Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Doriti sa se pastreze fosta tema a concursului?
Da
9.09%
1 9.09%
Nu
90.91%
10 90.91%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

FA & FF Sezonul IV

#21
Votarea nu a inceput fiindca, nu este de unde vota. Fic-ul a fost trimis de 3 useri, iar art-ul doar de unul.. Vom incepe sezonul cu aceleasi generice, insa undeva prin iunie, cind va trece perioada asta ocupata.)

#22
Nu e bine sa se redeschida acum concursul? Perioada nu mai e incarcata...
Smile
[spam postpreascurtspam postpreascurtspam postpreascurtspam postpreascurtspam postpreascurt]
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#23
Problema e ca nu am net.
As ruga pe candy_cane sa se ocupe de concurs si participantii sa transmita ei lucrarile. va rog frumos.
Ma scuzati de deranj si va multumesc!
Smile
[Imagine: 2hd2o1f.jpg]

#24
Daca nu se poate ocupa nimeni de concurs ma pot ocupa eu aceasta editie. Chiar nu ma deranjeaza si am timp liber momentan.

^ ma voi ocupa eu de acest concurs editia asta nu stiu in viitor 71
Topicul se va deschide din nou pe 30 iunie, iar inscrierile vor tine 14 zile. Va astept 8

#25
Dar ce se intampla cu cei care au trimis lucrarile deja?
O sa trebuiasca sa realizeze alte lucrari?
O sa se foloseasca aceasi tema?
Cei care au trimis-o si-o pot retrage ca sa faca alta?
Deci?

#26
Pai cei care au trimis lucrarile mi le vor trimite mie. O sa pastrez aceeasi tema pentru ca ati muncit la ele si nu e frumos sa schimb fara sa ma gandesc. Doar sa mi le trimiteti mie. Nici eu nu am multa experienta in administrarea acestui topic, asa ca va rog daca voi gresi, corectati-ma. Tema va ramane aceeasi doar data inceperii se schimba.
^.^

#27
Să mă facă cineva să înţeleg. Până când pot trimite lucrarea? Mulţumesc anticipat.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#28
DE ce nu schimbam tema? pe mine si coechipiera mea nu prea ne incanta aceasta tema. Nu puteti sa puneti o tema mai de vara? 5
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#29
Pai de exemplu eu si Imp. deja facusem si fanfic-ul si fanart-ul de secole .

Edit: Incepem un sezon nou? Atunci imi pun desenu' la FanArt-ul meu...
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#30
Nu inteleg de ce mai batem campii cu sezonu asta. Nu mai bine o lasam moarta si incepem ceva new, fresh, poate aveam si mai multi canditati? 43 I mean, sezonu asta deja e pierdut 106.
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)