa se sarute cu o fata, desi umbla cu mai multe. De fiecare data, insa, se intorcea la ea, se folosea de trupul ei plin, apoi o parasea, lasand-o sa planga, ca mai apoi nici sa nu o recunoasca, fiind rece si distant, ironic, badjocoritor fata de ea.
-Ti-am dus lipsa... Nimeni nu stie mai bine ca tine sa ma primeasca. Nimeni nu se muleaza ca tine pe mine... vocea lui picura suav pe pielea ei, si umezeala atat de familiara ii patrunse prin chiloti.
Dar nu mai voia o relatie ca asta. Nu voia sa fie siluita, folosita ca o curva si apoi aruncata. Nu, pentru ca lui i se daruise pentru prima data, chiar daca el fusese beat si o posedase usor si totusi stangaci. Nu se mai daruise nimanui, desi multi incercasera sa o ia in paturile lor. Ea ramanea alaturi de el oricat de urat s-ar fi comportat fata de ea. Nici ea nu stia de ce.
-Nu... Nu vreau.. Lasa-ma... Nu mai vreau asta.. Nu asta voiam de la tine.. Nenoricitule ! sopti dezlanat fata, ascunzandu-si ochii de el, speriata ca o va pocni, terifiata de gandul ca o va parasi pur si simplu.
-Ia nu mai spune! sopti incantat tanarul, prinzandu-si ambele incheieturi de la maini dintr-o data, fortand-o sa isi ridice mainile deasupra capului. Chiar crezi ca vei putea sa fugi de mine.. ranji diavolesc, rece si sec brunetul, apropiindu-si fata de a ei atat de mult incat buzele lor aproape se atingeau.
-NU.. te rog.. nu mai fa asta... Te rog! hohoti ea, lacrimi mari scurgandu-i-se pe obraji.
Insa ranjetul acela ingrozitor i se lati pe fata, dezvelindu-i dintii, ochii sclipind ascutit, rautaciosi. In secunda urmatoare, ochii lui Lori se deschisera imposibil de mult, in timp ce trupul ei fu ridicat si apoi trantit, fara menajamente, deasupra pianului, coardele din el vibrand surprinse ca si trupul celei care nu simtea acum decat durere.
Tipatul ei surprins cu unde de durere in el, fu inghitit de gura lui lacoma. Mana sa stanga ii tinea incheieturile care se agitau necontenit, iar mana dreapta desfacea rapid cravata legata neglijent la gat. Cand reusi sa si-o scoata, ii lega mainile roscatei, privirea lui impenetrabila, atintita asupra usii care ramasese deschisa.
’Norocul meu ca acum e scoala inchisa.. ‘ se gandi el, asa, intr-o doara. Oricat de mult i-ar fi placut sa se joace cu fetele, nu voia sa isi riste reputatia de elev model.
Terminand de legat nodul la incheieturile fetei, se ridica de pe ea, si in clipa urmatoare, roscata auzi clinchetul metalic al lacatului.
Ochii ei se deschisera speriati, dar nu apuca nici sa rasufle, pentru ca gura lui o astupa din nou pe a ei, limba lui mangaindu-i-o pe a ei frenetic, inghitindu-i gemetele. Mainile lui ii framantau sanii prin camasa alba pe care o purta, degetele zgariind apasat pielea pe care o intalnea inaintea sutienului. Oricat de mult s-ar fi miscat, nu isi putea urni deloc corpul de sub el.
-Stii, ai fi mai fermecatoare daca nu ai incerca sa tipi atat ... isi linse el buzele, tacticos, pironindu-si privirea in a ei.
Nu apuca sa ii raspunda, lacrimile continuand sa ii apara in ochi, scurgandu-i-se pe obraji. Mainile lui ii desfacura panglica de la gat. legandu-i gura in schimb, iar ea incerca sa se desprinda din stransoarea lui mai disperata ca inainte. Niciodata pana acum nu se comportase asa posesiv, atat de dominator, atat de diferit de cel pe care il stia din copilarie.
-Zbatete cat vrei, dar stii bine ca vei face tot cum iti voi spune eu! zambi Matt.
Lori inmarmuri sub el, simtind cum i se raceste pielea. Oare asta sa fi ajuns? Sa fi depins de atingerile lui sinuoase, sa spera ca acestea sa se transforme in ceva mai mult?
Isi inchise ochii, gemand scurt, gutural, stiind ca inima ei bate din ce in ce mai tare si ca el probabil o sa interpreteze asta altfel decat cum era in realitate. Insa, pentru mai multe minute nu se intampla nimic, iar ea deschise ochii, sperand ca el se razgandise, curioasa in acelasi timp sa vada ce se intamplase.
El era tot deasupra ei, caci nu se miscase de acolo nici macar un milimetru, desi ea alungase ceea ce percepuse. Se uita la ea intens, analizand-o, asteptand ca ea sa ii spuna ceva, stiind mai bine ca oricine ca ea nu putea sa scoata nici un sunet.
De ce oare simtea ca el cedase lacrimilor ei? Nu intelegea, si totusi ar fi vrut ca el sa continue. O starnise, si totusi refuza sa se ocupe de asta, chiar daca de fiecare data fusese brutal cu ea.
-Stii... Nu pot intelege ce ma atrage la tine... Nu pot pricepe de ce vin tot la tine... vocea lui o facu sa isi intoarca fata catre el, si sa il priveasca imobila, uimita.
Insa imediat, un zambet pojnas ii lumina fata. O alta masca pe care si-o perfectionase de-a lungul timpului.
Urmatorul lucru pe care il simti roscata era gura lui fierbinte pe pielea ei, limba lui trasand cercuri micute si umede, capul lui miscandu-se din ce in ce mai jos. Auzi sunetul dur al materialului sfasiat, iar o boare rece ii linse pielea expusa. Saltandu-se de pe pian, in asa fel incat el sa ajunga la bretele, realiza cat de mult depindea de el, cat de mult voia atingerile acestea fortate, numai ca sa il simta aproape, sa stie ca el putea veni la ea, macar pentru asta.
Nu auzi cand cedara bretelele, insa cand mainile lui calde ii rpinsera sanii, ciupind sfarcurile intarite, doritoare de atentie, nu mai incerca sa isi inabuse gemetele. Se arcui sub el, impingandu-si pieptul inainte. Dar, nu vazu zambetul bland de pe figura lui, si nici nu realiza ca el ar fi dorit altceva. In secunda urmatoare gura lui calda se napusti lacoma asupra sanilor ei, muscand, sugand si lingand fiecare centrimetru intalnit, in timp ce una din mainile lui se juca cu micutul buchet de nervi de la centrul ei infierbantat. Icnetele ei il faceau sa innebuneasca, desi nici el nu stia de ce.
Inghitind in sec, frustrat din cauza durerii pulsatorie din pelvis, Matt ii trase chilotii in jos si introduse rapid doua degete in ea, urmarind-o cum se stramba de durere. Stia unde sa o atinga ca sa o faca sa vina, stia cum sa se miste ca sa ii aduca numai placere dulce, si sa o vada astfel cum se roseste si cum cere mai mult, aproape implorandu-i sa o ia mai repede si sa o ajute sa scape de povara care i se marea.
Stranse din dinti, si facu ceea ce nu mai facuse niciodata pentru nici o fata: isi cobora capul, sarutandu-i stomacul. Ii ridica picioarele pe umerii lui, si isi scoase limba atingand ostentativ micutul ei buchet de nervi. Un geamat infundat si o ridicare neasteptata de pe pian a corpului el il anunta ca tocmai descoperise o alta zona sensibila.
Zambind, nevenindu-i sa creada ceea ce tocmai facuse, aproape ii ataca centrul, impingandu-si limba in ea, sugand, largindu-i in acelasi timp intrarea, cu trei degete. Nu dura mult pana ce o auzi tipand infundat, iar o aroma noua ii invada papilele gustative.
Nu era tocmai gretos, tinand cont ca ea ii oferise aceleasi placeri chiar de mai multe ori.
Se linse pe buze, si se ridica in maini, urmarindu-i treptat trupul : mai intai stomacul ridicandu-se spasmodic, apoi sanii cu sfarcurile rozatii intarite urcand si coborand in ritmul respiratiilor. La urma se uita la chipul ei, cu picaturile sclipitoare de transpiratie luminandu-l. Roseata din obraji, ochii pe jumatate deschisi, inegurati de valul inca prezent al orgasmului, suvitele lipite de obraji, ii facura erectia si mai dureroasa.
’Cum de poate fi mai frumoasa cand e supusa ? ... se intreba el, mangaindu-i cu varfurile degetelor fata arzanda a tinerei.
Covorandu-si ochii, isi desfacu la repezeala cureaua, tragandu-si pantalonii de scoala pana in vine, apoi boxerii patati in fata. Gafaia usor, excitat peste masura. Ii apuca picioarele, si nu se mai uita la chipul ei, stiind ca o va vedea din nou in lacrimi, protestand mut la asalturile lui. Dintr-o singura miscare, cu oarecare impotriviri din partea corpului ei, fu inauntrul ei, toti cei 23 de cm. Strangand din dintii, nu ceda caldurii primitoare din ea.
Insa, cand mainile ei legate ii incercuira gatul, tragandu-l inspre ea, Matt ramase nemiscat, surprins. Se uita la Lori, tinandu-si respiratia, si vazu permisiunea din ochii ei. Degetele ii tresarira nervoase pe soldurile ei, infundandu-se in carnea ei alba, tragand-o si mai mult spre el. Voia sa ii simta caldura corpului, sa aiba in nari parfumul ei. Numai asa se simtea impacat.
Miscandu-si bazinul fata spate, incepu cu un pas incet, asteptand semnalul ei, desi el ar fi vrut doar sa i-o puna si sa plece. Cand buzele ei legate le atinsera pe ale lui, maina lui se strecura intre ei ca sa ii piste clitorisul. Isi mari viteza, miscandu-si pelvisul inainte si inapoi din ce in ce mai repede, muscandu-i pielea de pe gat, impingandu-se cu picioarele in pian, ascultand clincetul slab al clapelor de fiecare data cand trupurile lor se uneau cu putere. Clipocitul care se auzea de fiecare data cand erectia lui se cufunda in ea, il facea sa fie mai dur, sa o auda cum cere, cum il implora prin gesturi sa o aduca mai repede la finish.
Gafaind, cu sudoarea curgand siroaie de pe el, reusi cu greu sa ii scoata legatura de la gura si sa o sarute inainte sa ejaculeze si sa o ia si pe el cu el. Sperma lui fierbinte o facu sa se salte din nou si sa il sarute cu si mai multa forta, sugandu-i limba si masandu-i-o recunoscatoare, gafaind in gura lui.
Ramase in ea, cu ochii inchisi, odihnindu-si capul pe umarul ei, ascultandu-i bataile frenetice al inimii ei. Simtea ca sunt numai pentru el, si totusi nu realiza asta decat in adancul lui.
Marai scurt, si practic sari de pe ea, tracandu-si suparat pantalonii. Pasi grabiti se auzeau pe coridoare, susoteli curioase apropiindu-se de usa camerei unde se aflau ei.
-Imbracate mai repede! sasai el amenintator, apucand-o de un picior si practic trantind-o pe podea.
Lori, tremurand toata, ii flutura prin fata ochilor legaturile de la maini. Intr-un tarziu, se sinchisi sa o dezlege, dar deja era prea tarziu: mai multi elevi se adunasera la usa si incercau sa o deschida.
Ofta sacait, agasat de toata agitatia. Se uita urat la ea, iar Lori se tarai inspre perete incercand sa isi incheie sutienul si sa isi aseze imbracamintea ruinata.
-Ce ma fac eu cu tine? sopti el, si o lua in brate dintr-o data, chiar inainte ca usa sa se dea de perete.
-Ce faci aici cu ea, Matt? o voce pitigaiata ii scartai timpanul, iar fata din bratele lui se stranse speriata, vrand sa se ascunda.
-Ma joc cu my pet .. Vreo problema? vocea lui joasa, care nu admitea vreun alt raspuns decat ‘nu’ rasuna in camera si pe coridor, puternica si neinduratoare.
-Dar.... Am crezut ca suntem impreuna.. aceeasi fata sopti, indignata.
Pufnind dispretuitor, Matt trecu pe langa respectiva majoreta, carand-o in brate pe Lori care aproape ca lesinase de surpriza.
Cand ajunsera mai departe de grupul ciudat care stransese ca sa ii spioneze, Matt se opri si se uita in ochii ei.
-Ai face bine sa faci cum iti spun eu de azi inainte! vocea lui ursuza si rece o facu sa inghete.
Nu avea sa se schimbe niciodata asa-i? Nu avea sa vada altceva in ea decat o jucarie, proprietatea lui de care putea dispune la orice ora.
-.....Bine.. raspunse cu jumatate de glas Lori, uitandu-se intr-o parte, simtind cum sufletul ei se scufunda si mai mult.
Un sarut neasteptat pe buze o facu sa uite pentru moment de ceea ce ii spusese. Era un sarut usor, senzual, un sarut la care nu crezuse ca avusese acces.
-Cred ca am sa te pastrez numai pe tine! Tu cel putin esti mai dulce decat celelalte.. zambi el, razand de reactia ei.
’Deci pana la urma, tot o iubire nedorita am.. numai eu il iubesc... ‘ se gandi ea, aranjandu-si in continuare hainele.
Zambi slab, uitandu-se in pamant, insa el ii prinse barba intre degete, si o saruta din nou, una din mainile lui, strecurandu-se pe sub fusta ei, palmandu-i centrul in timp ce ea ii gemu din nou in gura.
’Sau poate ca nu e asa rau ... ‘ se gandi in timp ce el o imbratisa, posesiv si dominator, in timp ce ea rosi si isi ascunse fata in camasa lui descheiata.
-Vei fi numai a mea.. A mea si a nimanui altcuiva ! ii sopti in ureche, Matt.
-Da.. zambi satisfacuta Lori.
-Asa te vreau... ranji el, sarutandu-i gatul, lingand protectiv toate semnele pe care le lasase in urma.
’Asa si in multe alte pozitii...’ nu se putu abtine Lori.
Chicotira amandoi, desi nu realizara ca se gandeau exact la acelasi lucru, si ca relatia lor nu va ramane asa pentru multa vreme.

