Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Defect/calitate/sfat

#61
Me!
Calitae: Eşti cute, quite funny, matură, păcat că doar uneori, ambiţioasă, perv' [cel puţin pe net], nebună
Defecte: Nu eşti o persoană răbdătoare, când ai toane îţi sare ţandăra foarte repede.
Încerci să fi drăguţă cu toţi în felul tău, să'i faci să râdă and all that shit dar de multe ori ajungi să cazi în penibil.
Uneori poţi să devi puţin butlicker(?).
Poţi să fi matură, dar uneori ai comportamentul unei fetiţe 9 ani, e puţin cam penibil.
Dramatizezi şi complici lucrurile cam mult, uneori e mai simplu să rezolvi unele probleme decât crezi fără atâta dramă.
Asta am dedus eu dintr'o discuţie: Îţi schimbi prieteni mai des, aşa că nu'ţi mai convine ţie ceva la ei sau pentru că alţi îi judecă şi tu nu vrei să mai ai deaface cu ei, asta poate fi şi bine, evident depinde de situaţie.
Sfat: Atunci când eşti nervoasă gândeşte-te de două ori înainte să spui ceva.[Altceva nu'mi vine în minte la ora asta, pff]

#62
This seems like a pretty nice game. Ia hai sa resuscitam topicul.

@Dufresne

Defect: Nu te cunosc, nu stiu cine esti si care este treaba cu tine asa ca nu iti pot gasi un defect concret. Ce pot spune insa, e ca nu mai postezi de anul trecut, desi am vazut ca pe forum mai intri. Asta e deci, defectul pe care eu ti-l atribui.

Calitate: In doi ani vad ca ai adunat destul de multe postari, ceea ce inseamna ca ai fost activa la vremea ta. Felicitari, you were a good kid! ^^

Sfat: Well, you could start posting again? ^^' Asta daca vezi mesajul...
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#63
Defecte: pana acum nu am gasit nimic, ceea ce pentru mine este un defect, inseamna ca inca nu s-a dezlantuit cum trebuie p'aici. Poaaate ca lasa unele lucruri pe ultim moment, dar asta nu mi se pare ceva nemaipomenit.

Calitati: nu se implica unde stie ca interventia ei ar fi inutila, este un user activ, este fana comics si mai ales JL, stie ce doreste sa faca si munceste pentru asta.

Sfat: uhm, ai mai multa incredere in tine.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#64
Defecte: Errr, nu te prea cunosc, dar imi incerc norocul. Pari o persoana prea serioasa si incordata si cam atat 39
Calitati: Pana acum mi-ai dat impresia de persoana matura care este matura si nu da sfaturi doar pentru a se da desteapta.
Sfat: Fii mai relaxata [sper ca am nimerit-o 21]
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#65
Defecte: Nu am ajuns sa tii cunosc si latura "intunecata" si nu pot pur si simplu sa inventez un defect... daca ar fi ceva, cred ca ar fi faptul ca iei lucrurile prea in serios.

Calitati: Iubitoare de frumos, foarte prietenoasa, intelegatoare, dornica sa ajute.

Sfat: nu renunta niciodata la arta!
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

#66
Defecte: Pai deoarece nu te cunosc, nu-ti pot gasi defectele dar pot spune ca ar trebuie sa fi mult mai activa decat pana acum.

Calitate: Dupa cum am observat din comentariile tale am desus faptul ca esti o fata draguta, simpatica, de treaba si prietenoasa.

Sfat: Sa fi din ce in ce mai activa. Sunt sigura ca poti fi mult mai activa decat pana acum.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)