Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Familia de pe zup.

#31
Tu nu intelegi ca joaca a expirat de mult 21
Unii se mai joaca din pura plictiseala>

P.S.: Daca vrei sa te certi cu o familie stai pe shout mai mult, ca gasesti pe acolo multe 71
[Imagine: aaaakip.jpg]

#32
Daca iti raspund s-ar putea sa se lege clanul mozilor de mine.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#33
Gud, desi se cearta lumea pe aici sa ma bag si eu in seama. Trebuie sa-mi spun opinia, nu?21
Sa vedem... Sunt de un an si ceva pe forum si nu am vazut nici o chestie de genu... Nu ca as fi eu cine stie ce persoana hiper sociabila, insa sincer... chiar nu am observat nici o chestie cu familiile astea. Parca am vazut ceva pe la semnaturi ceva cu " Daca te atingi de X te despic impreuna cu toata familia ta", insa chiar mi se par niste prostii:-J, indiferent cum ai luao. Nu am deranjeaza in mod special atata timp cat eu nu sunt implicata24. Ma rog, acum fiecare cu gandirea lui, insa imi sustin parerea -.-'.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#34
Si brotherul meu e 50 cent 23 te iei de mine, te iei de el, sury meu ie roxy manelista iar mami ie madonna, te pui bah cu familia mea? !!oneoneoneoen!!!!
*am una din zilele alea*
Am observat si eu asta cu familia, bai mie mi s-a parut funny, nu m-as ataca pentru asa ceva..e deja usual stuff sa vad pe aici "cf ba ce frumi esti *blush" sau "bai vezi ca x e luaatt!NU TE DA MAH LA EELLL!" sau "imi plak multeh filme faine 4 alea la care sunt glume sunt mijto rau" and so on, dar sincer nu ai ce sa ii faci, adica ce o sa se bage o regula "Ba copii, fara sisuri si fratiori si mami si tati" >.> like "nu mai folositi emoticoane".
Dar cel mai funny e ca am vazut si eu pe la siguri si prin alte locuri familia insirata.Lolz 21 Daca ar stii mami adevarata cum o arzi aici pe forum, oare ar fii mandra de tine?*ntz ntz*
[folosesc persoana a 2a asa pentru modul general ^^ nu cineva anume ]

Citat:voi spuneti ca atunci cand se ia cineva de cineva, sare toata familia pe userul respecitv... adica?

cum anume se manifesta acel atac asupra userului? c
pai uite de exemplu, x se ia de y iar y il are fratior pe z.atunci vine z si da cu "valo@r3a"
la modul: BAH TU CINEH TE CREZI BAH CA IO SURY LA BROTHER SHI AI FACE BINE SA IL LASHI IN PACE CAH TE PUI CU MINEH BAH 23
[da, e funny, te pui cu el, asa pe forum >.>]
Citat:dupa care incepi sa ma stresezi, ma duc sa te reportez la un mod/admin (lol !! cine e albitru intre 2 mozi si 2 admini?) iti iei warn/ban si te calmezi. end-of-story
pe ce sa iti iei ma ban, ca ii zici la user "BAH NU TE LUA DE MINEH CA TE IEI DE EL BAH" ? 21 n-am vazut pana acum chestia asta.
Nu mi se pare un lucru neaparat rau chestia asta, gen familie=grup, dar nowdays familie=care e mai barosan si are familia mai mare si mai tare.Sau poate sunt doar oameni prietenosi care nu au in viata reala prea multi prieteni si simt nevoia de comunicare.N-am prejudecati si nu judec fara sa cunosc acele persoane ^^, desi imi lasa o impresie amara din chesiile astea.
Oricum mie imi place chestia cu familiile, e funny, really xD.so let it be, nu putem sa schimbam mentalitatea anumitor oameni 106

oricum topicul nu o sa se schimbe mare lucru, si nici faptul ca imi dau eu cu parerea sau oricine altcineva ^^
nu dadea 5
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#35
@dark_anime: scrii dezastruos de haotic.

