Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fic-uri terminate ?!

#1
Am o mica propunere.
Pentru inceput, chiar va rog sa se stearga topicul daca s-a mai propus asta si nu s-a acceptat. *blushing*
Ma gandeam sa se faca un index sau chiar un thread (defapt 2, unul la Original si unul la Fan-Fiction) cu fic-urile terminate.
Stiu ca cele vechi sunt duse la arhiva, dar totusi, nu cred ca cineva care are chef sa citeasca un fic sta si cauta prin toate sa vada care e terminat.
Si nici nuu cred ca ii place cuiva sa se ataseze de un fic si sa observe ca pana la urma nu e terminat si ca e vechi de 3-4 luni, ba poate chiar 1-2 ani.
-_- Majoritatea nu au notat in titlu "fic terminat' dupa ce au scris ultimul capitol din el.

Ma pot ocupa eu de index, nu-i bai. Nu trebuie sa fiu moderator pentru asta, nu? 21 Sau... Pot cauta eu ficurile terminate si ii dau moderatorului din sectiunea respectiva prin PM linkurile.

So...?

#2
Este o sectiune speciala la Arhiva pentru treaba asta. Avand in vedere faptul ca unii useri vor sa redeschida threaduri nu cred ca ar fi un avantaj ca sa fie ratacite toate pe ici pe colo.Cine doreste sa redeschida un thread,ii copiaza linkul si mi-l trimite/sau ii trimite lui Aly si se rezolva.
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

#3
Nu are legatura cu redeschiderea threadurilor. And... wait, wait! Exista la Arhiva un topic pierdut cu toate ficurile terminate? Terminate, terminate, adica de la primul capitol la ultimul, nu inchise pentru ca nu s-a mai postat.

#4
nu rain, exista la arhiva un topic cu majoritatea fic-urilor. un index dar nu scrie daca sunt terminate sau nu fic-urile de acolo.10

#5
Hmm, idee buna. Daca vrei poti sa te ocupi de asta, desi eu n-o sa fiu mult prin preajma pana pe la jumatatea lui iunie ca sa pot vedea efectiv ce faci.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#6
Se pare ca intelege cineva pana la urma la ce ma refer. 21
Vreau un index sau o categorie cu toate ficurile terminate de pe zup. E mult mai bine cand vrei sa te apuci sa citesti ceva si stii de la inceput ca ficul respectiv e terminat si nu te lasa cu ochii in soare.

Syryus, m-as putea ocupa totusi?
(nu o sa fac nimic fara aprobarea cuiva, deci practic voi face indexul, dar teoretic nu va aparea pana cineva nu imi da aprobarea)

#7
Da, poti sa te ocupi. Poti si sa te bagi la moderat daca vrei, intotdeauna e unul-doi mozi inactivi care trebuie inlocuiti.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
Eu votez pentru Rain10 Si am inteles de la inceput ce vrei sa faci, probabil Anna nu a citit cu atentie ceea ce ai scris si de aceea a aparut aceasta neintelegere.
Oricum nu te sfatuiesc sa folosesti acel topic cu index-ul pentru ca nu are toate fic-urile in el si mai mult te-ai incurca daca te-ai apuca de facut asta.

#9
Ma apuc.
Mersi Fallen, apropo. smile
Dupa ce fac indexurile ce fac, le primesti prin pm, S. sau le postez?

#10
Rain, faci index-ul si-l postezi la FF pe pagina principala d-acolo.
sssssssssssssssssssssss
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)