Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Destiny Brought Us Together (Yaoi)

#1
Why hello people ! *giggle*
Im a bitch cuz` i didn`t finish the other fics..That`s it. Try to live with this. :)
Revenim -> FIC NOU !!

Nu mă pot abţine, dar din moment ce acum am capul mai limpede, pot în sfârşit să gâdesc şi eu mai lucid. :)
Idee nouă, ceva mai îndrăzneaţă, zic eu pentru mine. Dar cu ceva în comun cu pasiunea mea pentru un anumit lucru. *laugh* (de asta vă veţi da seama în altă etapă a ficului)

Şi nu, nu au să fie img. cu personajele.. mai bine vă las pe voi să vă imaginaţi. Dar s-ar putea să-i desenez chiar eu, însă nu acum. >u<






**


Nu înceta !Nu îmi da drumul, nu mă lăsa din a-ţi scăpa privirea aceea verde, care o luminează pe a mea. Şi sclipirile se regăsesc imprimate dur în pupilele noastre mărite de la emoţiile trupurilor noastre, acum regăsite parcă după un timp îndelungat.
Ne completăm unul pe celălalt, însă sincer simt că nu îmi mai pot ţine echilibrul.
Picioarele mi se înmoaie treptat, pulsul sângelui meu creşte, fierb.
Nu mai vreau să stau în picioare, zdrobeşte-mă de peretele acela şi continuă să îmi lingi gâtul, buzele şi întreg trupul.
Tânjesc după toate acelea. Şi aş fi în stare să mă pun în genunghi ca să-mi dai toate acestea...
Sună aiurea, par un obsedat, însă cum poţi să nu mă crezi din moment ce şi tu împarţi aceiaşi mentalitate ? Devine contagios... Nu este aşa ?
E doar un joc, nimeni nu se va răni, facem totul după cum ne duce capul... Ne luăm după instincte. Fiindcă viciul de a avea plăcere nu este ceva anormal, e complet normal.
Acum sunt pe culmile extazului, am pus mâna pe pradă sau mai exact el pe mine. Ce mai contează, din moment ce amândoi ne simţim pe culmile plăceri, nici nu mai ţinem cont de asemenea lucruri.
Mi-a citit gândul încă de la început.
Am cerut, iar el mi-a oferit.
Cu braţele lui puse pe şoldurile mele, mi-a împins tot corpul în peretele acela dur şi rece.
Am surâs amuzat şi extrem de excitat. Totul se datora personalităţi lui îndrăzneţe şi extrem de perverse. Transforma orice fantezie în realitate... era aşa de bun.
Cum să-l las, nu`s nebun. Imediat i-am cuprins faţa în palmele mele şi el cu un curaj de nebănuit a început să-mi sărute pe etape buzele umede.
Le muşca, le mângâia, le săruta cu atâta profesionalitate. Şi îmi lua minţile, pur şi simplu.
Am gemut de fiecare dată când acesta îşi freca organul întărit de al meu. Însă erau acoperiţi de materialul de la blugi, dar senzaţia devenea aşa nebun de plăcută...
Şimţeam cum inima avea să-mi iasă din piept, iar coastele să mi se arcuiască pe partea din faţă, unde se afla sternul. Cât de mult îmi placea modul lui şarmant de a mă face să ţip şi să mă comport aşa de ruşinos.
Şi nebunia încetul cu încetul prindea contur şi bestiile se trezeau nărăvaşe din noi...

