Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Episoade modificate

#1
Pai dupa mine este destul de simplu.Primul (adica eu deoare eu am deschis topicul ^^) va spune un episod din Naruto, iar urmatorul va trebui sa-l modifice in mai multe privinte.Sa schimbe unele actiuni, sa introduca sau sa scoata altele.Puteti face ce vreti cu acel episod doar sa-i pastrati esentialul si titlul.
Cam asta este tot^^.Sper sa treceti si pe aici si sa nu va suparati ca nu am facut eu episod.Fiti siguri ca o sa trec pe aici.
Deci...sa vedem 39

Episodul 109 "The Sound's Invitation!"
[Imagine: chibi_1799.gif]
, chibi-ul lui miss_sakura_uchiha
[font=Tahoma]

'Cause I luw my two susy ....:::SasuSaku:::...., and ^^"Bubbles"^^ And my family is too big^^ (only girlz) Sunt mandra rau mey voi, am o moomy cea mai tare.^^ Yes, you Mitzuke-chan

http://media.photobucket.com/image/hitsu...22.jpg?o=3

[Imagine: Toshiro-Hitsugaya.jpg]
^
|
[b]He is mine!*MINE*''Cuz I can't have Deidara (he's Akatsuna Lynn's) and I have Sasuke I decide to have and this anime hot boy^^


Ha, ha, hi, hi, ha, ha, ho!
Why I like Sasuke-kun?It's simple!He is so hot, the most beautiful, powerful, clever and again is the most beautiful^^
He is mine and you can't do anything^^

I say again and the last time: Hitsugaya-kun si MINE!!! ONLY MINE!!! GET IT?


#2
Mai e un topic ca asta aici,e cam acelasi lucru.Aici nu se fac forum games,ca urmare il las numai pe acela.Posteaza acolo: Aici Inchis.
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Listă: episoade ÅŸi capitole Gravitation. Addeh 0 1.492 29-12-2011, 11:01 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  episoade preferate din naruto Ryuu 4 5.917 28-10-2008, 11:05 PM
Ultimul răspuns: Kazuki
  caut 2 episoade anime Magica Bloom 6 4.603 26-09-2008, 10:25 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)