Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Duel!

#1
Pai... vreau sa fac si eu un duel si as vrea sa va intreb care vreti?
Daca vrea cineva, sa ma contacteze si ne vom pune de acord cu tema.
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .

#2
Eu vreau. Ar fi primul duel la FF, nu sunt foarte bună, dar toate au un început. În fine, ideea e că mă bag.
spamspamspamspamspamspamspamspamspam... : - s.

#3
Se pare ca iti alin eu inima si accept provocarea ta de duel. Am citit putin la povestea ta sasusaku si pot sa spun ca o sa fi o duelista pe masura. Sa sti ca eu nu sunt foarte buna asa ca ai putea sa castigi foarte usor. Te implor sa m alegi pe mine. Dar daca vrei o provocare pe masura ta sa sti ca nu ma supar daca alegi pe altcineva, iti spun asta din toata inima.

#4
Hello , Bloom ! Vreau eu sa fac un duel cu tine . Sa stii ca sunt noua si nu prea ma pricep defapt nici nu stiu ce trebuie sa fac ca sa postez fic , dar nu striga sa incerc .
:bye:
Viata e prea scurta ca s-o traiesti trista . 21

Moartea nu vine la usa si te intreaba daca vrei , ea doar vine si te ia cu ea :die: .

Increderea se castiga greu si se pierde repede . :=)

Bye !!! :pls:

#5
Nu mai postati ca sunteti de acord la o cerere de duel de 3 luni >.>. In plus, ca deja sunt cativa doritori inaintea d-voastra. Si nu mai cred ca acest duel poate sa se mai realizeze 39. O fi uitat autoarea de el o.O
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
A uitat. Topic inchis.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)