L-am prins violent de părul de la ceafă, fiindcă simţeam nevoia de al avea şi mai mult pentru mine. Nu doream sub nici o formă să-mi scape.
De data aceasta eu am fost cel mai curajos, fiindcă m-am avântat în aventura aceasta nebună.
Mi-am introdus fără a ezita măcar odată în gura lui limba, jucându-mă cu poftă şi tot dezmierdând de zor limba acestuia. O puteam numi o explorare. Şi nu mă dădeam în lături de a apăsa pe butonul roşu al acestui bărbat extraordinar.
El vâzând că măresc miza şi simţind din plin cum organul meu se întărea prin material, m-a luat în braţe şi m-a aruncat pe biroul aflat aproape de geamul de pe peretele celălalt.
S-a apropiat de mine cu încetul, fiindcă după cum observam încerca să scape cât mai repede de blugi.
Eu entuziasmat, cu limba mi-am umezit buzele acum uscate şi l-am privit cum scapă de: curea, blugi şi chiar de boxeri. De cămaşă aveam să mă ocup chiar eu.
Cu mişcări lente ca şi acesta l-am prins de cravata aceea neagră şi l-am tras la mine şi el şi-a lăsat întreaga greutate pe trupul meu încă înfăşurat de haine.
Acum el avea controlul suprem, putea face tot ceea ce doreÅŸte din mine. Eu vroiam asta.
Buzele lui apetisante s-au unit cu ale mele într-un sărut lung şi extrem de jucăuş.
Aerul cu greu reuşea să pătrundă prin gura mea, în timpul acesta, în care noi ne făceam de treabă cu gura, mâinile lui mari s-au apropiat de bluza mea pe care a sfâşiat-o dintr-o tragere. După au urmat blugi pe care i-a trântit de pe mine.
Vâzând asta mi-am deslipit gura de a lui... Am vrut să spun ceva, nici de cum să-l opresc, însă nu am putut fiindcă odată ce i-a îndepărtat mi-am simţit membrul cuprins de mâna lui care în acelaşi ţimp îl ţinea şi pe al lui, făcându-i să se atingă... Asta umpluse pafarul...
M-a străpuns o căldură nemaipomenită, capul mi-a căzut pe suprafaţa din lemn a biroului şi am început să gem necontenit. Doar glasul meu şi puţin al lui mai cuprindeau şi înfundau camera aceasta cu ceva zgomot.
Nu mă puteam controla, era aşa de plăcut şi înebuneam treptat. Ceream printre gâfâieli mai mult, iar el îmi tot zâmbea pervers, arâtându-şi acei dinţi albi şi perfecţi.
Lumina lunii care se reflecta prin geam, ne lumina trupurile aflate pe acel birou amenajat frumos, dar acum parcă dezordonat din cauza mişcărilor încontrolabile ale trupurilor noastre sălbatice.
Tremuram şi nici nu mai gândeam lucid. Am strigat atunci când acesta fără să-mi spună sau să mă avertizeze, m-a pătruns în acel loc strâmt.

Furat de fantezie, trăiam un vis erotic, care se dovedea a fi real şi eu eram cel ce se bucura aşa de mult de toate acestea.. El fiind deasupra mea controla totul şi trupul meu acum tremura de adrenalina şi fiorii electrizanţi ce-mi semnalau în toţi nervii plasaţi în fiecare părticică a corpului.
L-am prins de gât şi acesta vâzând că nici bine nu mai respiram, m-a tras la el în braţe. Continuând să se adâncească în mine într-un mod de neimaginat.
Credeam că aveam să explodez acolo. Nu mă durea, nu era nici prima dată când o făceam cu un bărbat.. defapt eram gay şi nici o fată nu m-ar putea face să simt asemenea lucruri.
Bărbaţi erau consideraţi de mine un fel de drog, dar cel mai mult sex-ul era adevăratul drog nimicitor dar extrem de nemaipomenit.
Ne-am redus doar la mişcări de sus-jos. Şi pot să spun că mă încântau la nebunie, cât de bine mă puteam simţi. Însă nu mai era mult şi finalul avea să apară...



1.
‘Scrisoarea’
___________________________





M-am trezit, însă nu am mai găsit pe acel cineva lângă mine.
Aşa este în fiecare dimineaţă, sau cel puţin de două ori pe săptămână.
Am oftat pentru prima dată în această zi, din nou într-un pat acoperit pe jumătate de pătură şi în rest tot trupul îmi este gol şi dezvelit la lumina puternică dar sclabă ce luminează patul unde mă aflau.
Am clipit şi mi-am dus capul spre acea sclipire divină venită de la altitudini cosmice şi misterioase, iar atunci am putut observa o bucată de hârtie poposint liniştită pe pătura şifonată ce forma un drum aşa de neregulat pe aşternutul de dedesubt.
Mi-am întins plama stângă pentru a o lua de acolo. Degetele mele au atins marginea din partea mea a hârtiei. La început am ezitat, dar într-un final am luat-o de acolo şi am dus-o în faţa ochilor mei căprui ce au început a o studia migălos.

