Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

#31
Meh, I'm city mate with Yulobo- adică din Iaşi.
E pe aici cineva de prin Iaşi? I feel lonely knowing that only Yulobo is here, and we never met *shakes her. Dude, când ne întâlnim?*
Ăhm, vara mi-o petrec în totalitate în Craiova, aşa că maybe...
[Imagine: sig3a.jpg]



#32
Bucuresti, Bucuresti.. xD Din fericire am avut parte de putina varietate, avand in vedere ca am radacini in Galati |3 In Galati m'am nascut, in Galati s'au lipit animeurile de mine si prin Galati am bantuit pana la 10 anisori ~ Deci in ultimii 4 ani am trecut la explorat secretele Bucurestiului xD Inca mai merg in vizite prin Galati cand am chef, tinand cont ca inca mai avem apartamentul de acolo, si tot restul rudelor..21 Ce pot sa spun, e buna varietatea, cand ma plictisesc de peisajul aglomerat de Bucuresti pot sa evadez cate un weekend in orasul meu de bastina4 In ultimul timp mai rar, ce'i drept, though39 Eh..dar Galati is a nice city >3< Faleza cred ca e locul meu preferat<3

imi place k suntem distribuiti relativ uniform dupa cum am observat39 e bine ca sunt fani anime in toata tara ^^ SPREAD TAH LUUVVV:love: ^O^
xD
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]

#33
bucuresti-Bucuresti-BUCURESTI!!!!...waaaaaaaa20 vreau si eu si eu(da' nu pot fiin'ca is rama)
m-am nascut in galati, locuiesc in galati, merg la scoala in galati si respir juma' de zi aer poluat de galati...norocul meu e ca stau la curte si mai am si putin timp linistit si fara poluare(asta daca nu se nimereste sa fie sarbatoarea sau zi frumoasa afara si toti pun manelele la maxim...da' lasa-lasa ca eu is si mai tare si pun rock la maxim in mijlocul curtii)
in galati e frumos sa mergi vara in gradina botanica, pe faleza, in gradina publica, la bibleoteca(are si aer conditionat de cand s-a renovat)...pacat ca mama si bunicii nu au ramas in resita ca altfel eram si eu de pe acolo(de ce a trebuit sa il mute job-ul pe bunicu' la galati?)
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#34
Hey buna!Asa cum sa zis sunt mai multi din Buccuresti.
Eu sunt din Galati,Poluare mare,dar este fainca avem Dunarea langa noi,mai ales falezele.Nu sunt mandra de orasul meu(en fine).Si eu sunt curioasa daca cineva din Galati mai este pe Zp.Daca da un PM si poate ne intalnim
Chupupicpupicpupic
The road I walk is paved in gold,
To glorify my platinum soul.
I am the closest thing to God,
So worship me and never stop!

This wretched blood runs through my veins
I gave up everything for fame
I am the lie that you adore
I feed the rich, and f**k the poor.

Dear future,
I bought you.
I own the rights.
To let go,
Destroy you.
This is my life.


#35
Eu sunt din Galați. Și sincer m-am cam plictisit de faleză, ce-i drept nu am mai fost de anul trecut . De fapt, dacă spui Galați spui faleză ceea ce e puțin ciudat, o bucată de asfalt care nu are nimic special reprezintă un oraș. Eh...
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#36
Je stă în București. M`am născut la Versailles, iar la trei ani m`am mutat în București, de unde era mama (tata îi francez). Am trăit aici cincisprezece ani (adică până acum, la optișpe ani), dar sper să mor în altă parte. Preferabil în Londra, Dublin, Glassgow sau Edinburgh. Văd eu.
Țin să menționez că sunt la Colegiul Național ' Sfântul Sava ', în clasa a XII - a. Fiți pe fază, poate suntem colegi. xD
[center][Imagine: vtrhrtcopy.png]

I always want to make you laugh.[/center]

#37
Pfff, cam putini din Constanta, sau mi se pare mie? Oricum, sunt din Constanta, undeva prin cartierul Km-5. Invat la "Colegiul Comercial Carol 1". Asa ca cei din Constanta fiti pe faza, poate ne intalnim 21.
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#38
M-am născut în Bucureşti şi trăiesc în Bucureşti , în viitor nu ştiu unde o să mai fiu . Nu cred că aş schimba oraşul , poate doar Constanţa m-ar mai atrage , îmi place cu bune cu rele . Avem parcuri ( pentru mine e o plăcere să mă plimb prin Cişmigiu sau să stau la rampe în Tineretului ) şi poluare ... Stau cam la 15 minute de Unirea ( când merge 32 bine )

Off-topic : Mely , am fi putut să fiu colege , la anu voi da la,, Colegiul Naţional Sfântul Sava" .

#39
Eu m`am născut în Oradea dar locuiesc în Satu-Mare de pe la 7 ani. Nu pot spune că e un oraş frumos, şi pe deasupra e plin de unguri.
chaosed, de tine îs cel mai aproape21
I'm Kira.

#40
Damn it! T. T de ce am impresia ca sunt cam singura de prin Craiova? 21 ma rog, mai stiu pe cineva de pe forum care e din acelasi oras si mai suntem si la aceasi scoala [that's nice, no?71]
Ma rog... aici m-am nascut si aici voi mai sta cativa ani, banuiesc, fiindca planuiesc sa ma mut la facultate, dar... departe de "frumoasa si foarte civilizata" noastra Romania xDD. Anyway, mai e cineva din acelasi oras cu mine? Ar fi super sa mai descopar fani anime pe aici^^
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)