#6
Un nou one-shot !

Ai nişte minunate idei şi relatezi poveşti de viaţă , dar ai un mod inedit şi foarte plăcut de a scrie . Am citit rapid ultima lucrare postată , aşteptând cu nerăbdare ce urmează să se întâmple . Aş putea să mă întind multe rânduri cu laude aduse stilul tău de a scrie şi în special ţie . Ar trebui să o fac pentru că te admir enorm pentru ceea ce scrii , dar mă voi limită doar la ce ai postat acum .
Îmi place Lori , deşi poate că ar trebui să o judec pentru comportamentul ei . Poate fiindcă m-am regăsit oarecum în unele trăiri ale ei , poate din cauza asta nu o critic . Ea are o personalitate care poate fi uşor manipulată , dar în relaţia cu Matt cred că îşi doreşte asta . Îl iubeşte , în ciudă faptului că nu merită , că doar profită de ea şi nu ratează nicio şansă pentru a o jigni . El parea a fi genul de persoană arogantă şi posesivă , căreia nu îi pasă de nimeni în afară de el . Deşi la sfârşit cred că a demonstrat că ţine la ea , dar într-un mod ciudat . Aşa este şi relaţia lor , o altă dependenţă .

Nu cred că i-ai putea întelege pe cei doi , dar nici nu trebuie să o faci, doar să încerci să le retrăieşti sentimentele contractidorii .
Trebuie să citesc neapărat şi celelalte one-shot-uri , dar şcoala îmi mănâncă tot timpul liber , dar promit că revin cât mai curând cu un edit .

Edit : A servant : După primele rânduri am crezut că urma să fie o poveste despre o vedetă care încerca să scape de viaţa ei . M-am înşelat , a fost un one-shot minunat . Iar finalul incendiar , mai ales ultima replica spusă la unison de cei doi .

#7
BUNA!!! ai niste idei fascinante ;)) imi place tot ce ai scris...PLACE putin spus; ultra, mega, giga, extraordinar ,fabulos, pff chiar nu gasesc cuvantul pentru ceea ce ai scris tu:) tot ce pot sa-ti spun este k vreu sa pui netu' cat mai repede, sau daca nu pui continuarea macar o alta poveste, vreu sa vad ce o sa mai scri...sunt atat de curioasa (ce sa-mi faci asta-i firea mea) iti urez succes si pune nextu' repede, repede dar repede ca ma ti in suspans zbey :-h

#8
Puteam sa jur ca am lasat comment o_o

Ma rog, las acum. Tin sa precizez ca n-am citit ultimul capitol, dar pe celelalte ti-am mancat cuvant cu cuvant:))

Da, scrii destul de bine, desi ai niste lacune mai mult sau mai putin vizibile. Nu stau sa-ti critic ficul, dar ar trebui sa te gandesti si la urmatoarea chestie: mai devreme sau mai tarziu personajele tale tot se suie in pat. Si nu, nu e vorba de asta, e vorba ca inainte sa ajungi la punctul culminant cu lectura, expozitiunea e doar un fel de introducere in punctul culminant. Iti lipseste oniricul, fantezia, visarea! Incearca sa scoti mai mult sentiment din peisaj, din natura!

#9
Jasmine draga mea, sunt locuri pt dezvoltarea oniricului si a fanteziei. In asemenea ficuri, eu dezvolt fantezia in forma ei cruda. Nu astepta ca dintr-o data personajele sa se iubeasca nespus. Inca sunt in faza de creatie, si imi e destul de greu si asa, pentru ca nu prea ma ocup de satisfacerea unor astfel de dorinte. Inteleg ca nu exista poetica in ceea ce scriu, dar iao altfel : in cate ficuri pentru cei de peste 18 ani ai gasit tu fantezii, dragoste nemarginita etc, si mai ales in one-shoturi. Eu nu fac romane ca sa pot dezvolta relatia, caci altfel as faceo. Daca te intereseaza asa ceva dute la Akuma No Otome, facut tot de mine. Acolo si mai ales in Red Rose turns black, se dezvolta relatia, si personajele nu sar cu una cu doua in pat.

Dar hai sa continui cu un alt one-shot.