„Dragul meu, seara precedentă a fost mirifică, dar cu sinceritate îţi spun ai un viitor strălucit în faţă.
Ţi-am admirat talentul şi capacităţile în aceste două zile în care noi doi am cutreerat oraşul, dar de ce ţi-ai strica tu viaţa şi munca cu tipi ca mine ?
Nu fi prostuţ, deschide-ţi ochii te rog eu. Şi sunt sigur că vei vedea acel cineva care te va iubi necontenit. Dă o şansă iubiri ! Şi viaţa ta va prinde o altă culoare. ”


- Crezi că mă cunoşti îndeajuns de mult ca să spui toate acestea ?
Mi-am lăsat ochii să cerceteze şi finalul acelui mic bilet.

„Te iubesc ! Şi tu, la rândul tău mi-ai deschis noi drumuri în această viaţă.
Vreau să păstrez legătura cu tine puştiule, vreau să fim prieteni. Ce zici ? Îmi dai o şansă ?
Dacă da atnci poftim:
ADRESA - Centru, St. Zori de zi, nr. bloc AB2, nr. apartament 6.
Nr. mobil - 0746xxxxxx / Nr. fix - 0251xxxxxx
Email: Hero_Zero@yahoo.com.”


Căt de... Ah, îmi bat capul cu prea multe.
Am lăsat acea bucată de hârtie să cadă pe pătură, iar eu am rămas aţintit cu privirea spre uşa de la hotel. Gura îmi era deschisă puţin, buzele îmi erau uscate, pielea puţin rece şi inima mă durea.
- Esţi primul care ar vrea să-mi fie prieten după o aventură de o noapte şi un timp pierdut în două zile... am spus eu aproape în şoaptă. Iar apoi m-am ridicat aşa gol cum eram şi m-am îndreptat de baie, unde aveam să îmi fac un duş fierbinte şi lung.
Odată intrat sub acel jet de apă, parcă grijile mele au dispărut. Fiind puţin îmbărbătat de acel mesaj scurt, dar destul de puternic al tipului aceluia al cărui nume nici acum nu am reuşit să-l reţin, mi-am propus să-mi schimb modul de percepere al vieţi mele.
Este adevărat, m-am culcat cu mulţi. Nici măcar la liceu nu sunt şi deja sunt un fel de “sex toy” pentru alţi oameni... O simplă unealtă pe care ei o folosesc doar ca să-şi satisfacă plăcerile trupeşti.
Dar eu vorbesc ? Fiindcă şi eu la rândul meu fac sex doar pentru a-mi potoli poftele nebune... trebui să mă schimb.
Am ieşit din baie fresh, curat şi parfumat. Nu aveam haine de schimb, iar pe cele de aseară le consideram destul de murdare, aşa că înainte să plec le-am spălat.
Erau la modă, de ce să merg gol pe stradă când aş putea pur şi simplu să le spăl.
Nu a durat mult, le-am clătit puţin şi apoi am dat cu balsam de rufe, pe care surprinzător l-am găsit într-un raft al dulapului de jos.
M-am gătat şi acum nu doar că eram curat pe trup, dar până şi hainele mele străluceau de curăţenie.
Desigur că le-am uscat cu un feon.
Căutam cu privirea rucsacul meu pe care îl atârnam de o parte a trupului, nu a durat mult fiindcă şedea aruncat pe jos lângă noptieră. Mi l-am controlat ca să văd dacă aparatul şi caietul meu mare erau încă acolo. Şi da, se aflau la locul lor.
Şapca mi-a aterizat pe cap atunci când am pus-o. Cheile de la apartament s-au răsucit în broască atunci când am ieşit, iar apoi eu coboram fredonând un cântec preferat de al meu ce îl auzeam la căşti şi desigur parcă ţopăiam ca un cangur plin de energie, gata să se joace cu cineva... Eram ciudat de fericit, dar nimeni nu avea cum să-mi fure acest sentiment imprimat în inima mea tânără.
Pe culmile fericirii am înmânat cheile la recepţie, le-am mulţumit că m-au găzduit şi în această noapte aici, aşa cum o făceau în fiecare miercuri şi joi.
Un zâmbetul mare s-a conturat pe hipul meu luminat de razele soarelui de afară, aerul părea proaspăt şi vântul adia lin, trecându-şi făşiile învizibile printre şuviţele mele castanii ce ieşeau rebele de sub şapcă.
