Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Experiente amuzante la scoala

#31
Eram azi la ora de biologie.. :]] Si cum sunt in clasa a VI-a fac zoologie :]] Ok si vorbea profa' acolo ceva despre iepuri. Noi.. toti dormeam pe scaune. Un somn dinala ce aveam in noi.. cred ca n-am mai avut niciodata. Si incepe profa' :
- Dupa imperechere, adica dupa actul sexual..
Si am un coleg care probabil sufera cu capu'.. se trezeste ala :
- Vine un nepotel !
La care colega din spatele meu face catre el :
- Bai, da tu esti batut in cap ?
Si toata clasa insepe sa rada. Profa' continua sa scrie.. nici nu auzise dialogul dintre colegii mei :]]
Dupa cateva minute incepe iar :
- Ovul + spermatozoid => celula ou => embrion => fat => nou nascut !
La care tot colegul acela se trezeste vorbind :
- Si cand apare acel nepotel ? 5 4
Toata clasa incepe sa rada in hohote la ce prostii poate scoate ala pe gura :]] =]]

#32
Eram in pauza dupa ora matematica ..Zi ca de obicei dragul meu coleg ( pe nume Radu21 )
Avea dracusori si vrea sa streseze pe cineva.Bineinteles ca eu am fost acea persoana..pe mine ma omoara cel mai des21..El stie ca eu am slabiciune: Gadilatul...Nu ma gadilati ca iese urat ..incep sa rad si sa nu ma mai opresc21..Si cum spuneam:
Se indrepta spre mine in timp ce alte colege topite dupa el il priveau29..eu stateam cu spatele si desenam pe tabla( mai exact jucam X si 0 )...si incepe sa ma gadile21..si nu stiu cum dar am ajuns pe scaunele de pe banca mea..(eu stau in prima banca20 )..si eram intr-o pozitie24..zici ca eram in timpu' actiunii21..fara sa ne dam seama ne-am apropiat prea mult..si amandoi rosim si exact in pozitia aia am ramas 3 secunde..pana cand ne-a intrerupt profa24)..A fost penala faza..Am ras la ea24 Si eu si el21
Alta faza:
In timpul orei de engleza, ne-a dat niste fise idioate45..si am vazut niste nume ciudate rau de tot24..si am inceput ( eu si colegul meu radu21 )..sa luam cateva nume de acolo21..
Eu ma numeam Hamish si el Rudish24..care am descoperit ca erau frati21..si dupa aia si-au mai pus si alti colegi nume de acolo ..mai era unu foarte tare: Capish24..Orele in care ne batem zoc de profi' sunt foarte tari19
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#33
Noutate 21 .
Deci , azi la ora de Biologie , profesoara ne-a scos afară să facem curat în curtea școlii . Școala este înconjurată de un gărduleț de nici un metru . Doi colegi stăteau pe el ( Mihai și Alin ) .
Mihai : ”Bă Aline , ține-mă și pe mine ! ”
Alin se uita în altă parte . Mihai s-a lăsat pe spate crezând că Alin îl va prinde , dar de unde 21 . Mihai a căzut cu cracii în sus , iar eu m-am prăpădit de râs . Noroc cu frunzele , i-au mai amortizat căderea , puțin 21 .
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#34
Fazele mele..de azi..
Am un coleg Daniel care are o verisoara in aceeasi clasa Madalina.
Si veneam eu cu Andreea in clasa sa-mi iau sticla sa o umplem cu apa. Si eu vorbeam cu cineva numai stiu cine si el s-a intins pe tot spatiul dintre 2 culoare de banci punandu-mi piedica.Nu am cazut dar m-a murdarit putin pe pantaloni.Mie cum-mi imi place sa exagerez am inceput sa-l alerg si el mare comediant a inceput sa fuga..asa si avem noi un coleg Ritza(il cheama Auras) asa care sta pe ultimul culoar..si fuge el si il prind si el se urca pe banca lu Ritza si face pe victima cu ochii deaia mari si speriati..si eu il las in pace ..da vine Madalina
- Ba da tu esti retardat!

deci am murit sa cadem pe jos eu si Andreea.

