Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

#21
M-am nascut in Bucuresti acum 21 de ani 21 ... am pierdut 2 ani prin Bucuresti oricum nu stiam nimic 21 dup-aia m-am mutat la parintii lui tata in Techirghiol judetul Constanta Smile ... iar acum locuiesc singur singurel in Constanta ... de 2 ani mai bine zis . Daca mai e cineva de la mare , sau vine la mare , poate sa dea un PM inainte , sunt o fire deschisa 10 si-mi place sa-mi fac prieteni noi ... apropo daca prin absurd , desi mi-e greu sa cred , maine vine cineva in vama veche sa lase PM Smile
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

#22
Eu sunt de prin Cernavoda, judeţul Constanţa. Btw Sucre, vin la mare vara asta la Constanţa so, da eu voi apărea pe acolo şi nu numai eu. Toţi care mergeţi la mare vara asta poate mă anunţaţi. Poate ne întâlnim undeva cu toţii, ar fi nice sincer.

De abia aştept să mă bălăcesc prin apă. Dacă locuiam în Constanţa direct, fugeam de la ora de franceză şi mă duceam să înot
-

#23
Mda, neaţa' .
Eu sunt din minunata şi preafrumoasă capitală a României , aka Bucureşti. Nu-mi place oraşu ăsta, da' n-am ce face, trăiesc în el.
Well, mai e cineva din Bucureşti? [ mda' , ştiu că sunteţi mulţi ] .
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#24
Sadic_Soul, in sfarsit cineva din zona mea21...ma rog eu sunt din alt oras, cel mai plictisitor oras, cred22 si anume Gaesti... Nu ma astept ca cineva sa fi auzit de el si nu ma mira faptul21. Gaesti... are magazine frumoase, iar asta este tot ce-mi place la el, in rest...22.
As fi vrut sa fiu din Bucuresti, avand in vedere ca majoritatea sunteti de acolo.
Ce sa va mai spun despre Gaesti [plus ca are si nume nasol21], poi nimic, cam asta a fost tot...
22

#25
Eu sunt din Ploiesti , nu e mare chestie , orasul nu e stralucit , dar sa zicem ca e destul de linistit fata de restul . Sunt destul de multumita de el , avand in vedere faptul ca e destul de aproape de capitala . Daca mai e cineva de pe aici , let's meet sometime soon .
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#26
Heh, Ploiestiul e chiar prea linistit, nu se intampla nimic pe aici 2
Cel mai naspa e ca nu exista nici un parc in oras... nu prea ai ce sa faci daca vrei sa iesi.

#27
De aia sfarsesc cel mai des stand inchisa in casa T_T" . Come on , ar trebui sa avem si noi ceva de facut aici 22 . Oriunde iesi , auzi numai muzica nenorocita (aka manele) data la maxim , ca stii , s-ar zice ca pana acum s-ar cunoaste faptul a s-au inventat castile , dar omenirea e destuuuul de in urma , mai ales in Romania . Oke , gata criza . Faza este ca e plictisitor T_T . Really , ai cateva alternative : cluburi (care numai cluburi normale nu sunt) , iesi in oras si te plictisesti prin mall-uri and stuff like that . Macar de ar fi vreo pista mai mare asa ceva de role , skate sau biciclete . Well , asta e ce sa-i faci 21 . Banuiesc ca nici in alte locuri nu e chiar atat de stralucit . Dar daca imi aduc bine aminte , vorbeam ieri cu o prietena din Craiova si ei au avut cateva zile la rand sau ceva de genul asta teatru shakespearian , romani si koreeni , ieri fiind Hamlet . Deci frate , la noi n-ai sa vezi asa ceva vreodata so ... Pacat , mi-ar fi placut sa vad piesa aia de teatru .
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#28
Eu sunt din Timisoara si acum imi dau seama ca numai vreau prin Arad [ desi chiar mi-a placut acest oras ] dupa ce am facut azi o raita o orasului impreuna cu maica`mea 21 Poi, exista acum si la noi verdeata in centru si o gramada de magazine, dar... evident, nimic nu se compara cu Complexul Studentesc 21 Chiar mi-a lipsit si ma bucur ca azi am apucat sa mai vad ce mai e pe acolo. Ce imi place este ca orasul este viu atat ziua cat si noaptea;

#29
Evident, singura de prin Braşov, I feel so lonely now. Aci am locuit toată viaţa şi chiar nu m-aş muta. Stau în centrul istoric, deci dacă veniţi pă aci să mă anunţaţi, să vă fac o tură 15
God, honestly, e cineva de pe forumul ăsta din Braşov? *shakes zup*

#30
............................................................................................................




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)