Aşa că m-am îndreptat în această dimineaţă însorită spre cea mai apropiată cofetărie posibileă, fiindcă pofta de a înfuleca o prăşitură nu înceta să mă frământe.
zburdam de colo-colo şi toţi mă priveau cu buzele până la urechi. Cine ar fi crezut că şi eu la rândul meu am să fiu posedat de fericirea aceasta contagioasă pe care o au copii şi adoleşcenţii din zilele noastre. Mai nou am fost cam retras, dar acum mă simt în apele mele.. ce pot să spun ?
Sunt un copil cât se poate de obişnuit, însă extrem de indrăzneţ. Şi am un secret mare pe care nu l-am împărţit cu nimeni. Sunt gay şi îmi place să mi-o trag cu muţi care îmi pica în vizor. precum un vulture printre stâncoşii munţi, eu mă ondulez precum o pasăre măiastă şi prind fără eşec prada mult râvnită de mine.
Prăjiturile mă delectează, iar aceasta pe care o savurez cu placer acum la cofetărie îmi trezeşte pofta de explorare în amănunt.
O termin rapid, am treabă, nu pot pierde vremea. lumea mă aşteaptă cu braţele deschise şi eu vreau să o cuprind. Fug rapid în parc, reuşesc să mă feresc de traficul nebun şi necontrolat ce pune stâpânire pe frumosul oraş Craiova. Mai prind şi o înjurătură, dar ce să-i fac, bărbaţii români nu se sfiază din aş arăta sentimentele faţă de alţii.
Râd copios şi aşa mă copiază câţiva puştani maim air ca mine, iar eu când le observ râsetele impresionant de spectaculoase mă reped la ei şi le spun să stea pentru o poză. O fac şi îmi continu-i drumul spre parcul cel mare.
Îmi ea ceva fiindcă am fost cazat la un hotel aproape de centru, puţin mai jos.

Gata, sunt aici. Înconjurat de natură.
Alerg spre intrare şi îmi cumpăr un suc, iar apoi scot aparatul de fotografiat şi încep să captez tot felul de lucruri care îmi captează privirea şi inima, căci după, mai pe seară o să desfăşor în litere şi poveşti.
Sunt pe pod acum şi admir lebedele ce se întrec în apă. Curios să vâd cât este ceasul, îmi scot mobilul şi citesc ora. Surprins că deja se făcuse ora trei, m-am gândit că ai mei sunt îngrijoraţi.
Nu le-am spus că merg la agăţat băieţi sau că am să o fac ca un animal cu cineva. Cid oar că am să stau peste noapte la un bun prieten...
Fug spre ieşire. Nu-mi ia circa două-trei minute ca să ajung acolo. Ies şi fug spre staţia de autobus, îl aştept şi când se opreşte chiar în dreptul meu, intru fulgerător.
Mă uit în dreapta şi în stânga dar observ că nu mai sunt locuri libere, aşa că stau prins cu mana de bara de sus lângă uşi. În spatele meu se aflau şi alte persoane. Destul de aglomerat, chiar şi la începutul lunii septembrie.
Cred că am ajuns acum la ora patru la mine acasă. Urc scările blocului meu mult iubit şi inainte de a intra pe uşa cea alba şi uşor sculptată cu flori mari, mă gândesc bine şi încerc să gâsesc o scuză bune.
Nu doar asta, mi-am deschis rucsacul ca să mototolesc şi mai rău biletul acela, ca ai mei să nu afle ce tot fac eu... Momentul adevărului, ciocăn şi crăp puţin uşa şi îmi fac intrarea modest, ruşinos aşa cum fac mai mereu când intru în casă...
- Uaa... ! Alexandru suntem aşa de mândrii de tinefiule.
Toţi au ţipat de fericire şi eu mă uitam ca mâţa pe geam când ploua... Ce naiba au şi ai mei ?
- Ce !? am întrebat eu mirat de reacţia lor enervant de fericită.
- Uite, uite aici frăţioare.
Surioara mea Cătălina s-a repezit fuga la mine şi m-a prins de umăr aşa cum face când e happy, uşor mi-a înmânat o scrisoare deja desăcută.
- Şi ce fac eu cu asta ? Şi îmi mut privirea la ea, iar ochi ei roşiatici mă aţintesc carachios de amuzaţi.
- Nu fi prost, deschide-o nebun mic ce eÅŸti.
Am scos-o din plic şi am început să o parcurg cu ochi mei.

