Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

F.A.Q.

#1
Vreau medalie, cum pot sa primesc si eu una?

Aici gasesti lista cu medalii de pe forum. Intri apoi pe acest topic si ne spui ce medalie iti doresti.
P.S. Cele de zodie se acorda doar in preajma zilei de nastere.


Vreau sa imi sterg contul. Cum fac asta?

Nu se poate. Poti alege sa nu mai intri pe forum daca doresti, dar conturile nu se sterg.


Nu imi place tema de forum, nu aveti si altele?

Ba da. Mergi in josul paginii, unde scrie Quick Theme:, selecteaza alta tema si apasa pe butonul "Change theme"


Am vazut ca unii useri apar ca Desenatori, Scriitori, etc. Cum pot sa fac sa fie si la mine asa?

Intri aici (User CP -> Group memberships) si da click pe "Join grup", in dreptul grupului care te intereseaza.
Dupa asta, va aparea pe aceeasi pagina, la "Groups you're a member of". Mai da o data click pe "Set as display group" in dreptul grupului care te intereseaza si gata!


Site-ul merge foarte greu uneori si imi da o eroare.

Din nefericire, se mai intampla asa ceva, din cand in cand. Avem destul de multi membri si cand sunt foarte multi useri online, serverul nu prea mai face fata cum trebuie (e un VPS la 1.13 GHz si 764 Mb Ram, care si-asa costa 54$ lunar. Momentan nu imi permit un upgrade 10 )


Spuneti ca sunteti "cel mai prietenos forum" dar cineva s-a luat de mine.

Nu putem controla comportamentul tuturor userilor, asa ca nu putem garanta ca absolut toti se vor purta frumos. Daca cineva te ironizeaza, anunta un moderator sau un administrator, comportamentele de troll nu sunt tolerate aici.


Am o problema cu Animezup/Mangazup/Extra Animezup. La cine apelez?

La mine.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)