Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Extra Animezup

#31
O data cu noua tema de vara de pe site, Extra mai aduce si cateva noutati, panoul de genuri anime, cel al anime-ului saptamanii si noi anime-uri care vor aparea.
[Imagine: Untitled-1.png]

#32
anime Last Exile

Over Drive
Prince of Tennis

Am gasit eu episoadele din Minami-ke si din Chocotto Sister.

#33
ExtraZup needs YOU


Uploaders
[Imagine: onion-cheerleader.gif]

Ce trebuie sa faceti?

Nu e nimica greu, tot ce trebuie sa faceti e sa copiati si sa puneti undeva un cod. Simplu nu?

Acuma, vei din FFS, care mai vreti sa ajutati pe extra, lasati aici un mesaj, pentru ca sa stiu pe cine contez, pentru ca nu sunt dispusa sa fac de una singura upload la anime din octombrie si pana acuma, n-am timpul necesar, asa ca help me^^ [daca vreti desigur]

#34
Wow!Bravo pentru refacerea site-ului!As vrea si eu manga Kaichou Wa Maid-Sama(deja devin obsed ata de astaZuppy04)si...Este o j-drama care mi-as dori s-o puneti,si anume Long Love Letter...Si nu stiu daca aveti deja,dar ar mai fii Hana Yori Dango 2!Multumesc!

#35
Hello 4
Vreau si eu sa va ajut la sectiune ExtraZup.
Din cate ai zis mai sus nu e greu, nu? Daca pot s-o fac, de ce nu?
Sper sa fiti de acord.
Astept informatii suplimentare daca e nevoie.
Cya
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#36
ExtraAnimezup momentan este in urma mult de tot, in special pentru ca nu mai exista persoana care sa se ocupe de el...

Deci, daca cineva doreste sa se ocupe de ExtraAnimezup, sa gaseasca staff care sa o/il ajute, postati aici ^^

#37
Dacă tot aveţi nevoie, mă înscriu şi eu ^^.
Sper să fiu aleasă, dacă nu să fie altul mai bun ca mine ^^.
Aly, ţi`am scris la profil [ da, ştiu. ai observat ] cam ce aş vrea să ştiu.

:bye:
[Imagine: Hm757.png]





#38
Pai... trebuie sa facem echipa, adica mai multi useri, sa lucrezi de una singura e naspa, si trebuie sa copii coduri embed, adica coduri de video, dar aia va arat eu cum ^^

#39
Heya ^^
Cum am mai zis si mai sus, va ajut cu mare placere.
Doar sa-mi explicati ce, care, cum.
Deci astept informatii 10
Cya^^
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#40
Aly, vrea şi Snowy să se înscrie [ actuala Allexix. «ȝ ], dar nu poate intra până vineri şi m`a rugat pe mine să`ţi spun ^^

:bye:
[Imagine: Hm757.png]








Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)