Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Duel: Luli vs. Unde'i punctul

#11
A doua poza.

Cuz.
Prima mi se pare prea . . . plictisitoare. Ai fotografiat cam mult din pamant, mergea mai putin. De asemenea, barca este prea mica. Ocupa prea putin spatiu, si nu imi place. Also, e prea intunecata.

La a doua poza imi place mult cascada. Si faptul ca pietrele nu sunt simetrice. De asemenea imi plac mult culorile .

Congrats.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#12
My vote goes to pic number two. Imi place mult padurea in general, mai ales daca este si un mic parau rece care curge prin apropiere. Imi place cum e facuta, imi place si acea cascada mica, lol.

Imi place si prima poza, mai ales cum ai captat si acele salcii ( sper ca-s salcii, nu ma pricep prea bine la copaci 24), dar parca prea mult pamant uscat ai prins, daca te apropiai putin... Sau ti-era rusine de pescar? 21
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]

#13
off : nu vă mai cereţi scuze! e duel, pt. ce vă cereţi scuze? normal că trebuie să votaţi o singură/ respectiv două sau mai multe pers. depinde câte participă la duel. Normal că trebuie să comentaţi şi să vă daţi cu părerea. Scuzele sunt inutile şi stupide în cazul ăsta. Geez, chiar nu le înţeleg, lol o.o

on :

Prima fotografie, nu e atât de reuşită pe cât ar fi trebuit, sau ar fi putut fi. Peisajul este frumos ( alea sunt salcii? or some kind of trees I guess o.O ) anyhow, frumos, oarecum, dar parcă se vede totul prea închis. Ar fi fost frumos să fie mai multă strălucire, but I guess the sun wasn't up on the sky that day. Îmi place faptul că nu e gol, peisajul, apa vreau să spun. Mişună pe acolo o barcă ( e un pescar? : > ) şi a ieşit destul de mult şi bine în evidenţă deşi nu îmi pot da seama ce ai vrut tu să scoţi în evidenţă, huh, se îmbină toate pe acolo şi e puţin dezordonat. E cam închisă poza dar să zicem că e ok, în mare îmi place . Şi ideea e foarte drăguţă.

A doua poză, sincer prima dată când am văzut-o nu mi-*a plăcut de nicio culoare, iar nu îmi pot da seama ce ai vrut concret să scoţi în evidenţă cu această poză, lol. But I looked closely at it and I saw that there is a person, lawl. Nu văzusem că era cineva anume în poză, dacă nu te uiţi oleacă atent nici nu se observă, nu ai scos nici personajul ăla în evidenţă, nici râul nici pietrele şi ce e ăla, un pod? în fine, şi la tine e cam dezordonat pt. că nu ai ştiut sigur ce vrei să scoţi în evidenţă sau nu ai reuşit să transmiţi per total ideea asta. E destul de comună, I guess. Nu mă atrage în mod special decât faptul că are un personaj pe acolo. It would've been cool if there was a meaning for that character in there, şi nu faptul că făcea o poză. Sau nu, ar fi fost interesant dacă ai fi scos mai mult în evidenţă personajul , it would've been intersting.

O să votez cu prima poză. Îmi place mai mult.

#14
Duel încheiat!

Luli - număr total de voturi: şapte.
Unde'i punctul - număr total de voturi: şase.

Câştigător: Luli.

Mă frapează acest sfârşit de duel, deoarece nu mă aşteptam să câştig. xD
Mulţumesc tuturor celor care s-au sinchisit să voteze, înseamnă foarte mult pentru mine.

În orice caz, felicitări, Camy. * hugs *
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.

#15
Hi there :]

Prima poza
E o poza reusita, desi calitatea nu prea imi place. De fapt nu sunt sigura daca calitatea [cacofonie O.O] e cea care are probleme sau lumina. Ma rog, imi place cum se vede in mare, peisajul e frumos: atrage prin simplitate, mi se pare. Apa si nenea cu barca arata foarte tare printre salcii [exprimarea lu' peste, dar altfel nu stiu cum sa zic 39], e ca o rama or smth. In concluzie: e o poza buna, draguta :]

A doua poza
Fotografia imi aduce aminte de reclamele la apa minerala 43 Imi place cum e surprins peisajul, iar pietrele si lemnele acelea, wow, parca au fost aranjate special pentru a fi fotografiate. Nu stiu sigur, dar e un fel de dezordine d'aia artistica O.O. Ador claritate si calitatea imaginii. Se observa fiecare detaliu. Cu toate astea pe fata din imagine abia am vazut-o 43.

Trebuie sa mentionez ca ambele lucrari mi-au placut foarte mult, dar votul meu merge la a doua poza
KyuMin.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Duel: Luli vs. Matzaplouata Corina M. 5 3.680 29-10-2010, 07:04 PM
Ultimul răspuns: Ke$ha
  Duel: Luli vs. Serket Corina M. 7 4.201 28-10-2010, 05:40 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Matzaplouata Corina M. 2 2.617 08-10-2010, 06:00 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. George [ iară ] Corina M. 8 4.035 21-09-2010, 07:29 PM
Ultimul răspuns: George
  Duel: Luli vs. History Corina M. 9 4.335 16-09-2010, 09:40 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Ryuu Corina M. 6 4.082 16-09-2010, 03:47 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Duel: Luli vs. Metal Corina M. 1 2.333 14-09-2010, 10:16 PM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. MisoMizore Corina M. 5 3.617 13-09-2010, 11:15 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. Biush Corina M. 8 3.869 13-09-2010, 11:07 AM
Ultimul răspuns: Corina M.
  Duel: Luli vs. BetterOffAlone Corina M. 7 3.709 13-09-2010, 11:00 AM
Ultimul răspuns: Corina M.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)