Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Extra Animezup

#11
I know, i know but don't kill me! Stiu ca am intarziat cu indeplinirea cererilor voastre de anime-uri dar asta nu inseamna ca am uitat, am decis sa iau de la coada la cap a postarilor si al alfabetului? strange 39.
Yuloby cererea ta este completa si aici gasesti si link-urile spre anime-urile cerute:

1. Chocotto Sister
2. Koharu Biyori
3. Kurenai
4. Minami-ke
5. Minami-ke Betsubara
6. Minami-ke Okaeri
7. Minami-ke Okawari
8. Nanatsuiro Drops
9. Sumomomo Momomo


:smart: Acum cererea ta este completa 100%, next este cea a lui Soul. Ja ne!
[Imagine: Untitled-1.png]

#12
Asa cum am pomenit ieri urmatoarea cerere indeplinita este a lui Soul. Sa incepem:

1. Last Exile
2. Love Hina
3. Love Hina Again
4. Love Hina Christmas Special
5. Love Hina Spring Special
6. Mitchiko to Hatchin


:smart: next is Mitsukai Yoru. Ja ne!
[Imagine: Untitled-1.png]

#13
Yoru imi pare rau dar pentru moment raman doar 2 anime-uri daca voi da vreodata si de celelalte le voi pune.

1. Ginban Kaleidoscope
2. Hikaru no Go

Si cu asta am terminat definitiv cu cererile anime :smart:
[Imagine: Untitled-1.png]

#14
(06-11-2009, 08:47 PM)Aly A scris: Here we go again
De data aceasta Extra Animezup va prezinta jdrame noi + filme
We have:
[center]1.Death Note Live Action 1+2+3
Cele 3 filme inspirate din Death note, faimosul anime si manga. Daca primele 2 filme se petrec in ordine cronologica, ultimul, Death Note 3 sau mai bine cunoscut sub numele de L change the World, se petrece inaintea celui de-al 2-lea film si si prezinta ultimele 23 de zile din viata lui L.
2.Assorted Gems
Cei 4 membri ai familiei Gund au fost botezati dupa pietrele pretioase: Jade, Coral, Ruby, Amber. Ca un sortiment de pietre pretioase, culorile lor nu se pot potrivi mereu iar varfurile lor ascutite se vor bate pentru perfectiune. Utilizand o analogie intre un castron cu orez cu diverse incrediente asortate pentru a ilustra diferitele persoane, cheia pentru o masa delicioasa este de a utiliza cantitatea corecta de "pietre pretioase". Assorted Gems spune povestea celor 4 membri ai familiei, 2 fete Bi Chwi (Jade) si Ryu Bi (Ruby), si 2 baieti San Ho (Coral) si Ho Bak (Amber), si cum invata acestia din propriile intamplari sa se inteleaga.
3.Blissful Woman
Lee Ji Yeon are o personalitate afirmativa, naturala si stralucitoare, fiind designer de accesorii. Kim Tae Seop e un detectiv tacut si devotat lui Ji Yeon dupa ce se indragosteste de ea. Ce va face Ji Yeon prinsa acuma intre 2 iubiri ?
4.City of Glass
Jung Min Joo este o femeie dintr-o familie incercata de greutati. Mama ei a avut trei copii cu trei barbati diferiti. Dar Min Joo reuseste sa se auto-depaseasca cand reuseste sa devina reporter. Cand il intalneste pe Kim Joon Sung, este enervata de interesul pe care acesta il arata spre ea. In cele din urma se casatoreste cu Joon Sung si viata ei se schimba. Aspiratiile ei de a deveni un reporter faimos sunt puse in asteptare, in timp ce invata sa se adapteze noii vieti, cea de-a doua nora intr-o familie chaebol bogata si cu influente mari.
5.Creating Destiny
Han Sang Eun s-a mutat in Australia cand era o adolescenta. Ani mai tarziu se reintoarce in Korea impreuna cu iubitul ei, america de origine. Familia ei spera ca Sang Eun sa se casatoreasca cu un baiat Korean. Fac orice pot pentru ca Sang Eun sa se indragosteasca de Kim Yeo Joon. Oare vor reusi?
6.Don't Hesitate
Jang Soo Hyun ce credea in sacrificiul dragostei, donandu-si pana si un rinichi pentru a-si salva prima dragoste, Choi Min Young, dar multumirea a venit cand cea mai buna prietena a ei, Oh Sun Ah, il seduce pe Min Young. De atunci, ea a devenit o femeie inchisa ce se distanta de relatii, pana cand in viata ei paseste Han Tae Woo, un barbat ce si-a construit un zid in jurul inimii sale pentru a nu mai fi ranit. Soo Hyun devine pentru el persoana ce merita orice sacrificiu.[/center]


Vin si linkurile imediat^^

[edit] momentan extra are probleme tehnice deci nu puteti vedea acele jdrame/magauri/animeuri 71

