Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Doujinshi yaoi

#1
Mi-am facut curaj, iar eu fiind doujinshis maniac, eram, acum din nou pe manga, si ma gandeam sa impart chestiile savurate or something like this -yaoi [logical].
Kingdom Hearts - Colorful Sky part 1 (acum am dat de el, adica, nu i-am acordat atentie pana acum) -imi place minutul 2:53. =p~
Body Buddy - cuplu: Kazuku x Hidan (unul dintre cuplurile ce m-au dat pe spate si de care devenisem... obsedata -ma refer la Kazuku) -doujinshi mega cool;
Bayaku x Renji Hiiragi [Bleach] -it \'s very cute and sweet *Byakuya-saaan TT^TT*; and so on. If we want or so, say.

There are few, but only that at this time.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#2
Ah, god, doujinshi yaoi. My piece of cake ^^.
Cel mai bun doujinshi yaoi cu Naruto care l'am vazut a fost Residence of Sun. E pur si simplu genial, n'ai ce critica sa'i aduci. Are mai multe aprti, e lung, dar sunt toate aici.
Blue calm . Foarte genial. Hard yaoi, dar este bun.
Kitaru .
Meh, sunt o multime cu Naruto. Principalul furnizor de doujinshi naruto yaoi e WhatAmIDoingHere. So, enjoy!
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Death Note doujinshi. Addeh 0 3.193 12-03-2012, 06:40 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Ce e Doujinshi? Flaw 0 4.326 26-10-2010, 12:12 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)