Future Satisfaction


’Cine e Dumnezeu? Chiar trebuie sa ne inchinam Lui, dupa ce ca ne-a parasit acum cand... Dar nu ar trebui sa ma plang. Timpurile astea nu sunt asa din cauza Lui, sau dintra mea.. asta e clar... ‘ intrebarile lui, revoltate la inceput, se potolira ca de fiecare data.
Ofta si continua sa isi miste degetele in aer, atingand un ecran facut numai din lumina si electroni, controlat de un computer de ultima generatie. Trebuia sa termine de aranjat niste imagini si sa le editeze corespunzator, apoi sa se aseze la celalalt computer al sau si sa continue treaba la cele trei sau patru articole care reprezentau munca lui adevarata.
Nu mai tinea minte cum de se procopsise cu munca in plus, dar totul il plictisea peste masura; cateva minute petrecute pe altceva decat niste cuvinte care il innebuneau cu monotonia lor, era chiar cat de cat placut.
-Hai Eco, grabeste-te! Trebuie sa predam datele alea urgent, sau nu o sa avem stiri la prima ora! o voce sacaitoare, pitigaiata – care surprinzator apartinea unui barbat-, se auzi din cealalta incapere in timp ce tanarul incerca sa se grabeasca cu multimea de date primite.
Ce era mai ciudat pentru el era faptul ca toate aceste lucruri, toate informatiile pe care le dadea, toate erau false. Tot, pornind de la primul cuvant de inceput a crainicei nanobotice, pana la imaginile din fundal. Il scarbea viata asta, dar nah... ce poti sa faci cand stii ca mai multi bani ca aici- bani de care avea nevoie ca sa supravietuiasca intr-o lume in care robotul ajunsese sa conduca omul, si nu invers- nu va primi nicaieri. Ce ti-e tie si cu lumea asta?
Inghitind in sec, simtindu-si gatul uscat ca iasca, iar limba scamoasa si grea, apasa o ultima data pe ecranul din fata lui, si datele se salvara si fura transmise imediat in alta parte.
-Bravo Eco! O alta capodopera! vocea inumana a ‘sefului’ sau – o ...chestie, facuta de mana umana acum ceva timp- ii zambi printr-un mic ecran plasat strategic deasupra capului sau. Micul televizor zbarnai o clipa, apoi disparu cine stie unde, purtand cu sine si mesajele transmise de falsul-om-sef.
Tanarul se freca la ochi, ascunzandu-si privirea obosita de restul lumii si se tranti in scaun, bataindu-si corpul. Era stors de orice urma de energie. Decand fusese promovat in departamentul de tehnica a celei mai apreciate si populare statii de televiziune din America – care se intampla sa fie numarul 1 mondial – nu reusise sa se adapteze la ritmul rapid al robotilor ultra-dotati. Oricat ar fi fost el de bun, oamenii artificiali din jurul lui il depaseau mereu. Ajunsese sa isi doreasca ca toata tehnologia sa dispara.
-Oare in cat suntem azi? mormai extenuat, inca ferindu-si ochii inrositi de atata munca si nesomn, de lumina puternica a propriului sau birou.
-Suntem in 26 august 2278, tinere stapan! susoti incet ceasul de pe birou, micuta fata in bikini din el surazand gales.
Un vaiet prelung ii scapa printre buze. Trecusera sapte ani decand se angajase aici, si cu mult mai mult decand ii murisera parintii si ramasese singur pe lume. Pana si Pamantul se schimbase radical in cei douasute si ceva de ani decand incepuse transformarea. Dar oare ce era mai bine? Ca tehnologia sa nu fi avansat deloc, Terra ramanand sanatoasa, sau sa fie ca acum: trei sau patru planete din sisteme diferite locuite numai de oameni, restul fiind populate de alte natii de martienoboti?
-Alte intrebari fara sens.. chirai Eco, ridicandu-se cu greu in capul oaselor, constient ca inca nu terminase ultimul proiect.
Se intinse pana ce auzi clar, si chiar placut, sunetul oaselor paraind in linistea apasatoare din jur, isi flexa degetele amortite si reci, si se apleca din nou asupra computerului, tastand nebuneste pe niste taste sensibile suspendate in aer printr-o pelicula fina de electrozi si micuti nanoboti inteligenti.
In mai putin de cateva ceasuri – asta insemnand extraordinar de mult chiar si pentru el – termina ceea ce isi propusese, si pleca acasa, cautand pachetul de tigari ascuns prin buzunarele pantalonilor. Oricat ar fi inaintat tehnologia, oamenii nu putusera renunta la vechile placeri: fumatul, bautul si chiar si drogurile – care surprinzator, sau chiar deloc, capatara noi compusi si devenira si mai puternice. Nimeni, insa, nu mai tinea minte vechile traditii.
Pasi, tarsaindu-si picioarele, catre liftul transparent de pe palierul unde lucra, mormai comanda, si simti, pentru urmatoarele treizeci de secunde cat durase coborarea de la etajul 95 pana la parter, cum stomacul ii pluteste intr-un vid. Cand reusi, pana la urma, sa atinga pamantul, era atat de ametit incat de abia reusi sa ajunga pana afara si sa inspire, dezgustat aerul parfumat industrial.
Toate bune si frumoase! Acum urmeaza cursa contra timp a gasirii masinii in minunata parcare organizata sistematic, a firmei, parcare care avea in jur de ... ei bine, nici el nu stia cate locuri in subteran, dar tot trebuia sa ajunga cu ceva acasa, iar daca nu se grabea, soarele avea sa rasara – era totusi trei dimineata – si traficul avea sa inceapa. Cotrobaindu-si prin buzunare, aruncand nimicurile care isi gasisera culcus prin colturile si scobiturile sale, Eco gasi intr-un sfarsit si cartea de identitate. Sprincta pana la cladirea simpla, cu un singur etaj si o usa clasica de garaj, si baga cartela in fanta de activare. Usa bazai metalic, cladirea paru ca se chirceste vreo doua secunde, si pana la urma, masina sa aparu, ca de fiecare data in ultimii douazeci si cinci de ani, la suprafata. Era prea obosit ca sa mai scoata vreo anecdota, sau sa isi mai puna vreo intrebare existentiala, asa numai de forma. Nu dormise ultimele patru zile decat vreo cinci ore, deci creierul sau deja incepea sa dea rateuri serioase.
Se urca la volan, porni motorul – apasand fireste pe un simplu buton – si porni catre casa, incercand sa ramana treaz. Oricum nu il astepta nimic, odata ajuns in apartamentul sau, dar trebuia sa ii spuna casa. Ori asta, ori admitea ca e mai patetic decat arata in realitate.
Nu ca nu ar fi fost atras femei, sau mai cine stie ce, caci parul negru cu suvite movalii si blonde, facut in tepi, dupa ultimul racnet, ochii de un albastru metalic fascinant, corpul bine facut, inalt, si foarte dotat, daca statea sa se gandeasca la potenta lui, toate aceasta ii castigau negresit atentia doamnelor si domnisoarelor, numai ca el nu avea timp si nici chef de asa ceva. Ultima sa intalnire se dovedise un esec, mai ales cand ajunsese, in culmea durerii din cauza erectiei stapanite cu chiu cu vai, in pat, si descoperise ca posesoarea vaginului care ar fi trebuit sa insemne Raiul sau, era defapt un model mai vechi a unui robot care nu semana cu o fata decat la suprafata. Deceptie totala, si scarba de sine la maxim.
Dar toate acelea trecusera, insa lui nu ii mai trebuise un alt motiv ca sa fie precaut.
Masina zbura catre suburbiile New York-ului in doar cateva minute, evitand traficul si accidentele, chiar si la cei treisute de metri altitudine.
O parca in locul lui obisnuit, si merse cateva blocuri mai incolo, fara sa vada sau sa auda ceva in jurul lui, asta pana ce un corp moale se izbi de el, aruncandu-l la pamant. Deschizandu-si larg ochii, nevenindu-i sa creada ce vede, se zbatu in neputinta de a alege intre ceea ce ii zicea creierul si ceea ce ii spunea sufletul. Fiinta de pe el era evident o fata, numai ca nu parea intru-totul normala, sau sanatoasa daca se uita mai bine la ea. Parul grena ascundea destul de putin urechile ciulite de pisica, care tresareau speriate; pielea ei alba si matasoasa era plina de julituri si sange inchegat, iar unchiile candva lungi si ascutite erau numai cioturi insangerate. O coada stufoasa si neagra flutura bezmetic in aer, in timp ce ea incerca zadarnic sa se scoale, agitata si lovita cum era.
Ochii ei lila il implorau sa o ajute, gura manjita cu o substanta verde neputandu-se misca, iar lacrimi de disperare ii curgeau pe obraji. Nu era robot, dar nu era nici om pe de-a-ntregul. Dar ce mai conta? Deja se decisese decum cazuse pe el : avea sa o ajute.
Se ridica, nesigur, in picioare, avand micuta creatura tremurand in brate. Se uita scrutator in fata, din directia de unde aparuse ea, si auzi vag tipete si urlete ce se intensificau. O urmareau!
Inghiti in sec, ultima bruma de saliva care ii umezise in cele din urma gatlejul, ducandu-se anevoios pana in stomac, si porni catre blocul unde locuia.
Intra inauntru chiar la timp, caci gasca de matahale care o cautau fugi pe langa el. Observase cu coada ochiului gatul inverzit al unuia dintre ei, dar nici ca ii pasase. Toate se desfasurau mult prea repede pentru gustul lui, iar creierul sau scurtcircuitat de prea multa munca nu putea sa analizeze totul.
Lua liftul pana sus, si intra in camera sa gafaind. Femeia-pisica din bratele sale era mai grea decat paruse la prima vedere.