#15
Am si eu o rugaminte la tine, pana acum nu ti-am cerut nimic [cred], dar ieri si azi tot imi spunea Yaku de o j-drama "mo hup leung juk" [sau "butterfly lovers" ...sper ca l-am scris corect titlul ]. Ai putea sa-l pui pe extra? Ca nu prea e de gasit, daca il gaseam pe undeva, nu-ti mai ceream, dar acum nah...si asa pot sa-l vada si altii care vor39...
Tnx4
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#16
umm am gasit butterfly lovers doar ca nu are numele ala cu mo hup leung huk si este despre o fata deghizata in baiat pentru a se duce la o scoala, si pe durm il intalneste pe un coleg Liang Shan Bo
acuma nu situ daca asta e sau mai e vreuna cu acest nume 22


http://wiki.d-addicts.com/Butterfly_Lovers

aceea e drama care am gasit-o ^^ momentan au aparut 14 episoade o sa apara si restul but omg 41? T.T *goes to find someone to put it*

btw extra nu se poate vedea se fac niste updateuri^^

#17
Ok myuu cererea ta a fost indeplinita, acum poti viziona Butterfly Lovers si pe extra doar episoadele care au aparut pana acum.
Aici este link-ul spre el...click.
Vizionare placuta!
[Imagine: Untitled-1.png]

#18
omg you did it:X:X...you rly did it:X...Can I say "I love you" "?
Merci mult de episoade, o sa ma apuc de ele cat de curand, banuiesc ca din seara asta si multumesc inca o data, ma bucur ca pot conta pe tine4.
Uhm...deocamdata nu am nicio alta cerere, daca voi mai gasi ceva, sper ca nu te superi sa te rog tot pe tine sa uploadezi65
[sper ca nu am facut spam4]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#19
defapt suntem 3 persoane care uploadeaza 71, i found it and mairna putted it^^

anyway back to the story

Astazi extra are 4 filme noi, mangauri dar si jdrame:

1. Inuyasha Movie 1
2. Inuyasha Movie 2
3. Inuyasha Movie 3
4. Inuyasha Movie 4

5. Manga list^^

6.Assorted gems Updated
7.Butterfly lovers new drama65

[edit] and know we present to you a 2009 hot drama completed Mr. Brain

#20
Kamenashi :
* MR. BRAIN (TBS, 2009, ep3) [ prea tare j drama...]
* Kami no Shizuku as Kanzaki Shizuku (NTV, 2009) [ legat de vinuri]
* 1 Pound no Fukuin doar 4 episoade as Hatanaka Kosaku (NTV, 2008) [ comedie curata]
* Tatta Hitotsu no Koi as Kanzaki Hiroto (NTV, 2006) [ super poveste de dragoste] Yuuki as Yuuki (NTV, 2006)
* Suppli episodul 4 lipsa, real jdrama name Sapurias Ishida Yuya (Fuji TV, 2006) [ comedy ÅŸi romance]
* Yuuki as Yuuki[ trist...aici moare...]
* Nobuta wo Produce as Kiritani Shuji (NTV, 2005)[ comedie cu YAmapi si Maki Horikita]
* Kindaichi Shonen no Jikenbo 2005 as Kindaichi Hajime (NTV, 2005) [ detectiv...like Conan]


Akanishi Jin
* Yukan Club as Shochikubai Miroku (NTV, 2007)[ prea tare ]
* Anego as Kurosawa Akihiko (NTV, 2005) [ aici e adorabil]
* Gokusen 2 as Yabuki Hayato (NTV, 2005)

Aly ~~: * Xmas Nante Daikirai as Kitagawa Sho (NTV, 2004)
* Omae no Yukichi ga Naiteiru (TV Asahi, 2001)
* Haregi, Koko Ichiban (晴れ着、ここ一番) (NHK, 2000)
* Taiyo wa Shizumanai (Fuji TV, 2000, ep6)
* Best Friend (TV Asahi, 1999)
* Kowai Nichiyobi (NTV, 1999)
* P.P.O.I. as Kimura Hisashi (NTV, 1999)

Movies

* BANDAGE (2010) [ eu de abia astept sa apara...plot-ul e fenomenal]

Taguchi Junnosuke

* Kochira Katsushika-ku Kameari Koen-mae Hashutsujo (TBS, 2009, ep3)
* Yukan Club as Bido Granmarie (NTV, 2007)
* Hanayome to Papa as Miura Seiji (Fuji TV, 2007)
* Happy! 2 as Ootori Keiichiro (TBS, 2006)
* Happy! as Ootori Keiichiro (TBS, 2006)
* Ganbatte Ikimasshoi as Nakata Saburo (2005)
* Omae no Yukichi ga Naiteiru (TV Asahi, 2001)
* Shounen wa Tori ni Natta (TBS, 2001)

Aly ~~: Tanaka Koki

Tokkyu Tanaka San Go as Tanaka Ichiro (TBS, 2007)

Ueda Tatsuya

Piesa : Romeo and Juliet

Nakamaru Yuichi

* Haha no Okurimono (TBS, 2009)
* RESCUE (TBS, 2009)
* Sushi Oji! (TV Asahi, 2007)
* Kindaichi Shonen no Jikenbo 2005 (NTV, 2005)
* P.P.O.I. (NTV, 1999)



Lista de request de la Blank Page T.T


[edit] si kami no shizuku este postat complet si Tatta Hitotsu no Koi^^
mr. brain. gokusen, nobuta wo produce sunt deja psotate^^




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)