Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

FA & FF Valentines Special

#21
Vreau şi eu să mă înscriu, dacă se poate. Vreau să mă înscriu la ff. Sper să se găsească şi cineva disponibil la fa.
[Imagine: j5atg3.png]


#22
[Imagine: h.gif][Imagine: o.gif][Imagine: m.gif][Imagine: e.gif][Imagine: w.gif][Imagine: o.gif][Imagine: r.gif][Imagine: k.gif]
[Imagine: 10%2B%2Bsew%2Balong%2Bthe%2Btop%2Bso%2Bi...nicely.jpg]

Participanti, urmeaza tema de acasa pentru cei de la fic. Pentru inceput va felicit cu sosirea acestei zile pe care unii o adora altii o considera banala^^...sa fie pentru fiecare in parte speciala cum o simte. Totusi la acest concurs, nu aveti nevoie de talent, ci de sentiment, si a doua jumateatea a lunii februarie la noi va fi ocupata cu aceasta tema. Astfel:
Tema: Declaratie de dragoste
(pentru cei ce detesta sarbatoarea, pot face o declaratie stil yaoi sau yuri..etc, dupa preferinte);
Volumul: 1F/A4;(60rinduri);
Durata: 14.02.11>>>19.02.11(intirzierea cu o zi este permisa);
Aici! O mica curiozitate, pentru cei interesati^^
Kayla imi pare rau ca n-ai gasit partener, poate mai apare pe parcurs doritori sau cineva de la fic se dezice(caci sunt si asa cazuri) si intri tu^^.

#23
Daca nu se mai ofera nimeni intre timp ma retrag eu fiindca am altceva pe cap. Sper ca la urmatorul sa pariticip, so imi cer scuze daca v-am incurcat.
[Imagine: j5atg3.png]


#24
Am o mica intrebare : Dar minim cat poate sa aiba lucrarea? Mi- e ca poate o fac prea mica, si daca imi vine inspiratia si vreau sa fac putin mai mult, pot sa depasesc cu maxim sase - sapte randuri ?

* Biiiig Spamm *
[Imagine: Jun0xCa.png]

#25
Nu ne-ai incurcat Kayla defel, esti bravo ca te-ai oferit..foarte bravo...as fi participat eu cu tine..dar aici e mai diferita postarea..toate lucrarile trec prin mine apoi sunt afisate la votare...astfel eu vad toate lucrarile si e necinstit... Incearca poate gasesti un user la art din prieteni ca vad ca ai multi la semnatura^^
Scorpiuta...normal ca poti intrece putin rindul, 6 nu e mare tragedie...dar vezi nu zbura prea departe ca apoi nu vei mai putea ateriza si nu vom avea parte de fic-ul tau...

#26
Buna idee Mitch, mersi mult si cred ca stiu si persona potrivita, acum nu ramane decat sa vad daca vrea, iar daca vrea voi da un edit si voi anunta cat mai curand, adica in aceasta seara. ^_^
[Imagine: j5atg3.png]


#27
M-ai omorat >.< declaratie de dragoste... uffff...
Dar cred ca ma voi distra sa desenez 21 e atat de usor de scris un fic e mai greu de facut o poza dupa el >.< dar, cu talentata mea partenera, everything is possible 4
Good luck 4

Kayla. as fi facut eu cu tine, dar nu m-ai anuntat ca vrei sa participi... sorry love
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#28
Oh, imi place tema.39 Avand in vedere ca este Valentine`s Day, chiar merge. Lucrarea o s-o trimit cat pot de repede.hug

#29
C'mon, ce temă 43. S-a dus ideea mea sadică 46 [ măcelul meu 46]. I'll do my best39 [ deşi nu garantez că o să fie chiar declaraţie de dragoste 24)]. Să înţeleg că dacă e yaoi n-are nimeni nimic împotrivă, perfect39.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#30
here we are ^^ hehe pana la urma ne-am hotarat sa formam si noi o echipa

FF: Kayla
FA: Luka

succes~
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Votare FA & FF Special Fools Day Mitchy 8 7.510 13-04-2011, 07:37 PM
Ultimul răspuns: Mitchy
  FA & FF Special April Fools Day Mitchy 50 34.115 02-04-2011, 11:50 AM
Ultimul răspuns: Ana


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)