-Va trebui sa te curat si sa iti dezinfectez ranile.... Dar pana una alta dute si te spala... ii sopti el, mai frant de oboseala si durere decat fusese vreodata.
Simtea presiunea surda din ranile de la coate si spate, dar nu ii pasa acum. Balabanindu-se pe picioare, brunetul de abia reusi sa incuie usa, si sa ajunga pana la canapea, unde cazu ca un sac de cartofi pe perna moale, adormind instantaneu.
Intre timp, tanara, inca speriata, nestiind de ce acel strain frumos o salvase, se spala tacticoasa pe corp, sasaind incet cand sapunul atingea ranile mai adanci. Se obisnuise sa fie tratata crud, inuman pentru defectul ei din nastere, dar nu crezuse ca va ajunge sa fie prinsa si apoi vanduta pe piata neagra, pentru placerile cine stie carui mos libidinos. Ofta, continuand sa isi treaca degetele ei lungi peste rani, frecandu-se amarnic la gura ca sa inlature substanta amara care ii facea greata.
’Am reusit sa scap...’ gandi victorioasa, insa privirea i se intoarse involuntar catre usa, unde se astepta sa isi vada salvatorul intrand, gol pusca, ca sa se foloseasca de trupul ei.
Insa el nu aparu, iar coada ei naclaita de apa i se infasura in jurul pelvisului, in timp ce ea continua sa se spele, oarecum dezamagita.
Cand termina, se usca pe indelete, isi ingriji unghiile, si se apropie timida de usa, nestiind ce sa faca. Poate ca era mai bine daca fugea de el, dar unde avea sa se ascunda? Nu stia pe nimeni, iar toti ar fi profitat de trupul ei perfect si voluptuos pentru tot felul de placeri. Asa, mai degraba se deda acestui barbat destul de bogat, decat sa fuga non-stop de restul.
Tremurand, se uita la halatul alb agatat langa usa, il lua pe ea, si pasi in camera, cu urechile ciulite. Multe ar fi putut sa se intample, cele mai rele scenarii perindandu-i-se prin fata ochilor, asteptand incordata.
Insa nimic nu misca.
-Asta e ciudat.. zise cu voce tare, iar sunetul usor rarait al vocii ei vibra prin camera, fara sa fie acompaniat de altele.
Cu cat cauta stapanul casei mai mult, cu atat se intalnea cu linistea si singuratatea din casa. Evita dibaci sistemele incorporate in camere, si se trezi in living, unde auzi vag sforaitul lui. Dormea? Ce naiba mai era si cu populatia din ziua de azi? Salvezi o fata buna de la ananghie si in loc sa o futi bine, tu te culci!
-O haide, asta nu se poate decat in filme si in manga... zambi ea, insa urechile ei nu o inselasera niciodata.
Apropiindu-se de canapea, vazu conturur alb a camasii de lucru a lui Eco si fata lui obosita strambandu-se in somn.
Chicotind, sari peste canapea, intr-o spirala perfecta, apoi atezira fara zgomot pe carpeta, langa el. Ar fi vrut sa il trezeasca si sa ii vada reactia, dar parca nu o lasa inima. Zambind matern, ochii ei luminandu-se incet, incalzindu-se de o emotie straina ei pana acum, se lasa in genunchi si il privi o lunga perioada de vreme. Ii placea sa se uite la el, si sa se stie, intr-o oarecare masura, mai puternica decat el.
Ingustandu-si ochii, isi apropie fata de a lui, insa nu il saruta. Prefera sa il priveasca, in liniste. Ceva ii spunea ca lui nu ii mergea bine deloc, si nu numai faptul ca nu se atinsese de ea. Tot corpul lui exprima incordare, poate chiar frustrare sexuala, dar si oboseala peste masura isi spunea cuvantul asupra corpului lui. Ridicand o mana, o apropie de fata brunetului, si se uita la ea o vreme, admirand cat de bine se potriveau nuantele de piele. Urechile i se lipira de cap cand baiatul tresari in somn, gemand neputincios. Ochii i se marira involuntar cand si-i cobora catre prohabul pantalonilor, unde ceva se trezea la viata pulsand.
’Stiu ca asta nu intra in atributiile mele... Dar oare nu ar si asta un semn de multumire din partea mea? Daca i-as face o felatie, oare nu l-as rasplati ca m-a salvat? Poate ca e putin...totusi... ‘ se gandi ea, trasand cercuri sinuoase pe pieptul lui, in timp ce se holba cand la erectia lui care se marea vizibil, cand la fata in pura agonie. Se vedea ca nu era un barbat care si-o freca singur la nevoie, dar nici unul care sa nu aiba pe cineva de sex opus langa el.
’Dar nu pare sa aiba nici un fel de articole feminine in jur... nimic! Nici macar un lucru... Nici nu miroase a femei in casa asta.. Oare e gay? Ar fi pacat de el...’ se gandi ea, intr-o doara, insa scutura imediat din cap. Nu, baiatul asta nu era gay! Pur si simplu nu voia o relatie cu cineva? Asta era si mai ciudat, mai ales daca se gandea la lumea in care traiau.
Suspina usurel, zambind calduros, si se urca incetisor pe sofa, deasupra lui. Inghitind in sec, miji ochii, si incepu sa il intoarca pe spate. Ca sa il ajute sa se relaxeze trebuia sa poata lucra in liniste. Nu dura mult pana sa il intoarca, desi era extraordinar de greu, mai ales ca si ea era franta.
Coborandu-se la nivelul pelvisului noi sale victime, isi incolaci degetele amortite in cureaua lui, o desfacu cat de usor putut si apoi incepu munca chinuitoare de a-i desface slitul. Se pricepea la asta, dar pentru ca el era ca un mort, si greu pe deasupra, nu stia cum va reusi sa ii dea si pantalonii jos. Pana la urma, cu chiu cu vai, atenta sa nu il trezeasca, desi nu ar fi reusit nici intr-o mie de ani, la cat de profund dormea Eco, Shea – caci asa o chema, si de multe ori vorbea despre ea la persoana a treia, prea pierduta in ganduri de evadare ca sa isi dea seama – se vazu fata in fata cu monstrul cu un singur ochi, pulsatil si mirosind, cel putin pentru ea, al naibii de bine. Imbujorandu-se, din cauza vinei si presiunii ciudate si apasatoare din piept, plus ca o umezeala necaracteristica incepea sa o sacaie in partea de jos, fata se uita mult la fata lui, calmandu-se.
Se intreba cum ar fi fost daca el era treaz. Cum ar fi privit-o? Cum i-ar fi apasat capul in jos pe erectia lui? Cum s-ar fi simtit palmele lui mari si calde pe pielea ei? Cum ar fi fost un sarut din partea lui? Oare saruta posesiv? Era agresiv? Era dulce si suav? Oare ar fi tras-o spre el dintr-o singura miscare pentru a o poseda? Cat de priceput era? Oare cum ar fi fost sa il stie deasupra, jucandu-se cu sanii ei, in timp ce limba lui i-ar fi gadilat clitorisul? Oare ar fi incaput tot? sa fi fost la fel de bland si gentil cu ea cand avea sa o duca pe o culme pe care nu mai fusese pana atunci – caci nu se indoia de asta!? Sau era mai mult brutal, dar totusi plin de pasiune mistuitoare care ar fi inflacarat-o catre o lume plina de placeri?
Inghitind in sec, mai uda decat fusese vreodata de la o simpla fantezie, Shea isi cobora capul si linse usor varful penisului erect. Un geamat inabusit se facu auzit dinspre el. Aplecandu-se si mai mult, cu coada fluturand in spate, apasand din cand in cand pe buchetul sensibil de nervi dintre propriile picioare, pisica linse tot, de la baza pana in varf, sugand pe alocuri, masand cu limba zonele mai sensibile. Intre timp, Eco continua sa se intareasca, ridicandu-si bazinul ori de cate ori se intampla ca Shea sa arunga in varf si sa se opreasca.
Convinsa ca el nu se va trezi, fata lua cu o mana baza destul de mare a erectiei, si incepu sa o suga, asa cum facuse de atatea ori pana atunci. Asta era partea usoara a operatiunii! Acum urma aia mai grea, tinand cont ca el avea cam 25 de cm, si mai era si destul de gros, sigur nu va incapea in gura ei, decat poate pe jumatate.
Gemand, mai mult de placere, simtindu-l cum ii tresare sub mangaierile constante, Shea continua sa isi miste capul sus jos, si de la stanga la dreapta, incercand sa nu se sufoce, ori de cate ori ridica el din bazin. Cu timpul, incepu sa suga, gafaind alaturi de el. Chiar ii placea atat de mult ceea ce ii facea ea?
-Mai mult... sasai el, arcuindu-se de spate, cu sudoarea prelingandu-i-se la tample.
Ascultandu-l, Shea se folosi si de mana dreapta, strangandu-l, masandu-i bijuteriile, in timp ce se folosea de propriai coada ca sa ajunga si ea la orgasm. Oftand, suspinand, si incercand sa nu tipe, inchise ochii si il mai masa de vreo doua ori pe noul ei stapan, inante ca acesta sa geama pentru ultima data, iar sperma lui sa ii invadeze papilele gustative. In acelasi timp, umezeala din partea de jos a trupului ei uda halatul si se prelinse pe picioare. Gafaind, extatica, Shea se dadu jos de pe el, si, balabanindu-se, se duse din nou sa faca un dus.
Era prima data cand ajungea la orgasm doar satisfacand un barbat. De obicei, acestia se chinuiau extraordinar de mult pana sa o faca sa vina. Se mai spala odata, frecandu-se grijulie, apoi clati halatul, un pic rusinata ca il patase. Nu dura mult pana sa iasa din nou din baie. Nu stia unde sa se duca mai precis, asa ca se intoarse pe calcaie si porni catre dormitorul principal. Voia sa doarma un pic, inainte de a se trezi cel caruia ii datora viata. Ceva ii spunea ca el o va lasa sa stea cu el, si ca nu ii va cere cine stie ce.