Eu zic ca ar fi frumos sa inchidem tot ce tine de familii. O sa fie lulz Smile
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#36
Citat:Deschisese şi Yulobo odată un topic cu aşa ceva şi chestia a luat amploare din cauza topicului de la Forum Games cu familii deschis de către o useriţă care atunci când l-a deschis nu cred că a avut intenţia de a isca un asemenea val să spun aşa.

Din potrivă, useriţa ştia prea bine ce se poate întampla, şi pe *nume de forum* era 'jocul' ăsta cu familiile şi Lover, cea care a deschis topicul aici, ştia cum era acolo, era le fel, doar că lumea avea şi nume de familie, şi punea la semnătură, că era cul. ~Member of X family~ cam aşa era, scris cu tot felul de culori, bold şi ce le mai venea prin cap, aia mai deştepti puneau inimioare şi steluţe că erau cul. b-)

Iar părerea mea este una proastă evident, şi eu am familie, dar vorbesc rar cu ei şi nu am la semnătură tot felul de căcaturi, plus că, dacă cineva se ia de mine nu îi aştept să mă scoată din probleme că eu am familie virtuală şi sunt iubită şi lala, şi chiar dacă cineva din 'aceasta familie' ar avea vreo problemă de ce să mă bag ? Şi mai ales să te bagi intr-un mod dinacela 'băăăăăă, tu iei de mami meu ?' .
Patetic.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#37
(17-08-2010, 11:16 PM)dark_anime A scris:
Citat:dupa care incepi sa ma stresezi, ma duc sa te reportez la un mod/admin (lol !! cine e albitru intre 2 mozi si 2 admini?) iti iei warn/ban si te calmezi. end-of-story
pe ce sa iti iei ma ban, ca ii zici la user "BAH NU TE LUA DE MINEH CA TE IEI DE EL BAH" ? 21 n-am vazut pana acum chestia asta.

daca tot ce face "familia" e sa iti zica "ce te iei de X ca e <grad de rudenie> cu mine?" atunci ii iau frumos de manuta, si le arat originea, si ii invit sa mearga acolo, dupa care uit ca s-a petrecut ceva.

in schimb daca sar 5 oameni si spameaza excesiv un topic si fac atac la persoana... asta e suficient motiv pt ban Smile

#38
Ba fratilor, treziti-va! e VIRTUAL, intelegeti cuvantul? Nimic real!
In primul rand de ce avem famili pe siteuri/forumuri? E ceva virtual, da ok, amici de postat, taclale la plictiseala, discutie despre subiecte asemanatoare dar deja "FAMILIE' e un cuvant prea puternic pentru o joaca aiurita si fara sens.
Daca aveti amici pe zup, am si eu, nu neg (doar ca eu nu-mi pun asta la sign si nu fac diferenta in privinta comentarilor, discutilor, contradictilor, nu simt nevoia sa zic ca" A, stai ma ca e x si e tata, nu ma cert cu el,ma! ca...motivele x, y, z)
Forumul e un spatiu virtual pentru plictiseala si dezbaterea subiectelor comune, dar daca ati inceput sa traiti in forum e trist.
E trist si mi se pare o tampenie "familia de forum 15 "
Aha, da bine, pa.
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#39
ca tot ai venit de la threadu religios... sa-ti folosesc expresia: "dude, you're preeching to the choir" a fost vreunu din cei care a postat care a sustinut ca familia lui e pe bune si ca e mandru ca o are?

#40
Citat:ca familia lui e pe bune si ca e mandru ca o are?
Daca n-ar fi mandra ar mai avea-o la sign-uri? Ha? Daca nu sunt mandrii cu ea si-o au acolo, inseamna ca nu stiu sa se impuna.
Nu trebuie sa spuna nimeni ca "frate, e real, ya man", avand in vedere ca fac atata caz si se menajeaza intre ei e de ajuns sa arate cat de mult tin unul la altul, poate daca se cunosteau in viata reala intelegeam dar asa nu
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)