Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fan Fiction Contest ~ 2011 ~

#31
Oook, din moment ce am primit doar o lucrare, prelungim termenul de trimis lucrările până pe 15 mai. :]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#32
Eu renunt. Nu am avut si nu am nici o idee. Sincer, nici timp sa ma gandesc la concurs nu am avut pentru ca imi este si el [timpul] foarte limitat pentru ca e o perioada destul de dificila la scoala si nu prea pot sa fac mare lucru decat sa invat.
Sper ca nu am incurcat pe nimeni cu nimic si daca da, atunci imi cer scuze.
Hi :3

#33
E ultima zi fraţilor nu aţi trimis nimic, în afara Rosetei nici eu nici Nya nu am primit nada ._.
Ok so dacă nu s-a înscris nimeni şi nu se poate menţine concursul, asta e. Maybe next year
-

#34
@Lynn, poate că e din cauza perioadei în care se desfăşoară concursul care, zic eu, nu este prea bine aleasă. Nu vreau să vă critic sau ceva, doar îmi expun punctul de vedere. Prin faptul că nu e prea bine aleasă vreau să vă spun că acest concurs este pus chiar în lunile cele mai dificile ale acestui semestru. I mean, sunt teze - pentru toţi cei din generală şi liceu - şi cei ce sunt a opta au examene pt. a intra la liceu. Poate unii de aceea nu şi-au trimis lucrările. Eu, spre exemplu, nu am avut deloc timp de scris din cauză că am fost prins între teste/examene/ascultări.
Aş propune ca tema concursului să se păstreze - adică genurile - şi să înceapă din nou după ce se termină şcoala. Adică să se dea din nou după terminarea şcolii un deadline. Aşa bănuiesc că mai mulţi ar putea scrie compunerile.
Anyway, it was just an opinion.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#35
Hm, bine punctat. Ok discut cu Nya şi dacă e mutăm deadline-ul prin iulie.
-

#36
I was going to finish it today, but...
Anyway, ar fi cam nedrept si pentru Venus-Roseta care totusi s-a incadrat in perioada limita.
Deci, mai are rost sa-l termin si sa-l trimit sau o lasam pe alta data?
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#37
Nu am nimic nici cu aceasta data, pentru ca azi aveam de gand sa scriu si sa trimit. Ok, daca se muta prin iunie - iulie, mai are rost sa finalizez si sa trimit, sau lasam toti pe atunci si pot sa mai lenevesc o.o ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

#38
Ca acest fan fiction contest sa fie tinut, trebuie sa fie inscrise macar 10 fan fic-uri.

(15-05-2011, 03:31 PM)Lynn A scris: E ultima zi fraţilor nu aţi trimis nimic, în afara Rosetei nici eu nici Nya nu am primit nada ._.
Ok so dacă nu s-a înscris nimeni şi nu se poate menţine concursul, asta e. Maybe next year

@Lynn Nu asa se procedeaza, Lynn... Daca n-au terminat oamenii la timp operele, nu trebuie sa spui "maybe next year" ca suna ca si cum ai renunta la acest concurs... Eu va sfatuiesc sa puneti data de finalizare si trimitere a lucrarilor pe 1 iulie. In caz ca nici pe 1 iulie nu o sa aveti destule opere inscrise, anulati concursul sau va ganditi la altceva... I'm just sayin'
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#39
bun..deci nu mai intelg..dar in fine..sa ma anunte si pe mine cineva daca concursu ramane valabil pana pe 1 iunie..va rog eu mult :d [dupa cum a spus Yondaime]
[Imagine: h8v.gif]
 

#40
Ok, chiar daca nu am putut vorbi cu Nya T.T o sa lasam concursul pana pe data de 1 iulie. Mai asteptam ( spuneam asta pentru ca este a doua oara cand prelungim data )
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Poem contest!! Mizantropul 1 1.970 05-08-2011, 05:58 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  Site de fan-fiction [idee] Flaw 10 8.718 24-06-2011, 06:08 PM
Ultimul răspuns: Sângerica :3
  RE: Culoriile copilariei original fiction by me:P Luzer 18 11.188 10-03-2011, 11:54 PM
Ultimul răspuns: Beatrix LaVey
  Top 3 Fan fiction ;) Green Silver 59 36.565 21-01-2011, 06:13 PM
Ultimul răspuns: Nixu
  Junjou Romantica Fiction[18+] EvilManiac 8 6.623 20-07-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: MiraA
  Ajutor pentru Fiction Jasmine 10 7.055 12-12-2008, 04:19 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Gravitation Fiction EvilManiac 1 8.767 08-02-2008, 09:19 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)