-Nu! veni raspunsul raspicat a lui Eco. De unde ii intrase in cap fetei asteia ciudate ca el o va lasa sa stea cu el? Cine stie de unde venea, ce boli mai purta, sau macar daca era umana. E drept ca il incanta nespus idea de a avea un animalut de companie pe doua picioare, dar ar fi insemnat sa uite de bunele maniere si sa o futa cand avea chef.
-Haide! Te rog! Voi face tot ce imi ceri! implora femeia-pisica, punandu-se in genunchi, si apropiindu-se incomod de mult de el, lingandu-se pe buze.
Un soc mic ii trezi erectia la viata, si un val cald urca de jos in sus, in timp ce ochii lui se scascara increduli. Oare atat de disperata sa fi fost?
-Tu stii ca vei sta cu un barbat in casa... si ca s-ar putea sa te trezesti ..violata in toiul noptii! incerca sa o sperie, desi imaginatia lui porni in galop si deja o vedea in toate pozitiile posibile peste tot prin casa.
Stranse din dinti, si alunga imaginile din cap, dar ea deja il mirosise. Se incinsese iar ea stia asta mai bine ca oricine. Apropiindu-se si mai mult, intentionand sa se lase in patru labe si sa se unduiasca ostentativ, Shea il mai ruga inca o data.
-Bine! Bine! Poti sa stai! Dar nu cred ca voi face ceva... Nu imi sta in fire sa ma culc cu nanoboti! ofta el, pescuindu-si din buzunar telefonul.
Avea, in sfarsit, concediu, dar cum sa si-l petreaca?
-Nu sunt un nanobot! se infurie felina, tasnind in sus si sagetandu-l cu priviri ucigatoare.
-Bine... OK! se sperie tanarul, dandu-se inapoi.
’Ce pet obraznic...’ gandi intr-o doara.
-Ma duc sa ma intind.. tu poti sa faci ce vrei! casca Eco, ciufulindu-si parul si tarsaindu-si picioarele catre dormitor. Chiar trebuia sa doarma.
Mieunand contrariata, Shea sari in fata lui blocandu-i drumul.
-Shea nu vrea ca Eco sa se culce! Shea vrea ca noul ei stapan sa stea cu ea ! marai ea, impingandu-l pe tanar inapoi catre canapea.
In secunda urmatoare, Eco se trezi pe jos, cu Shea pe el, zbatandu-se sa scape de greutatea nedorita.
’Clar! E umana!’ isi zice, nestiind cum sa o apuce. Era grea, si mult prea usor de cotropit in momentul de fata, dar el cu siguranta nu voia sa se forteze asupra ei.
-Nu imi faci nimic? intrebarea din vocea ei il uimi. Sunt deasupra ta, sunt usor de intors pe spate, esti barbat, ai o erectie si totusi nu faci nimic? continua, iar Eco inmarmuri, uitandu-se in ochii ei aurii.
Deci realizase ‘marea’ lui problema – si nici macar nu era pe deplin erect -, si il acuza ca nu face nimic?! Asta era buna!
-Daca nu stiai eu nu fac ca toti ceilalti! In primul rand nu o sa ma lansez asupra ta decat daca e absolut necesar si o ceri cu incapatanare, si nici atunci... incerca el sa para dur, insa apropierea ei ii crea mari probleme de concentrare. Ii simtea coada mangaindu-i pulpa piciorului, pe interior, si micute socuri de placere ii ridicau ‘prietenul’, il chemau inapoi la viata.
Tusind scurt, felina sari imediat de pe el, scoase limba si se indrepta spre bucatarie. Ii placea sa il tachineze, desi stia ca mai devreme sau mai tarziu el tot va sari pe ea. Dar ideea asta nu o mai dezgusta, ba chiar o incanta.
-Shea o sa pregateasca cina acum ! Sper ca tanarul stapan va lua masa cu Shea! zambi ea, uitandu-se la brunetul care se ridica de pe jos, scuturandu-se si strambandu-se de durere.
Nu ii raspunse! Ar fi vrut sa o bata, insa urmele de pe ea, vechile cicatrici si ranile proaspete, ii adusera aminte ca numai asta nu putea sa faca. Inghiti in sec! Bataia lui le-ar fi placut amandurora, dar nu se incumeta, nu voia sa o forteze, sau sa o raneasca. Stia cum era cand aveai sechele si cineva agrava situatia.
Se duse spre camera lui si se culca, cu gandul in milioane de directii.


