Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desktop-ul tau.

#11
My Desktop

&

My Desk

#12
Neeh, this is my desktop: http://i37.tinypic.com/4tmv7k.jpg .
Înainte aveam un wallpaper plictisitor din pc, dar am găsit poza asta cu Joon şi o ador. <3 P`acolo am nişte chestiuţe. Net, mess, photoscape, un folder cu poze cu Joon şi alte chestii. Mie personal îmi place desktop`ul meu.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#13
Pai desktop-ul meu este dintr-o mica excurzie care am facut-o intr-un sat numit Pobla(Spania) impreuna cu prietenele mele si mamele noastre [Imagine: cats.jpg]
(eu cea in rosu, celalte doua fete sunt surori si aceia este mama lor). Eram la o vila care se chema la fel ca fata mai mica "Villa Cristina" si ni sa parut amuzant.
P.S Habar nu am de ce am pus poza asta pe desktop-ul meu! Poate ca era amuzanta
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

#14
Well,e incarcat21Am multe sunt si ale lu taica-meu pe aici.Intreaga harababura21)
[Imagine: Desktop-1.png]
Wolverine8 yeah baby ador personajul acesta8 The best8 Unul dintre cei mai tare X-men8
Top 1 la preferatiSmile
Acesta este desktop-ul meu..

#15
My desktop


Asa,deci desktopul meu contine : Bluetooth,programele de editare si alte chestiute in partea de stanga sus.Folderul cu Kuroshitsuji e sfant si are da,icon cu Sebastian ^^ Sac-sac.Stanga jos e winampul si my computer.Dreapta sus sunt programele care implica conexiunea la internet.Mess,mozilla,ceva de descarcat de pe trilulilu & so on.Mai sunt pe acolo niste documente in care tin animeurile care tre sa-mi fac timp pana la sfarsitul vacantei sa le urmaresc,documente cu linkuri de unde sa caut kuroshitsuji sa ma uit la episoadele noi,documente cu coduri de pe deviantart.Chestiile alea cu "sebby 1,2,3" sunt iconuri pe care le-am lasat pe desktop in caz ca vreau sa mai pun unui folder fata magnifica a lui sebastian.Si in dreapta jos am bin-ul,pe care nu il suport sa fie plin,dar acum se pare ca este O.o.ahh,da si nu am spus nimic de poza.Vocile din capul meu mi-au spus ca trebuie sa pun poza aia O.o.Pur si simplu o ador,si limba lui Sebby e...umm...mult prea sexy ca sa nu fie pe gatul lui ciel >3<.Don`t bother to understand my craziness,because I bet you can`t,anyway xD
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#16
http://img829.imageshack.us/img829/8503/14989893.png

Cred că era timpul pentru o mică schimbare pe desktop-ul meu. Şi aveam nevoie de ceva mai multă memorie liberă, de aceea am dezinstalat IE şi Mozilla, totuşi ca să nu rămân doar cu Opera am instalat Chrome, e acolo jos in colt. Am schimbat şi imaginea de pe desktop pentru ca mii se părea că arata ciudat fară IE şi Mozilla, aşa ca mi-am făcut o imagine pentru desktop. Da, da, în imaginea originala erau mai multe personaje, am lasato doar pe aceasta.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#17
desktop-ul meu

mi-a placut la nebunie poza,mi se pare perfecta pentru desktop-ul meu. cat despre icon-uri, am multe, stiu, da' fiecare are rostul lui! 21
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

#18
desktopul meu xD

oook, nu prea am ce sa descriu, dar iubeeesc poza aia! am gasito zilele trecute cand ma plictiseam si am pus-o direct pe desktop. ma bine dispune cand o vad. ador pozele de genul acesta. nu am cine stie ce pe el (majoritatea chestiilor le tin in foldere), pt ca urasc ca desktopul meu sa fie incarcat ><" doar pe margini are ce are si atat xD .
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

#19
Mah desktop : BING

Nu imi place sa am tot felul de chestii pe desktop, asa ca imi place sa le organizez cat mai bine si cat de mult posibil. Le-am aranjat asa acum un an si de atunci tot asa sunt. Ador imaginea, am editat-o putin, Soubi e unul din personajele mele favorite. Imi schimb wallpaper-ul destul de des si azi s-a nimerit sa am imaginea asta 21)
[Imagine: ak8THBQ.png]


#20

http://i897.photobucket.com/albums/ac177...mydesk.jpg

My favorite couple. JongKey. They are cute and sexy.
Am ales imaginea deoarece o ador. Este printre preferatele mele, mai ales că, mai nou, iubesc couplu JongKey.
Şi stă bine la mine pe Desk 21.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)