|
Extra Animezup

Unregistered

30-11-2009 08:22 PM
    [Image: 1232892821230.gif] sa astepte omul mult si bine ca don`soarele nu se ofera voluntare deloc [Image: 1209489917693.gif] asadar iti aiu eu requestul [Image: 1233418298330.gif] adica le iau pe toate care le gasesc, pe cela mai vechi din 1997 nu cred ca le voi gasi [Image: 1233418314827.gif] wish me luck^^
    hikari marina

Retired Staff

Kuro-sama, yoru neko

07-12-2009 10:37 PM
    Extra Animezup recruteaza membrii pentru staff, membrii fiind apoi clasificati in 4 echipe:

1. Echipa de pus online:
    a) anime
    b) jdrama

2. Echipa de pus downloads:
    a) manga
    b) anime

3. Echipa de traduceri( aceste persoane se vor ocupa de tradus descrieri )
    a) on-line
    b) downloads

4. Echipa de verificat coduri/link-uri( aceste persoane vor verifica ce episoade sau link-uri numai merg si vor anunta printr-un mesaj care nu merg)
    a)on-line
    b) descarcari

5. Echipa de inlocuit/"reparat" coduri/link-uri ( mai e nevoie de explicatii? ):
    a) online: ~ anime-uri
    ~ jdrama
    b) downloads: ~ manga
    ~ anime-uri

Cei care doresc ma vor contacta pe mess sau prin pm. Veti da un test sau mai multe si cei acceptati vor avea parte dupa Anul Nou de lectii in care li se vor explica ce au de facut si cum. Dorim seriozitate sau facem razboi :smart: . Desigur vor exista situatii cand o echipa nu va face fata asa ca vor ajuta si celelalte echipe chiar daca nu e domeniul lor sau s-ar putea sa fiti transferati in alta echipa. Ok nu va speriati ca nu suntem ca intr-o companie cu departamente, cred 39 asteptam CV-ul vostru 24 !

[Image: Untitled-1.png]
    Kurumi~

*
    Nou Venit

1
        06-01-2010 11:15 AM
      Soul Eater
      Mermayd Melody
      Rosalo+Vampire
      si apropo ms si eu sunt noua ieri mam inregistrat daca mai este valabila acel staff adica cu grupa de traducatori etc eu as vrea la 4B adica de corectarea linkurilor!
      Multumesc si acest forum este minunat nu voi nernunta la el.

This post was last modified: 07-01-2010 12:50 AM by hikari marina.

[Image: chibi_3744.gif]
      Kato.O !~, chibi-ul lui

Ma chibi !~ <3
      hikari marina

Retired Staff

Kuro-sama, yoru neko

07-01-2010 12:51 AM
      Soul Eater si Rosario+Vampire sunt deja puse, ramane Mermaid Melody de adaugat cat mai curand posibil.

Unregistered

13-02-2010 10:20 PM

Unregistered

hikari marina

Retired Staff

Kuro-sama, yoru neko

28-02-2010 08:39 PM

Maine voi lucra la paginile de la Anime Arhive, in care va voi prezenta anime-urile care urmeaza sa apara din luna martie incolo deasemenea si traillerele unor anime-uri.
        Vizionare placuta... :yes:

Unregistered

28-02-2010 09:59 PM
          din acest moment fiecare care pune animeuri pe extra isi va prezenta propria lista, macar asa nu mai repar animeuri ce la mine nu merg dar la altii merg 24)
          hikari marina

Retired Staff

Kuro-sama, yoru neko

06-03-2010 01:06 PM
          Cine doreste sa afle ce anime-uri urmeaza sa apara puteti accesa optiunea Anime Archive din meniu sau un simplu click AICI. Nu doar va anuntam titlul anime-ului dar si data cand va aparea, anumite anime-uri au chiar si trailere un simplu click pe imaginea sa si de va avea trailere veti fi trimisi pe pagina unde veti putea viziona trailerul. Vizionare placuta!

Unregistered

09-04-2010 07:00 PM

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)

Thread Visitors
            [Total: 5]
            Iriissa, Fey, noname..., Soul Reaper, Lexxu,