Saptamanile trecura, unele dupa altele, iar cei doi se obisnuira atat de mult unul cu celalalt incat isi duceau lipsa. Nu ca asta ar fi fost ceva extraordinar in relatia lor : pareau niste mosnegi fara nici un fel de apetit sexual – desi Shea tot incerca sa il determine pe Eco sa vina la ea, si era mereu frustrata ca nu reusea – dar erau atat de draguti impreuna incat nimanui nu ii pasa.
Astazi se implineau trei luni decand se cunoscusera, iar Eco era atat de frustrat sexual incat repezea pe toata lumea.
Tot visa ca micuta lui companioana ii sugea oarece-lucru in fiecare seara, de mai bine de o luna, si ca de fiecare data ii cerea sa o ia, dar el se scufunda in alt vis. Era asa de scaitor sa o tot vada in acea agonie sexuala de care suferea si el, si sa nu poata face nimic, incat de fiecare data cand ochii lor se intalneau penisul sau revenea la viata, aproape dominandu-i constiinta cu cerintele pur instinctuale.
Gafaind, brunetul apasa la repezeala tastele, cautand o anumita imagine in tot fisierul de care dispunea. Trebuia sa realizeze un colaj in care niste vedete de ultim minut se sarutau cu pasiune, dar oriunde se uita, numai imaginea micutei feline care devenise pet-ul sau ii aparea dinaintea ochilor.
-Eco!!! Ce se intampla cu tine? De ce te misti asa greu? Esti bolnav? intreba seful sau, tonul usor sarcastic gadiland coarda si asa intinsa la maxim a brunetului.
Ridicand privirea mocnind a furie, gata sa il repeada si pe acesta, Eco de abia reusi sa se stapaneasca.
-Am probleme acasa... ofta el, continuandu-si munca, miscandu-se mai repede, terminand in timp record colajul si trimitandu-l catre cei care se ocupau de stiri.
-Atunci i-ati liber, dute de o fute si vino inapoi cu bateriile incarcate! ii propuse vechiul robot din conducere, zambind pe cat de calduros putea o cutie de conserve.
Tanarul ramase masca, uitandu-se la micul televizor care se rotea prin camera. De unde isi daduse seful sau seama ca el avea ‘astfel’ de probleme?
-Dupa erectie! rase conserva, rupand uimirea care staruia pe chipul lui Eco.
Ridicandu-se, imbujorat, din scaun, Eco ii multumi din priviri sefului sau, si o zbugi catre casa, fara sa mai astepte ceva. Nu il interesa decat sa o simta aproape pe Shea. Si nu numai corpul ii cerea aceasta apropiere.
In doar cateva minute, ajunse la masina, o lua, si sofa nebuneste pana acasa, uitand de toate, simtind doar durerea pulsatila din pelvis, si nevoia disperata de a o saruta pe fata. Parca neglijent masina, aproape lovind cativa oameni, si fugi pe scari.
Pana la urma ajunse sus, numai ca ceva nu parea in ordine. Usa era intredeschisa, si parea fortata. Speriat, desi nu stia de ce, - angoasa ii rodea usor usor stomacul -, pasi precaut catre apartamentul lui. Nu parea nimic in dezordine. Dar atunci ce se intamplase?
-Shea? vocea lui vibra prin camerele aparent goale, si se intoarse la el, mai sec si rece ca niciodata.
Panica ii cuprinse trupul. Alerga catre bucutarie, unde cratitele si farfuriile stateau azvarlite peste tot. Nu gasi, in urma celor ce fusesera acolo, decat desertaciune, haos si un bilet.
”Ne pare rau ca a trebuit sa o luam asa, si mai ales cu forta! Insa aceasta pisica nabadaioasa nu va apartine! Daca vreti sa o luati inapoi, gasiti-ne! “ iar in josul lui era trecut un numar de telefon.
Insa socul initial nu trecuse. Ii urmarisera! Ii urmarisera atatea luni, ca mai apoi sa aiba nerusinarea de a intra in casa lui si de a lua ce ii apartinea!
Socul ii fu inlocuit de o ura si manie peste masura. Curand, doar dorinta de a o lua inapoi fu mai presus de celelalte. Trebuia sa o ia inapoi si sa inlature amenintarea acestei gasti care i-o furase.


