Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Focul Iubirii [+16]

#61
Ultimul capitol (desi a fost ultimul) a fost de-a dreptul minunat.
Esti geniala prin felul in care ne-ai captat atentia. :wink:
Stiu ca ma repet, dar ai de toate si mai ales o actiune uimitoare.
Ma bucur ca toti sunt fericiti si sper ca Sabina sa nu mai iasa vie din inchisoare! :grr: Cum a putut sa-i spuna asa ceva Sakurei care in fond e fiica ei si ce sa mai zic de Ino. :??
Astept cu nerabdare sezonul 2 si sper ca blestemul Sabinei sa nu se adevereasca. Imi pare foarte rau ca din cauza asta Sakura a lasat-o pe fetita sa fie crescuta de socrii ei. ... Uite si un motiv bun sa-si urasca parintii cum a zis nebuna aceea, dar mai bine nu mai continui. :eto:
Te rog incepe sezonul 2 cat mai curand :pls: ma omoara suspansul.
Plus ca nu am mai citit prea multe ficuri ca al tau :x.
:thumbup: Felicitari si spor la scris continuarea! :-)

#62
Wow! Asta a fost primul cuvant ce l-am spus dupa ce ti-am citit ficul si ma ales finalul. Ai un stil aparte de a scrie si asta e minunat. Ultimul capitol a fost splendid la fel ca celelalte , dar ultimul a fost special.

Cat ma bucur ca mai e inca un sezon si presupun ca povestitoarea va fi Alexia daca nu ma insel, nu? Dar o sa vad eu! Deci e oficial, Iubesc ficul tau si abea astept sezonul 2.

Dar nu cred ca Sakura a procedat corect ca si-a indepartat fica de ea! Adica...e chiar atat de superstitioasa? Eu daca as fi fost in locul ei nu as fi facut asta. Sakura a fost si ea lipsita de dragostea parinteasca, de ce vrea sa se intample acelasi lucru si cu fiica ei?

Si Sasuke? El chiar a fost de acord cu asta? Eu chiar nu as putea sa-mi indepartez propriul copil de mn! Si capitolul asta a fost chiar sublim. Chiar nu aveam nici o banuiala ca Sabina e mama Sakurei. Au fost atatea lucruri neprevazute. Acest fic chiar e unic si special. Adica, in toate sfarsitul e atat de imprevizibil si nu are nici macar o urma de mister, dar tu, ai facut in asa fel incat ficu' tau sa fie unic si te felicit pentru asta.

Finalul....finalul m-a lasat in suspans si deabea astept sezonul 2! Cam asta a fost tot ce am avut eu de spus!
Bye and kissu'!:bye:
P.S. Titlul ultimului capitol a fost ales perfect! Bravo!
Psihologu' mi'a zis ca's nebuna, da' vocile din cap imi spun ca nu e adevarat
Nu te deranja...sa ma deranjezi...!
[Imagine: chibi_2903.gif]
, chibi-ul lui Tasha

Imi trebuie bombonele ca sa cresc... Imi dai si tu una?888

#63
S-a terminat??:((
Ce mai citesc eu acum *eto*
Dar am vazut eu bine si vine un sezon2?? *lovely*
Abia astept:X
Gambate!
Ja ne!
[Imagine: Vampire_Knight___Kaname___by_Vampire_Knight_Club.jpg]

Nu-i asa ca Kaname e un dragut
He is mine so back off or you die 14




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Alege instant ! Focul sau apa ? [naruto] Ҝa-вοοm!™ 12 5.842 31-07-2011, 08:32 PM
Ultimul răspuns: hiimera
  Focul si Gheata [ Commuri va rog :D] Iryna 3 3.172 20-12-2010, 10:23 AM
Ultimul răspuns: Aggie
  Sasusaku-Cand apa se intalneste cu focul ByIsabella 2 3.001 11-08-2010, 05:56 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)