Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Folks, i'm here.

#1
Hello !

Name: Adelina Maria .
Nickname: Marie, Ada' sau...cum veţi mai vrea voi.
Age: 15 years old.
What I fuckin' like: Îmi plac comediile şi romance-ul. -Rar plâng la filme-
Fashion, fashion, fashion. I LOVE fashion. Anime, ofc. Basketball, chiar fac parte din echipa liceului - like a boss ! - . Mda, păi...mai îmi plac şi: fotografia - ploaia - lucrurile simple *fie vorba între noi, urăsc să mă complic când nu trebuie* - să stau-marea - dimineţile luuuungi cu cappucino-să scriu-să stau ( mhm, am mai zis asta? ) . cookies, cakes, sweet food. :3 Miu Miu shoes. <3 And converse. Oh, şi engleza - am un accent englezesc de invidiat - franceza & spaniola, dar nu mă omor cu ea.
Cool places : ahh, LONDON. NY, Miami, Paris, Berlin, LA, Hollywood, Elveţia, Japonia şi Asia şi Rusia şi Boston.
Music: Dubstep, Vama, Metal/Rock.
Movies: Lie to me,Grey's Anatomy, Spongebob, South Park, Heroes, Pretty Little Liars, Gossip Girl.
Something werid about me: îmi muşc buza, râd fără motiv, dansez de una singura, îmi rod unghiile, mă plimb prin casă şi cânt şi îmi e frică de păianjeni şi câini ăia mari, cu faţă ciudată. Îmi plac la NEBUNIE mââââţele, chiar am una. O cheamă Suki. ^^"

Bun, nu mai am nimic de spus. Voi ce aveţi? 15

#2
Bine ai venit pe Animezup, Marie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
(05-12-2011, 06:31 PM)Marie A scris: Something werid about me: îmi muşc buza

shits, me too *laugh*
Well, welcome here ; hope you'll have great days xD .
Aşa, Marie, zi-mi ce trupe de dubstep & rock / metal asculţi :"D - darn it, i'm obsessed with music, Rock, Metal and Dubstep.
Hmh, ce zodie eÅŸti ?

Over - now, will be more questions ofc .
Just tell meh if u need something. See ya' *hugs*

#4
something weird about you m-a făcut să îţi urez şi-un bun venit acum :]]
so, welcome here !

spun că rubrica aceea, pentru că, dacă aş fii beată şi mai obosită decât sunt, aş zice că eu am scris-o :]] exceptând numele pisicii, desigur, pe a mea o cheama Beni - nume pus de geniala mea surioară de opt ani.
Grey's Anatomy, Pretty Little Liars, Gossip Girls, chiar sunt geniale. Dacă tot era "vorba-ntre noi", eu plâng la fiecare episod din Grey's Anatomy. * laughs *
Aw, ai dat nişte detalii absolut adorabile, dar tot am eu ceva întrebări:
- ce zodie eşti ? - mi-a luat-o Addeh înainte cu asta =)
- lucrezi în photoshop ?
- cartea preferată ?
- ai citit ceva de DrumeÅŸ ?
- scrii ? proză/poezie ?

Cam atât. Păi, welcome again şi sper să te integrezi and stuff. hug

Edit by Addeh: Love, întrebarea cu zodia am pus-o şi eu 21

#5
Vă mulţuuuumesc la nebunie fetelor ! Nici n-aveţi idee de câte ori pot zice eu mulţumesc şi sunt în staree să fac asta de câteva ori. - am făcută de 100 de ori, pot s-o fac de 1000. 15 - .

Addeh ( oh, la la! your nickname reminds me of a good old cute friend. *laughs* )
Dubstep: Ăăăăăhmmm- Skrillex, Modestep, UKF DUBSTEP, Mt Eden Dubstep, Borgore.
Rock&Metal: Sonata Arctica, Metallica, We Are The Ocean , Disturbed, GNR, Bon Jovi, Bullet for my Valentine, Porcelain Black, Bring me the Horzion, Evanescence, Paramore, Black Sabbath, Ozzy Osbourne ÅŸi evident, mai sunt multe altele.
Sunt zodia leu, FTW !

Abbeh : gemene sau ce, gurls? = ))
Pe a ta o cheamă Beni ? : > Uhh, Suki e nume dat de fratele meu, mai mare chiar.
- de abea m-am apucat, hai să zicem că da.
- nu am, sunt prea multe titluri din care m-ai pune să aleg.
- Invitaţie la Vals, Scrisoare de dragoste, Elevul Dima dintr-a Şaptea ş.a.
- nu poezie, deşi reuşesc să fac ceva cu rimele şi proză, hmm. Da, din asta scriu.

Vă muuulţumesc, mulţumesc, mulţumec, mulţumesc, mulţumesc, mulţumesc, mulţumesc. hug

Hai, care mai mă salută? 15


#6
Eu te mai salut xD Welcome!!
Inca un leu that's good.
Manga??
Wath you think about cosplay???
Pai...sa stai cat mai mult pe aci' make firnds etc and all the stuff
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#7
Sonata Arctica/ Metallica zici ? Nick`ul meu spune totul X.x Btw, Welcăm hiar. Iti urez multa distracție, spor la postat, sa iti faci prieteni, sa asculți in continuare Metallica și sa nu iți para rău de albumul lor cu Lou Reed, și sa nu te oftici ca mine din cauza asta, etc.
Apropo, ai vre-o melodie preferata de la S.A?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#8
Eram sigură că vor mai trece persoane pe-aici. 16

Azazel : Nu am nimic cu cosplay-ul, e ok, dar nu mă dau în vânt după el.
Manga, yap.

Ecliptica: Nu-mi pare rău, dar nici cel mai mulţumit adolescent nu sunt.
Shy & Letter to Dana şi cred că şi My Selene poate fi preferată.

Mulţumesc, mulţumesc, mulţumesc, mulţumesc, mulţumesc,. 15
AÅŸtept. :]

#9
Adevarul e ca puteau sa faca mai mult. Mie personal imi este indiferent acest album deoarece , unul rau are in spate zece bune. Pacat de ea ca trupa, s-a comercializat mult in ultimul timp.
Si mie imi place Letter to Dana. Iar la Shy stiu inceputul la chitara >.<

*sicemaispamezeupeaicisinufacastaintentionatofacdinplaceresipentrucasuntsadicasinebuna*
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#10
Dacă stai să te gândeşti, îţi dai seama că mai toţi se comercializează, că în vremurile astea, când „biberonul” şi „clubăiala” domină, trebuie să facă şi ei ceva ca să mai rămână în topuri. Mno, eu una cred că şi fără albumul ăla ar fi rămas plăcuţi şi tot s-ar fi vândut bine. :- ? Dar mă rog, nu mă bag în treburile trupelor sau a ceea ce hotărăsc ei să facă, atâta timp cât consideră că e bină...:]
Anyway, thanks .

Somebody else? 15



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hello folks Sayoko Asaki 5 2.502 04-12-2011, 12:06 AM
Ultimul răspuns: Sayoko Asaki
  Howdy Folks Cuts and Guts 3 2.199 05-01-2011, 09:23 PM
Ultimul răspuns: Cuts and Guts
  Hi there , folks ! WhiteSnake 5 2.837 28-12-2007, 02:52 AM
Ultimul răspuns: WhiteSnake


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)