Se afla in fata unui club de noapte, super dotat, care promitea distractii cu creaturi ciudate. Si cam asa si era! Fete cu pene, cu aripi, cu urechi si cozi de toate felurile.. toate ti se dedau pentru doar o suta de dolari. Dar el nu venise pentru toate astea! Durase o saptamana pana sa ii gaseasca pe cei care ii furasera animalutul, iar acum avea degand sa ii bata pe toti si sa o scoata de acolo.
Intra, fara sa ii pese de toate privirile doritoare care i se aruncau. Tropai pana la zona VIP-urilor si ii sopti ceva paznicului de acolo. Nu ii promise bani, ci mentiona exact chestia de care se temeau toti : seful acestui club.
In secunda urmatoare era introdus in camera celui cu care vorbise in prima instanta! Si era temut, temut chiar si de sef!
-Ai venit sa o vezi? il intreba barbatul pe jumatate robotizat care statea intors cu spatele la el, si ascuns intr-un nor de fum.
-Am venit sa o iau inapoi! marai agasat tanarul, apropiindu-se foarte mult de birou si intinzandu-se dupa scaun ca sa il intoarca.
-Mai bine ai privi-o in actiune! rase sarcastic, jumatatea-om, iar mana intinsa a lui Eco se crispa.
O usa se deschise in stanga lui, departe de geamul imens al incaperii care oferea o priveliste minunata asupra tuturor trupurilor unduitoare de afara.
Curios, desi isi simti inima scufundandu-i-se, intra in acea incapere, si merse pana ce totul se intuneca in jurul lui. Pasind precaut, Eco se lovi de ceva dur, iar fluierul piciorului sau exploda de durere, mici stelute verzi acoperindu-i campul vizual.
Un geamat prelung il facu sa inceteze orice miscare.
Inaintea lui un ecran se lumina, mare cat tot peretele, evident un soi de geam catre o camera. In acea camera, doi barbati posedau aceeasi femeie, desi se vedea clar ca ei nu ii placea deloc. Urechile si coada stufoasa il facura imediat sa realizeze cine era : Shea!
Fututa din fata, respectivul impingand in gura ei, in timp ce lacrimi mari i se prelingeau pe fata ei frumoasa pentru ca de abia reusea sa traga aer in piept, corpul ei trebuia sa mai faca fata asaltului din spate. Mainile ei incercau sa il indeparteze pe cel din fata, disperate, dar nereusind mare lucru. Zgariat de micuta felina, cel care ii poseda gura fara sa se gandeasca, o palmui fara mila. Corpul ei incepu sa tresara violent in timp ce barbatul din spatele ei se impingea cu toata forta in fata, practic rupandu-i micul ei vagin, fara sa o auda gemand de durere, si cerandu-le, cu jumatate de glas sa o ia mai usor. Figura ei disperata, sangele de pe coapse si sperma care i se scugea pe la colturile buzelor, plus obrazul proaspat inrosit si urmele sangerande de la incheieturi si de pe spate, il socara atat de tare incat, in prima faza nu reactiona. Ii privea cum o imobilizau, cum o aruncau pe pat si apoi o sileau sa isi desparta picioarele si sa il primeasca pe unul din ei, in timp ce celalalt ii intorcea capul intr- parte ca sa isi bage scula cat mai adanc in gura ei. Niciodata insa, atat cat ii privi, nu o mangaiasera sau sarutasera, ci doar se folosira de corpul ei, fara mila sau regret, din ce in ce mai tare, in timp ce durerea crestea pe fata ei. Parul in dezordine, ud si cleios de la sperma si transpiratie, ii ascundeau obrajii si ochii, desi lacrimile continuau sa ii curga pe obraji.
-Gata! Incetati! Scoate-o de acolo! murmura el, tremurand din cap pana in picioare, iar ecranul se stinse.
-Ce imi oferi? vocea rece si ingrozitor de cinica a Sefului ii vibra prin cap.
Intorcandu-se pe calcaie, tropai amenintator spre biroul pe care il parasise, imaginile cu Shea fututa fara mila, aparandu-i la fel de vii ca si acum cateva secunde. Intrand in camera, se duse direct catre scaun si il intoarse inspre el. Ceea ce mai ramasese uman in Sef se holba la el incredul.
-Las-o sa plce! Ai bani, deci nu mai are nici un rost sa iti dau! Ti-am facut instalatia si te-am scos din belele de atatea ori.. Ai face bine sa te tii de cuvant! Stii foarte bine ca daca vreau te pot trimite in cea mai ingrozitoare inchisoare de pe fata pamantului! Nu vreau asta, dar dai drumul... Promite ca n-o sa ne mai hartuiesti niciodata, si nu voi virusa programele care tin in viata tot clubul asta! marai amenintator, uitandu-se fix in ochii aceia goi.
Trebuia sa il ameninte. O voia inapoi, iar Seful ii datora cateva... mii de favoruri.
-Bine... Bine... se lasa pana la urma convins jumatatea de om.
Clipind o singura data, incaperea se schimba din nou, si o usa dosita, se deschise de nicaieri.
-Dute si salveaz-o! sopti batranul.
Nici nu mai astepta alt indemn. In secunda urmatoare Eco alerga catre camera unde isi vazuse ‘jucaria’ posedata de altcineva decat el. Ii apartinea! Nimeni nu avea voie sa ii faca asta!
Dand buzna in camera, ii prinse pe cei doi barbati libidinosi pe jumatate imbracati, gafaind satisfacuti. Imbrancindu-i, abtinandu-se cu chiu cu vai sa nu ii loveasca, Eco se repezi inspre pat, si lua in brate corpul imobil a tinerei. Lesinase de durere!
Nu dura mult pana sa iasa din club, cu fata goala initial, acum acoperita cu jacheta lui, lipita de piept. Tremura si plangea, soptindu-i constant numele.
Drumul catre casa nu fu lung, insa el era prea innebunit de griji ca sa se mai gandeasca la altceva. Ii daduse niste pastile, dar trebuia sa fie spalata, iar ranile trebuiau dezinfectate. Dar... de fiecare data cand li se intalneau ochii, inima lui se mai scufunda putin : nu reusise sa aiba grija de ea. Nu reusise sa o protejeze!


