Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Familia de pe zup.

#21
mai cata se isca o cearta...dancedar daca nu va bateti tot degeaba:die:.Scz ca ma bag si eu aici ca boc in parlament dar trebuie sa ma aflu si eu in treaba,nu?
Sunt vreo cateva care am obs ca mereu se i-a de propunerile,regulile,sau schimbarile facute de moderatori.Mama draga asteapta sa ajungi si uh moderator si atunci poti rasturna zupul cu rotile in sus...la figurat,si app e tare faza cu familia pe zup71

#22
O.O guys, si ma refer la cei de la postul meu anterior si pana acuma [exceptie metal] sunteti cam pe langa subiect, adica, aici vorbim de familiile de pe zup, nu de rudele lui Zuppy [de-l intreb pe Zuppy de rudele lui sigur nu va aflati printre ele] si bitch like me, care-i faza cu boc?O.O Pe cea cu mozii am priceput-o, si da ai dreptate la chestia asta, dar boc... face poc...
Anyway, dezbateti acest subiect: Familiile de pe Zup

#23
Discuţia se rezumă la " Familia de pe zup" , nu la altceva. Aşa că vă rog frumos să rămâneţi în temă, altceva nu ne interesează la subiectul ăsta. Aveţi altceva de dezbătut, vă găsiţi loc pe mess, mesaje private, chat privat, etc. So PLEASE chill down.

Cât despre familia de pe zup, lol. Atâta vreme cât toată treaba se menţine la stadiul de glumă şi amuzament, mi se pare ok. Dar nu cu toată exagerarea asta cu mătuşa mamii bunicii unchiului surorii fratelui unchiului care nu ştiu ce, prea exagerat, cum sar nu ştiu câţi şi nu ştiu cum în apărarea cuiva care îi este " soră" or who knows what şi încep certuri stupide şi inutile pe teme aiurea. Adică, atâta vreme cât se glumeşte, mi se pare ok, mi se pare chiar amuzant. Apoi când începe tot balamucul acela de nedescris, cred că ar trebui trasă o linie. Ideea de "familie" e prea exagerată printre unii şi se uită cine e user, de ce, cum şi aşa mai departe. Nu sunt contra familiei de pe zup, dar atâta vreme cât nu se exagerează, cum am văzut în majoritatea cazurilor.

#24
nu am inteles un lucru did toata dezbaterea asta:
voi spuneti ca atunci cand se ia cineva de cineva, sare toata familia pe userul respecitv... adica?

cum anume se manifesta acel atac asupra userului? cheama tiganii si il "taie"? nu prea cred? ii spameaza topicul? vine un mod, sterge mesaje, imparte 2-3 warn/bans s-a cumintit lumea... se ia de tine pe mess? ignore...

chiar nu inteleg de ce toata lumea vorbeste despre asta?

#25
Citat:voi spuneti ca atunci cand se ia cineva de cineva, sare toata familia pe userul respecitv... adica?
Tu eşti verişor cu Teh [ să dăm un exemplu ]. Eu sunt cumnată cu Aly [ dăm exemple ].
Tu Tan îmi comentezi mie un fic foarte dur şi eu revoltată dau un PM :

De ce ai dat critica aia ? Tu nu te vezi de abia şti să scri ficuri. Tu la rându tău indignat îi spui lu Teh, care revoltată vine degrabă la mine şi fără ca tu să şti se leagă de vieţişoara mea mică şi preţioasă. Deodată apare Aly care la Teh : De ce te-ai luat tu de cumnată-mea că e cumnată-mea. Şi aşa pe forum / pm / mess se începe războiul. Ura creşte şi părţile nu se pot împăca. Teh o urăşte extrem de tare pe Aly, eu când mă văd cu tine ne certăm, tu mă urăşti eu te urăsc. Ce să mai.

Ai înţeles ? 21))
-

#26
(17-08-2010, 04:03 PM)Lynn A scris: Teh o urăşte extrem de tare pe Aly, eu când mă văd cu tine ne certăm, tu mă urăşti eu te urăsc. Ce să mai.

Ai înţeles ? 21))

dupa care incepi sa ma stresezi, ma duc sa te reportez la un mod/admin (lol !! cine e albitru intre 2 mozi si 2 admini?) iti iei warn/ban si te calmezi. end-of-story 10

#27
Tan, asta inseamna ca e normal sa ne bagam si scoatem ca pana la urma tot primim ban sau cum?

@Lynnu: sau ii chemi pe Kashim si Loula (si vine zi Zuppy) si le rapim cainele 19

P.S.: eu vreau sa se lege o familie de mine... 65
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#28
Tan, nu e vorba că familiile ăstea se iau de tine pe zup. Pur şi simplu îţi află id-ul şi apoi îţi dau id-ul tuturor celor din familie, care fac schimb de liste cu toţi nebunii, şi care apoi mai faci iar schimb şi iar şi iar şi iar... Bine că mi-am schimbat id-ul 21. Şi în felul ăsta, nu are cine să îi baneze, avertizeze sau orice altceva.

Btw, Kashim . Zuppy nu era băgat în afacere.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#29
Lori, pentru ce mai exista ignore? Ei iti dau add si tu le dai ignore frumos21

@YKashim- dute si posteaza la postul ala de unde i-au nastere discutatele familii, ca acolo poate ii se va face mila cuiva si te va adopta ca ?!...pe post de catel 21
[Imagine: aaaakip.jpg]

#30
Eu am zis ca vreau sa ma cert cu o familie nu cu cineva care vine cu replici tampite.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)