Alta faza mai am un coleg Dragos caruia ia fost ieri rau.
Si azi la ora de mate,ni sau adus testele O_o..dnu de mate la mustrat un pic pe dragos ca e lenes ..si dupa la intrebat daca ii mai este rau..si el a zis
-Nu domn profesor ca mi-a dat dna directoare un bulin (pastila21)
Am ras toti bineinteles dar nu asta a fost faza haioasa.
La ora dnu punea notele in catalog si noi faceam ex la algebra la tabla.Dragos cu mana in vant pe sus..fluturand
Da domnu profesor
-Nu te scot pe tine ca esti inca sub influenta bulinului.
Toata clasa pe jos de ras...
Astea s-au intamplat azi 26.10.2010 Sfantu Dumitru
100% adevarat nimic inventat ..clasa mea de vis
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#35
Astazi eram la ora de biologie..
Iar eu aveam de executat o provocare..: Sa urlu la profu' ca e sexi!21
Imediat ce a intrat in clasa si toti l-au salutat..ne-am asezat, eu m-am ridicat.si i-am zis:
-Domn' profesor..SUNTETI SEXYYYYY!!!!
Profu a facut ochi cat cepele si toata clasa era pe jos24La porpriu21
Nu mai putea nimeni sa zica nimic..21..
Pana la urma i-am zis ca e provocare si a inteles21
A fost epica faza21
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#36
Azi la engleză am cam adormit la oră în timp ce îl asculta pe un coleg. Iar profa îi spune:
Profa: Tradu în engleza " Ieri nu am fost la şcoală."
Colegu: Today was school.
Şi nu ştiu cum naiba dar din somnul meu adînc m-am trezit şi am înceout să rîd ca o nebună, ah, rîdeam cu lacrimi, dar după aceea profa m-a ascultat şi pe mine iar asta e altă poveste, dar faza aia a fost epică, cel puţin pentru mine. 21)
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#37
Astazi la ora de biologie am facut niste exercitii la inceputul orei.Prientre exercitii a fost si una"Comparati simtul mirosului la om cu simtul mirosului unor animale rapitoare."
Dupa ce l-am facut le-am zis cu voce tare si a zis dnu profesor ca unii caini au mirosul extrem de dezvoltat..etc si se ridica Dragos..mai este el vedeta unei faze..de ieri
-Da si unii caini sunt antrenati de politie la gasirea cadravelor(cadavrelor)!!O_o
Pana sa se corecteze noi fetele din fata lui[ca neam mutat la alta clasa si ptr ca suntem cei mai numerosi(30) eu si alte 4 fete am stat la catedra(este foartee lunga,incap cam 4 profi ..odata 71)

Hm... cam asta a fost mai aveam una foarte tare dar am uitat-o[de-acuma le notez 21]
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#38
Eram azi la ora de engleza. Stam noi ce stam, iar noi fiind la ultimul etaj, vantul trage mai tare pe acolo, provocand un sunet ce te zgarie pe creier. Deci, incepe acolo sa "cante" acel sunet minunat, facandu-ne pe toti sa ne astupam urechile =]] Si se trezeste un coleg :
- Fantome teacher, fantome ! 17
La care profa' :
- Taci tu acolo.. !
Inca, cateva minute si iar incepe, eu, fiind satula pana peste cap de sunetu' ala ma dau cu capu' de banca si ma ridic dupa cateva secunde. O vad pe profa' cum se holbeaza la mine si ne explica de ce se aude. La care tot acelasi coleg fraier :
- Acuma vin extraterestrii, teacher !
Si ma intorc eu :
- Mai, da tu esti chiar batut in cap !
Si incepe clasa sa rada. Profesoara se uita la noi si nu zicea nimic. Baiatu' acela statea si se uita la noi cum radem fara sa zica nimic.