“Alexandru Gheghe, vă anunţăm că sunte-ţi invitatul şi noul membru de la liceul Herrwer din Germania, Berlin.
Am văzut rezultatele dumneavoastă, iar bursa vă este oferită gratis, suntem onoraţi să vă avem cu noiaici şi desigur să ajutâm un copil aşa de bun ca dumneavoastră să exceleze în cunoştinţe.
Sperăm că nu ve-ţi pierde trenul de duminica aceasta. Vă aşteptăm !

Herr Johano."


Şi din nou nu-mi vine să cred ceea ce citesc..[/size]


#2
o.o Nici mie nu-mi vine să cred că ai postat atât de repede. Cât a durat ? *laughs* Presupun că doar o zi şi ceva ore...
Anyway, mă bucur foarte mult - ştii doar că sunt happy la orice yaoi scris :]] Well, am observat doar câteva greşeli de tastare şi nişte litere mâncate - consider că-i accidental :))

Deci ai postat şi un fel de prolog să înţeleg... Ce-i drept, a fost lung [ aşa cum îmi place şi cum îmi doresc să scriu şi eu ] şi plin de ... Na', de scene care de care mai tari. Hmm, atitudinea lui Alexandru e foarte cul. Deşi mă cam deranjează puţin viaţa asta a lui de " sex-toy " sau cum vrea el să o numească . Mi se pare că nu se gândeşte la el, într-un fel, parcă-i neglijat; well, gânduri numai la sex *cough-cough*

Credeam că scrisoarea principală e aceea de la tipu' cu care s-a distrat Alex noapte trecută [ câta' brutalu' o.o ], dar iată că-i o scrisoare de invitaţie la liceu. Numele liceului îmi surâde - cine ştie pe cine mai întâlneşte acolo :> Eheh :>
Mda - deja gândurile îmi zboară departe : )) Anw, good job with this fic and success with the next chapter girl . Kiss ya ' .

#3
Hellow, am trecut si eu pe aici : )) Ti-am citit de aseara capitolul, insa numai azi dimineata am avut starea necesara de a comenta. I'm so lazy : >
Soo...e yaoi, iar eu ador yaoiul 8-> M-a atras titlul, chiar mi-a placut si sunt curioasa sa vad legatura cu continutul. Ce ii va aduce destinul protagonistului nostru? : > Sau pe cine...Aw, sunt foarte curioasa xD. Ma bucur ca a fost un capitol lung, lucrarile lungi chiar ma impresioneaza, caci am mai mult de citit si mai multe de aflat, cum ar veni o.o Primul captiol imi place mult, mai ales prologul xD. Kinky. Imi place de Alex, deja mi-am format o anume parere despre el si chiar e tare tipul. Imi place atitudinea lui. xD
Imi place cum narezi, cum descrii. Te pricepi de minune la acest capitol, deci nu am nimic de comentat. Ce as mai putea spune...multa bafta in continuare si spor la scris xD.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#4
Inchis la cererea autoarei.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  The destiny of a Werewolf Yami 17 9.396 01-08-2013, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Yami


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)