Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Extra Animezup

#21
[Imagine: 1232892821230.gif] sa astepte omul mult si bine ca don`soarele nu se ofera voluntare deloc [Imagine: 1209489917693.gif] asadar iti aiu eu requestul [Imagine: 1233418298330.gif] adica le iau pe toate care le gasesc, pe cela mai vechi din 1997 nu cred ca le voi gasi [Imagine: 1233418314827.gif] wish me luck^^

#22
Extra Animezup recruteaza membrii pentru staff, membrii fiind apoi clasificati in 4 echipe:

1. Echipa de pus online:
a) anime
b) jdrama

2. Echipa de pus downloads:
a) manga
b) anime

3. Echipa de traduceri( aceste persoane se vor ocupa de tradus descrieri )
a) on-line
b) downloads

4. Echipa de verificat coduri/link-uri( aceste persoane vor verifica ce episoade sau link-uri numai merg si vor anunta printr-un mesaj care nu merg)
a)on-line
b) descarcari

5. Echipa de inlocuit/"reparat" coduri/link-uri ( mai e nevoie de explicatii? ):
a) online: ~ anime-uri
~ jdrama
b) downloads: ~ manga
~ anime-uri

Cei care doresc ma vor contacta pe mess sau prin pm. Veti da un test sau mai multe si cei acceptati vor avea parte dupa Anul Nou de lectii in care li se vor explica ce au de facut si cum. Dorim seriozitate sau facem razboi :smart: . Desigur vor exista situatii cand o echipa nu va face fata asa ca vor ajuta si celelalte echipe chiar daca nu e domeniul lor sau s-ar putea sa fiti transferati in alta echipa. Ok nu va speriati ca nu suntem ca intr-o companie cu departamente, cred 39 asteptam CV-ul vostru 24 !
[Imagine: Untitled-1.png]

#23
Soul Eater
Mermayd Melody
Rosalo+Vampire
si apropo ms si eu sunt noua ieri mam inregistrat daca mai este valabila acel staff adica cu grupa de traducatori etc eu as vrea la 4B adica de corectarea linkurilor!
Multumesc si acest forum este minunat nu voi nernunta la el.

#24
Soul Eater si Rosario+Vampire sunt deja puse, ramane Mermaid Melody de adaugat cat mai curand posibil.
[Imagine: Untitled-1.png]

#25
[center]Extra Animezup va prezinta
[Imagine: onion-cheerleader.gif]
Anime-uri Noi
So-Ra-No-Wo-To
Baka to Test to Shoukanjuu
Dance in the Vampire Bund
Omamori Himari
Durarara!!
Ookami Kakushi
Hanamaru Youchien
Seikon no Qwaser
Demon Bane *complet*
Yumeria *complet*
Kampfer Specials
Tonagura! *complet*
Nodame Cantabile
Nodame Cantabile Finale
Nodame Cantabile Paris Chapter
Rizelmine
Katanagatari
Heartcatch Precure!
Hitohira
[informatii despre aceste anime-uri veti gasi facand click pe link]

Jdrame Noi
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Chuno
A Good Day For The Wind To Blow

[/center]
la Jdrame, daca sunteti pasionati, verificati caci se vor face updateuri noi ^^


#27


Maine voi lucra la paginile de la Anime Arhive, in care va voi prezenta anime-urile care urmeaza sa apara din luna martie incolo deasemenea si traillerele unor anime-uri.
Vizionare placuta... :yes:
[Imagine: Untitled-1.png]

#28
din acest moment fiecare care pune animeuri pe extra isi va prezenta propria lista, macar asa nu mai repar animeuri ce la mine nu merg dar la altii merg 24)

#29
Cine doreste sa afle ce anime-uri urmeaza sa apara puteti accesa optiunea Anime Archive din meniu sau un simplu click AICI. Nu doar va anuntam titlul anime-ului dar si data cand va aparea, anumite anime-uri au chiar si trailere un simplu click pe imaginea sa si de va avea trailere veti fi trimisi pe pagina unde veti putea viziona trailerul. Vizionare placuta!
[Imagine: Untitled-1.png]

#30
[center]Anime-uri reparate
[Imagine: 1178088376707.gif]
Zombie Loan
.hack//Sign




Anime-uri ce NU merg
[Imagine: 1209489917693.gif]
Winter Sonata [merg Ep 8, 9, 12]
White Album S2
White Album [merg Ep 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10]
Weiß Kreuz Glühen
Weiß Kreuz[merg Ep. 22, 23, 24]
Tonagura!
So-Ra-No-Wo-To
Seikon no Qwaser
Omamori Himari
Nodame Cantabile Paris Chapter
Nodame Cantabile Finale
Nodame Cantabile
Hitohira
Hanamaru Youchien
Demonbane







[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)