P.S.: Da stiu ca nu e amuzanta, dar eu am ras la faza asta o ora ! =]]

#39
Am şi eu câteva faze, unele poate's seci, dar pe moment erau amuzante :]]

1. Ora de religie... profa nu ştiu ce tot zicea pe acolo şi la un moment dat era ceva cu lumea spirituală.
Eu: Adică fantomele? 8 15
Profa: -.-" Nu! ~14 [ pun muu~uuulte întrebări despre demoni, fantome, etc şi profa s-a cam săturat, înafară de asta o deranjează mult când întreb de demoni sau îngeri negrii :]] ]
Coleg: Atunci strigoii! 15
Dragii mei colegi erau pe jos de râs.

2. Tot la ora de religie. Trebuia să scriem definiţia îngerilor. Eu citisem aia mai de mult, la bibliotecă intr-o enciclopedie . :]
Eu: Aaaa, ştiam asta! 15 Am citit undeva! <3 *foarte mândră de mine* ... dar nu o mai ştiu... -.-
Clasa: 24

3. Ora de civică. Ne-a dat test şi ne-a dat profu' o foaie de caiet d'ală mic. Testul era de cinci-şase exerciţii destul de lungi. Ştiam că foaia care ne-a dat-o el nu ne ajunge şi am întrebat ce facem. La care el:
Profu' : Nu fi femeie!
Eu: Păi dacă aşa m-a făcut mama, ce dracu?! 22
Nu a mai zis nimic. 21

4. La dirigenţie. Diriga era tot cu gura pe noi şi se uita prin catalog la note şi absenţe. Ajunge la mine şi ştiam ca e totul ok.
Eu: Abesenţe nu am , notele le ştiu... e ok 106
Diriga: Da, dar la matematică? 45
Eu: Da' aia e mateeeeeeeeee~! -.-"

5. Tot în ora de dirigenţie. Zicea diriga ceva de un caiet în care să noteze şeful clasei toate chestiile "rele" care se petrec în clasă.
Colegă: Acolo se notează şi de câte ori ne cerem la baie? 39
Diriga: Tu acum faci mişto de iniţiativa mea? 45
Colega: Nu ! 65
Alţi doi colegi *în şoaptă* : Lasă că am făcut noi destul înainte! :]]
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3

#40
24 Am ras cu lacrimi la intaplarile voatre,acum e randul meu21
1.Eu purtam ca proasta pozele yaoi dupa mine(in telefon)si nici nu-mi pusesem parola,asa ca imi furau telefonul.Cand vedeam asta saream ca turbata sa-i prind si asa ii alergam toata clasa,in timp ce isi pasau telefonul si se uitau oripilati la poze21
2.O colega voia sa se dea mare si tare,asa ca a sarit pe catedra tocmai cand intra profa de rom in clasa.Sarmana catedra s-a rupt si draga noastra colega a cazut peste doamna care a amenintat-o ca-i da 5,ceea ce s-a si intamplat.Colega noastra a platit catedra si s-a mai ales si cu o luna fara calc24
3.Venise noul nostru prof de civica cu niste pantaloni stramti,iar eu si cu fosta mea colega am inceput sa susotim21
E10sst,de ce si-a luat profu pantaloni stramti?se vede cat de dotat e!
C4enis...numai pentru asta ai ochi,ma sperii!
Profu: Da'ce susotiti voi acolo?
Eu am afisat un ranjet nevinovat,incercand sa-mi iau ochii de la atractie,iar colega mea se inrosise.21
In pauza s-a vorbit numai despre pantalonii stramti ai profului24
Cam atat pentru azi21
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Prima zi de scoala /liceu Khonsu 41 33.742 15-04-2013, 08:08 PM
Ultimul răspuns: Fear
  Aveti ambitie la scoala? Ryoto 6 5.052 18-03-2013, 11:30 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Fara scoala Khonsu 21 13.897 15-05-2012, 12:23 AM
Ultimul răspuns: hiimera
  Scoala KarinaD 16 9.521 19-07-2011, 04:23 PM
Ultimul răspuns: North
  Concursuri la scoala Flash 13 10.022 11-12-2010, 09:17 AM
Ultimul răspuns: AlerimxD
  Incepe scoala ! [ 2010 - 2011 ] Flash 33 19.330 14-10-2010, 08:18 AM
Ultimul răspuns: *ILY Yaoi Maniac*


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)