-Stii ca nu e vina ta?! vocea ei, gatuita, ii facu stomacul ghem. Atat de rau o ranisera incat nu mai putea vorbi normal?
-Nu.. E vina mea pentru ca nu am putut sa te protejez...
-Mnuh... gemu ea, in timp ce mainile lui ii treceau usor peste corp, pline cu clabuc si apa.
Voise sa o puna in cada si sa o lase sa se spele singura, insa realizaze, usor rusinat, ca Shea nu avea cum sa faca asta. Acum, coada ei statea incolacita in jurul bustului lui, iar el o spala usor, rosu tot in obraji.
-Iarta-ma... sopti brunetul, insa vocea lui se sparse cand gura ei o cauta pe a lui.
Il saruta, usor, timid, fara sa incerce altceva. Insa dorinta din el nu se potolise nici-cum. Isi apropie fata de a ei si o mai saruta inca o data pe buze, la fel de tandru. Sarut dupa sarut, se apropiara si mai mult unul de altul, astfel ca, atunci cand limba lui o gasi pe a ei, corpul tremurand al fetei se lipise complet de el lui, iesind din apa fierbinte, cu apa scurgandu-se pe jos, imbibandu-se in hainele lui.
O mangaie, tragand-o mai aproape, sarutand-o posesiv si dominator, de abia avand aer ca sa respire. Gura lui se cobora inspre gatul ei, muscand, lingand si sugand anumite portiuni de piele, astfel ca ea incepu sa geama dupa mai mult. Ridicandu-se de pe jos, ii incolaci picioarele in jurul soldurilor sale, si porni cu ea, in timp ce o saruta patimas, catre dormitor. Trantind-o pe pat, cu el deasupra, practic isi smulse hainele de pe el, in incercarea de a o simti mai aproape. Coborandu-si capul catre sanii ei, apuca un sfarc intre dinti si il supse usor, jucandu-se cu limba pana ce acesta se intari, iar ea se arcui de placere. Masandu-i un san, trecu la celalalt, administrandu-i acelasi tratament. In timp ce el se ocupa de bustul ei, coada nazdravana deja i se bagase in pantalonii descheiati, in boxeri si i se infasurase pe erectia evidenta, miscandu-se sus jos. Gafaind, Eco de abia reusi sa isi dea jos pantalonii si sa o salte mai sus pe Shea pe perne. Nu voia sa isi dea drumul tocmai acum, iar coada ei nu il ajuta deloc, mai ales ca el voia sa ii arate ceva ce cu siguranta nu mai simtise pana atunci.
Coborandu-si capul pana la nivelul centrului ei, ii ridica usor picioarele si i le puse pe umeri. In secunda urmatoare, limba lui se plimba ametitor de la clitorisul ei pana la vagin, strecurandu-se usor in interiorul ei moale. Aroma ei unica il naucea, desi nu intelegea de ce. Sugand, sarutand usor urmele lasate pe interiorul coapselor de toti acei nenorociti – planuia sa se razbune – Eco o auzi gemand, iar erectia lui, frecata fara zabava de coada felinei, se intari si mai mult, pulsand doritoare de o alta senzatie.
Ridicandu-se, se pozitiona la intrarea ei, insa nu facu mai mult. Exasperata de intarzierea si ezitarile lui, Shea se arcui de spate, incolacindu-si coada in jurul bustului lui, si se penetra singura, in timp ce el gemu, sarutandu-i gatul.
Prinzand aluzia, Eco incepu sa o penetreze, la inceput incet si adanc, nedorind sa o raneasca. Dar pentru ca presiunea asupra membrului sau crescu, iar caldura molesitoare a corpului ei se intensifica, Eco se vazu nevoit sa accelereze. Cand pistonarile lui devenira mai rapizi si insuportabil de placute, ghearele fetei se afundara in spatele lui, iar gura ei o cauta pe a lui.
Gemand si gafaind, soptindu-si numele unul altuia, ridicandu-si si coborandu-si bazinele alternativ, nu dura mult pana sa ajunga la orgasm, unul tragandu-l pe celalalt dupa el.
Prabusindu-se pe corpul infierbantat si asudat al Sheei, Eco isi simti erectia tresarind de cateva ori. Nu era gata. Dar cand va fi?
-Ai face bine sa treci din nou la treaba, master! suspina de placere fata, tragandu-l mai aproape pe brunet.
Zambind machiavelic, o intoarse pe burta si o penetra din nou, la fel de seducator si innebunitor ca la inceput.
-Orice pentru tine!

#10
Ştiu că nu am mai trecut de mult timp pe aici , dar am fost ocupată cu şcoala şi am reuşit să citesc ultimul one-shot ieri seară .
Ai cam schimbat decorul şi ne-ai dus în viitor . Eco este personajul care se dedică în totalitate muncii lui , dar nu cred că o face din plăcere , poate pentru a-şi ocupa timpul liber .Shea este un fel de marionetă care a fost obişnuită să fie controlată de ceilalţi , m-ar fi încântat să văd o evoluţia a personajului care într-un final reuşeşte să devină mai puternică ( Dar în acest caz , ar fi fost un clişeu ) La început povestirii , gândurile personajului s-au îndreptat spre Dumnezeu şi despre rolul acestuia . Credeam că vei continua în această direcţie şi că one-shotul va avea şi o tentă religioasă , dar m-am înşelat . Deci nu prea am înţeles rostul propoziţiilor de la început .
Ca de obicei un lucru pe care îl admir la povestile tale , este descrierea foarte bine realizată , cel puţin mie îmi place faptul că nu încarci cu detalii şi că este uşor de citit .
Într-un final , cei doi s-au îndrăgostit , am presupus că asta se va întâmpla .
Mi-a plăcut acest capitol şi regret că am ajuns aşa târziu cu un comentariu .
Baftă la scris !




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)