Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie Muzicala

#31
Slayer - Human Strain -> @ Uberwald

C-c-c-c-combo breaker!
[Imagine: sig3a.jpg]



#32
Iti dedic asta doar fiindca lesin de ras si nu stiu cum pisicii mei a ajuns melodia asta la mine in playlist, dar la cat de dubioasa e, s-ar putea sa o fi primit de la Alex. *rofl*

Asa ca scumpa mea, Mada, te rog frumos cu dedicatie sa vii sa ma vezi la vara ca te iubesc si imi e dor de tine 108

Creepy weird song
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#33
Shuu, in varianta asta dai la care se nimereste, nu pe favoritisme 10
Uber-> Thiiis

Uber.edit: Tu femeie, nu esti normala. Ma inec de ras 24
Do not speak unless you can improve the silence.

#34
Auciii, vai, mă scuzi.

Hasret -> Ianuarie
Îți amintește de ceva asta? Auzi, mă, dacă ajung prin București luna viitoare, mă lași să-ți fac cinste c-o bere?
[Imagine: sig3a.jpg]



#35
@ Smultronstället : Nu ştiu, chiar nu ştiu dacă am nimerit ceva. Nu cred că am vorbit vrodată, sau chiar dacă am făcut-o nu cred că am discutat despre preferinţele în materie de muzică, dar asta a fost prima melodie care mi-a sărit în ochi din playlist când ţi-am văzut nick-name-ul. ^^

http://www.youtube.com/watch?v=xcNiehHPcQo

#36
One Replublic - Stop and Stare.
Inainte aveai la avatar pe unul din One Direction si ai scris ca esti fan. E una dintre singurele melodii de la ei pe care am ascultat-o si care mi-a placut, asa ca ti-o dedic. Nu am nicio idee ce sa mai scriu in continuare...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#37
You seem Ganja-man to me.

Damian Marley- One loaf of bread
Do not speak unless you can improve the silence.

#38
*cough*
[Imagine: middle_of_nowhere.jpg]

*cough*

Nu musca topicul asta pe nimeni ce dracului, postati o melodie oricat de proaste ar fi gusturile voastre -muzicale-, asta e si ideea topicului, nu trebuie neaparat sa se nimereasca stilul cu cel al userului de mai sus, e doar de share.
BE ALIVEEE!!!
Do not speak unless you can improve the silence.

#39
Tool - The Pot
Beacause I was...
In sfarsit mi-am amintit numele piesei, o fredonam de zile.
We can't stop here, this is bat country!

#40

Cam mult spam aici. Nu sterg posturile caci sunt dedicatii, dar aveti grija cu randurile. Cat de greu e sa scrieti si o mica parere, ceva?


Lia.edit: Calm, mami.

Ma astept sa scrieti ceva mai consistent, de genul de ce dedicati melodia respectiva userului de deasupra. Sau ceva amuzant, asa cum a scris Wundie. Pastrati regulile din primul post va rog.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)